Hamilton pripomína Verstappenovi, že sa “musí správať ako majster sveta” | Magazín F1 - F1online.sk

Když můžeš mít 2%, tak proč máš 12?
Měl jsi ten energy?

Max: GP, my tires are f****g gone mate!
GP: Get in there Max

Takto?

Ja nikoho nepoznam

Protože jsem žrout sladkostí.

Na rotopedu nejsou na pedálech odrazky. Proto s ním nesmíš na dálnici. :stuck_out_tongue:

To ne, ale nemusel by pak nosit podprsenku. :slightly_smiling_face:

1 Like

Taky miluji sladkosti. Mohl bych žít jen na nich.
A RedBullky miluju, ale to víš. Zakazoval jsi mi je.

Presne. Pritom uz niekolko pretekov Verstappen nevyhral, nepostrehol som, ze by ta tu z toho islo nejako rozdrapovat, mna tiez nie. Ale stale sme Red Bullaci jak vinko…

A neva, ludom nevyhovies, niektorych treba skratka filtrovat v ramci zachovania mentalnej integrity :slight_smile:

1 Like

Tobě se ty dnešní plechové podprsenky líbí? Pro mě jsou vrcholem nevkusu i nepohodlí.

Nevím jaký, obecně znám jen Redbull, trochu Prime a teď jsem měl poprvé Monster. Takže žádný znalec nejsem.

Ve SPA je ideální vlhko. Nádhera.

Ak nieco nezmeni skumanie prednych kridel superov, tak to vidim na prehru Red Bullu aj Verstappena.

Bolo to od Verstappena zbytocne, aj ked mohol byt blizko. Bolo tam auto o kolo a ked potrebuje dokoncovat preteky, taketo manevre si treba dobre pripravovat, nie ist do rizika. Mal rychlejsie auto, keby pockal, tak to da, namiesto toho spadol este nizsie.

Perez je kapitola sama o sebe. RBR urcite necakal, ze sa po par prvych pretekoch s autom takto prepadne. Nechceli k Verstappenovi nikoho silneho a nemyslim si, ze sa tam vsetci hrnuli. Teraz sa to postupne vracia. Zdroje su limitovane a nebudu ich vrazat do Pereza, ked vysledkom bude len potencionalny support pre Verstappena. Skor sa sustreduju na to dostat Verstappena naspat hore. Myslim, ze aj preto Perez nedostava tolko kritiky. Sam by sa vsak mal uvedomit a prestat rozbijat auto v prvej casti kvalifikacie.

Musím říct, že obecně jsem nikdy neměl problém s přijímáním kritiky, nejspíš proto, že jsem bez chyb.
Ale ty tvoje neustálé narážky na moje prsa mě docela štvou :grinning:.

To nic moc. Myslel jsem si, že jsi větší znalec.
Prsa tvůj kryptonit? :grin:

1 Like

Evidentně asi ano.
Musím udělat anketu mezi kamarády.

Hlavně se nesnaž naštvat kamarádky. Víš jak jsou závistivé. :grin:

Možná si jen uberu na bench…

Smutné je, že napíšu že si koupím motorku, a tady na motoforu nikoho nezajímá jakou, ale moje prsa…

Kazdy vie ze kupis KTM

Pošli odkaz. Rád se podívám. :wink:

No, právě že nee.