Hamilton pripomína Verstappenovi, že sa “musí správať ako majster sveta” | Magazín F1 - F1online.sk

Tomu rozumiem, ale teda malo prist aj ospravedlnujuce vyjadrenie po pretekoch, ake prislo len, ze sa mozu vsetci strcit - takze sa to neda obhajit a Max, ak sa chce v buducnosti dostat k najlepsim (zatial tam nie je) - mal by na sebe popracovat

1 Like

Nojo, to jsou ti dnešní snowflakes.
Za to by se styděl i @HellHogr

Robíte to fajn redakcia, ale máte chybičku v texte, v slovenčine môžeš chovať možno tak sliepky či zajace, spisovne je správanie :slightly_smiling_face: prepáčte, trhalo mi to uši

Ten se nepočítá, za prvé není to skupina a za druhé je to tvůj kámoš, ten tě žalovat nebude :smile:

Za to by se stydeli i Alzaci. To už je skupina. :stuck_out_tongue:

Vlastně perfektní :+1:

2 Likes

Tak tak.

  1. Chovanie Hamiltona, keď ho Wolff prosil, aby jazdil a ospravedlňoval sa mu stále za auto bolo teda hodné majstra sveta.

  2. A pri tej kolízii spravil Max presne to isté, čo spravil Norris v Rakúsku. Rozdiel je ten, že tam sa pilot na vonkajšku (Max) kolízii vyhol, tu jej pilot na vonkajšku išiel naproti. A druhý rozdiel je ten, že tí klauni čo teraz Maxa hejtujú si vtedy Norrisa zastávali. Za taký istý manéver. :clown_face:

Edit pre frustrátov: V oboch prípadoch bol na vine ten, čo prebrzdil.

5 Likes

Jasne, ved aj nadaval po tom, ako vyhlasil, ze piloti maju byt vzor. To je to iste ako s tou klimou v zavodnych autach. On si sedel v garazi a mal lad na kulach, tak jasne, ze on problem nemal. Keby sedel v kokpite, tak prvy kvici ze s tym treba nieco robit

Jeho vobec netreba brat vazne, kazdu chvilu ma plnu hubu reci o diverzite, pravach ludi a pod. a pride do tavoj3beckych krajin a cusi ako vos pod chrastou.

5 Likes

We race as one ​

1 Like

Ja s tym tiez pocitam, ved vieme aky Hamilton je.

Skor mi ide o to, ze ked vestappen povedal “ja o titul nejazdim, tak mna ostatni nezaujimaju”, kopa odbornikov sa tu isla prekrojit, ako moze takto jazdit a chova sa ako prasa a neviem co vsetko. Ked teraz Hamilton jazdi stylom “ja o titul nebojujem”, tak si tu krochkaju blahom, dokonca niektori sa vytesuju, ze Verstappen dostava vlastnu medicinku. Raz je to zle, druhy krat uz je to dobre? Zalezi len od toho, kto to robi?

1 Like

Forum.pokrytectvof1online.sk

4 Likes

Chtělo by to sem přilákat nové lidi .
I já, co sem chodím třikrát týdně tu už všechny znám, vím co napíšou, jak vypadají i co dělají.
Musím si koupit další motorku, abych se neunudil.

1 Like

Inak najlepsie je, ze ak ma pamat neklame tak ty konkretne fandis Honde, ja Ferrari teamu ale ajtak sme tu boli premenovani na rbr fans uderku :joy:

1 Like

Mozes rozbehnut nabor ked mas uz tie socialne skilly tak rozvinute :smile:

Spíš to byl apel na tebe a tvůj nový projekt.

Súhlasím. Ich posledný incident bol vyhodnotený ako pretekársky incident. Ak chce Verstappen obhájiť titul tak by mal podľa mňa viac jazdiť hlavou, samozrejme pokiaľ to dokáže. Ak nie, tak mu to dajú ako sa hovorí vyžrať jazdci Mclarenu, Mercedesu a možno aj niekto z Ferrari. Smola pre neho, že nemá zatiaľ dobrú podporu od Pereza. Však však aj Horner už priznáva, že nič nie je isté a o tituly sa bude intenzívne bojovať.

Nechceš si koupit spíš rotoped než motorku?

1 Like

Toľká frustrácia a trápna obhajoba prasačieho muža. A pritom Hamilton šiel normalne po trati zatial čo okolo neho preletelo torpédo. Ako mohol Hamilton vedieť kedy sa to torpédo zastaví akú ma rýchlosť. Ved to torpédo bolo vraj pod kontrolou takže malo zatočiť súbežne s Hamiltonom. Namiesto toho aby to torpédo odbočilo ako malo tak zostrelilo Hamiltona.

3 Likes

12%, Puffe …:grinning:
Tak k čemu?