Hamilton pripomína Verstappenovi, že sa “musí správať ako majster sveta” | Magazín F1 - F1online.sk

Bude to BMW? 15

3 Likes

V zásadě jsem vůči kyselinám hodně vysazený, ale na projížďky lesem je schvaluji.
Určitě to bude hodně ostré žihadlo.

Strašná bestie, má krouťák jak Veyron :slightly_smiling_face:.

Hodila by se taková motorka i na šlapačky?

Myslím, že i na trial už existují elektro motorky, ale nevím.

tak toto uz veru hej

Alespoň vidíš, že nejsme materialisticky založení. A zajímáš nás ty, protože tě máme rádi. :heart:

To bude preto, ze vas platim. :smiley:

1 Like

Mě to zajímalo především kvůli citlivosti práce s plynem jak jemně se s touhle technikou dá zacházet.

Budu se muset kluků zeptat jestli se ku nim nechováš jako Gene Haas k Mazepinovi. :grin:

1 Like

Ak si neni Uplny zaslepenec tak musis vidiet ze ta zakruta sa prechadza velkou rychlostou. Ano Hamilton si kontroloval kde sa nachadza auto Maxa Verstapena ale Nemohol vediet ze on tam prakticky v tej zatacke skoro uplne zastavi. Pri normalnosti by Verstapen mal tade preletiet a Hamilton by do neho nemal ako naburat. Lenze Hamilton zatocil ratajuc ze Verstapen prejde normalne tu zakrutu a on za nim tak isto prejde. Nemohol vediet ze Max je tak frustrovany v celom preteku ze to spatne vyhodnoti a ostane na brzdach v strede zatacky tesne pred nim. Garantujem ze ak by ten manever spravil niekdo iny napr.Magnusen tak trest by tam bol urcite este behom preteku vyhodnoteny

Norris spravil úplne rovnaký manéver v Rakúsku a trest neprišiel. Max sa mu dokonca dokázal vyhnúť. Takže ak si není úplný zaslepenec, tak buď by si trestal aj Norrisa alebo by si netrestal ani Maxa. Ktorú možnosť by si zvolil?

2 Likes

Je tam sto možností nastavení odezvy plynu a brzdné síly motoru.
Nastavuje se to na displeji 0-100.
Když dáš 0, a plnej, tak nakreslíš 100 m dlouhou čáru na asfaltu…
Fakt masakr.

1 Like

Umíš to okecat už stejně dobře jako Evap :grinning:.

Hele, co proti mně máš? Pochválila jsem Ti ananas, to nestačí :smile: ?

3 Likes

Naopak, jsi tady nejlepší a každému Ti dávám za vzor.
Musim se víc snažit, je to asi málo :grinning:

2 Likes

Vsadíme se, že bych s nulou v nastavení stometrovou čáru neudělal ani na deset pokusů? :grin:

Děkuju, já na Tebe taky spoléhám a věřím Ti! Fakt :smile: !

1 Like

Už si tady lajkujeme nesmysly navzájem jako Alzáci :sweat_smile:.

5 Likes