Hamilton sa mal objaviť v novom Top Gune v role bojového pilota | Magazín F1 - F1online.sk

Lewis Hamilton ako pretekársky jazdec, Lewis Hamilton ako aktivista, Lewis Hamilton ako podnikateľ, Lewis Hamilton ako umelec, atď. Pilot Mercedesu je stále zamestnanejším mužom a preniká aj do filmového priemyslu. Najnovšie odhalil, že si mal zahrať v kasovom trháku Top Gun: Maverick.

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/73597/hamilton-sa-mal-objavit-v-novom-top-gune-v-role-bojoveho-pilota

Hm, škoda, že to nevyšlo. Top Gun natáčali v roku 2018, to už bolo ku koncu sezóny rozhodnuté. No čo už.

Hamilton je borec, umi vsechno a tak…

2018 sa točilo iba niečo… zvyšok robili 2019 do apríla čiže by vynechal začiatok sezóny… ale vážne škoda.

Cerpal som z jedneho clanku:
Hamilton na sociálnych sieťach napríklad vyzýva svojich fanúšikov, aby premýšľali o klimatických zmenách, propaguje vegánstvo a verí tiež, že Mercedes sa v budúcnosti stane uhlíkovo neutrálny.

Neviem co by povedali eko aktivisti na aktivistu hamiltona, ktory vyzyva svojich fanusikov aby premyslali nad klimatickymi zmenami keby hral v topgune bojoveho pilota. Predsa len tie zabery na stihackach urobili velku uhlikovu stopu.

Nehejtim ho ale vodu kaze a vino pije.

Topgun ale za mna TOP :v:.

Edit: z jedneho clanku som sa docital, ze sa natocilo 812h zaberov zo stihaciek. Kolko hodin z toho bolo duplicitnych, kolko vo vzduchu to neviem presne. Ale tak ci onak to by si na nom aktivisti zgustli a poriadne.

2 Likes

mozno by zasadil miliardu stromov aby pokryl uhlikovu stopu natacania

Nevadi ze si nezahral…v roku 2021si to v stihacej jazde vynahradil ako pilot porazeny a to bez povrchovych zraneni.

Nový Top Gun bol super a je len dobre, že tam Hamík nemal čas si zahrať.

1 Like

■■■■■■■ taky film ze? Si predstav duhovu helmu v bojovej stihacke :two_men_holding_hands:

Aké slovo sú tie štvorčeky? Lebo to akosi neviem rozkódovať :slightly_smiling_face:

Bude mat na to cas ako Greta… kde je teraz pocas vojny? Preco nehlasa zastavte vojnu nicite ovzdusie…cikula

Do…dr…bat :flushed::flushed::flushed::flushed:

Ceske slovicka to nechce vziat :thinking::rofl:

Neviem, či by mal Ham v stíhačke zrovna dúhovú helmu, ak by hral pilota, ale som si takmer istý, že jeho prítomnosť by kvalitatívne celkovému hodnoteniu filmu nepridala :slightly_smiling_face:

1 Like

Keď skončí kariéru tak si môže hrať vo filmoch koľko len chce

Podvodnik nech ide rapovat alebo navrhovat sukne pre buz.erantov to je jedno, ale nech zmizne z F1. :poop:

Ještěže tam nehrál.

Chroustal by vzal po 10 letech manželku do kina a v půlce filmu by dostal infarkt. I když možná by ho hodila o 3 řady dolů a film si v klidu dokoukala.

1 Like

Explo, to fakt? Ja som to ešte nevidel ale tipujem, že je to skôr taký “jednooký kráľ medzi slepými” - čo sa týka dnešnej kinematografie. :slight_smile: Kamoš na tom bol v kine a hovoril, že mal až príliš veľké očakávania (dal by tomu tak 5/10).
To s tým jednookým kráľom som naschvál použil, pretože teraz je to dobre vidno na tom najnovšom predátorovi Prey, úprimne nechápem, prečo je z toho až taký povyk, objektívne je ten film priemerný a to niektorí píšu a velebia ho dokonca, ako lepší film k originálu s Arniem (čo je podľa mňa smiešne). :slight_smile: Ale vzhľadom na ten diel z 2018, je tento nový určite lepší, tak asi preto sú ľudia z toho takí “paf” - len niektorí majú asi príliš veľký “hype” okolo toho, podľa mňa dosť nadsadený. :slight_smile:
(pardon za ďalšiu debatu mimo F1ky, len som sa chcel opýtať)

Tiez som vcera pozeral ten PREY na disney ale cakal som viac. Toto bol odpad a dopozeral som to len preto aby som to mal z krku :joy:.

Srandicky, srandicky Puffe :slight_smile:

1 Like