Hamilton pripomína Verstappenovi, že sa “musí správať ako majster sveta” | Magazín F1 - F1online.sk

Ono se to ve Fia trochu promíchne a ochranná ruka přestane fungovat.
Jak se říká nic netrvá věčně. :slight_smile:
Jedno přišlo, druhý přijde.

4 Likes

Tahle benevolence FIA vůči Emilovi je tak do oči bijící, že si toho musí všimnout i Emiloví zastánci.

2 Likes

Citaj aj clanok, nie len nadpis… Hamilton tam komentuje aj nehodu a rozhodnutie komisarov. Ci si taky borec, ze to potrebujes vyznacit?

3 Likes

Ferdo a tom presne hovorim. Verstappenove auto bolo neriaditelne(tym ho nezbavujem viny) a nezatocil by do zakruty ani keby sa pokrajal. Ale rozhodne nenarazil do supera, to urobil Hamilton, ten zatocil do auta o ktorom vedel ze tam je. Mohol sa nechat vytlacit a tutovo by Verstappen dostal penalizaciu za vytlacenie supera z trate. Vedel, ze Verstappen to nevyberie. Ale Hamilton tam skusene zatocil na zadne koleso.

A FIA nema co riesit Verstappenovu komunikaciu voci teamu. Za mna to bolo od neho prehnane, lebo strategicky to myslene nebolo zle, Hamiltona mal v pohode obehnut, zlyhali jeho nervy, resp. manever sa nepodaril kvoli pilotovi o kolo.

Hovorim len, ze Hamilton neurobil ani prd aby kolizii zabranil, skor si dal zalezat na tom, aby k nej prispel.

3 Likes

Prepáč pan majster. :slightly_frowning_face: Nechcel som ťa vytočiť.

3 Likes

Když Emil zkříží Hamíkovi dráhu, tak je to Hamíková chyba, že nedokázal zatáčet více.
Když to Emil napere do Hamíka se zablokovanými koly, tak je to taky Hamíková chyba, že Emilovi neuhnul.

Promiň, ale mám pocit, že se všichni Emiloví fanoušci hodně věnovali boxu bez dozoru trenéra, který by jim poradil kdy přestat.

5 Likes

Má problémy s chápáním psaného textu, tak radši bude útočit, to je u něho klasika

3 Likes

Maxmilián Vesrstappen dospěl, stal se z něho Jos Verstappen. Už tohoto jeho syna poznávám.

8 Likes

Už přestaň s temit fabulacemi. :man_facepalming:

Takže Hamilton chtěl riskovat zničení předního zavěšení, jo? Wow.

3 Likes

V prvej vete mozem len predpokladat, ze myslis incident GB 21. Ano, zabery z inych kol dokazovali, ze mohol zatocit viac, ale ked prechadzal zakrutu s Verstappenom nezatocil. A v Rakusku 24 mohol zatocit menej ale zatocil do Verstappena a z polohy prilby dobre vedel co robi.

Nechcem to hrotit, ja nie som Verstappenov fanusik. Urcite so mnou nepohne, ked vyhra tento rok Norris a nie Verstapoen, pozeram to ako nedelny relax, je mi jedno kto vyhra, je mi dokonca jedno, ci bude VC akcna alebo nudna. Tu sa skor bavime o tom, ze ty mas antipatie k Verstappenovi a ja k Hamiltonovi a tak to kazdy vidime inak :smirk:

Jen spekulace, za to že Max nezvládl své auto a změnil se ve styl kamikadze je evidentní. Smůlu Max má v tom že už mu ten jeho styl uhněte jedu já nikdo nežere. Na to bude dojíždět teď nejčastěji.

5 Likes

Nemaj strach, to sa ti nepodarilo :smirk:

1 Like

Myslim to inak… V zapale boja to chapem, ale po uz nie, najma ked o nic nejde

2 Likes

Max je emocionalně malé ditě, on bude pod tlakem okolností pořad stejný. Být první a nejlepší má ve své hlavě navždy zakódováno. Myslím, ač rád bych se pletl, že on to změnit nebude umět.

Lujzo má čo poúčať Maxa ako sa správa majster.

1 Like

Naco sa tu hrat na chrumkaveho, a potom ponizit manualne pracujucich ludi primitivnym stereotypom, ze nemusel by sa ze na hanbit ani dlazdic. Pouzil by si miesto dlazdica Zida, ■■■■■■■■ ci nebodaj zenu?

Max povedal nadavku, to je ludske, stava sa, nikto nie je neomylny, on to urobil v zapale emocii, ale co je tvoja vyhovorka?

Vsetci cakame ospravedlnenie, sme neskutocne pohorseni a male deti, co citaju toto forum, teraz budu kriminalnici.

6 Likes

Jeden plače, druhý nadáva ako pohonič. No vyber si.

1 Like

Byl jsem v zápalu emocí a pod vlivem adrenalinu. Omluv mě.

2 Likes

Ale veď je nad slnko jasnejšie, že bodovať, najlepšie na stupňoch pre víťazov musí Verstappen, nie Hamilton. Som si na 100% istý, že v prípadne ďalšom takomto súboji medzi nimi dvoma Hamilton necúvne.

Zkus v té větě tu skupinu obyvatel vymyslet jinak, … nebude to v dnešní době asi snadné :smile:

Za to by se styděl i …

1 Like