Hamilton pripomína Verstappenovi, že sa “musí správať ako majster sveta” | Magazín F1 - F1online.sk

Uz sa sam zamotal jak cinske rezance zo stanicneho bufetu a nevie ako z toho von, tak mu to v gebuli zacalo ist len na dva valce…

Boa to som este nepocul. Tak do pomalych zakrut sa ocividne brzdi najlahsie. Asi podla neho najtazsie na celom jazdeni je teda na rovinke drzat plyn a ist 300

Edit: uz mu prisiel nabijac, tak chytil druhy dych

4 Likes

Špatně jsem to napsal, myslel jsem maximální rychlostí, kudla :slightly_smiling_face:

Kde jsi vyhrabal video Jose? teď už tu nebude moct dělat urážky na vzhled :smiley:

Prostě je už nezachráníš Davide, byla předem prihraná bitva, hádat se o tom, jestli 26km/h je v F1 rozdíl :smiley:

Nevím Dejve je to jedno. Prostě je 20km hodně.

Stačí když někdo bude v každý zatáčce o 5km rychlejší včetně rovinky a můžeš mu předat pohár.

3 Likes

Však jsem vám dal za pravdu, že je to matematicky rozdíl. Co se zase tady točíš :stuck_out_tongue:

Zítra uvidíš rozdíl v DRS zoně, že to není jen teoretický :smiley:

1 Like

Budete si v tom dělat ještě dlouho guláš? ani jeden nevíte o tom, co psal ten druhej z vaší party, tak tu jen kopete. Obzvlášť ty, k F1 si tu napsal přes 0 komentů

1 Like

1 Like

Dnes je celkem velká možnost že se kvalifikace neodjede.

Grid podle tréninku nebo podle šampionátu?

Ale zas tak hrozně to nevypadá.

Dle třetího tréninku, a férové by bylo aby to řekli dopředu před třetím tréninkem, že když se kvalda nepovede odjet tak to tak bude.

No :thinking:
image

1 Like

Odložení Q na neděli, jako to bylo v Japonsku několikrát

sikovny je kazdy a kudrnac nie som

Majkl by to pustil v Q za SC na tři kola a pískal konec

2 Likes

Jděte ven, bude krásně, alespoň aktivujete pigment, ta zelená stejně nikomu nesluší…

F1 už je stejně rozhodnutá, max vyhraje, Ferrari si zadělalo na další krizi, Renault zmizí, Sainz si polepší, Antonelli si počká a Alonso zešediví.

1 Like

Sainz si polepší do Williamsu?

1 Like

Po druhé hodině to tam asi začne a bude jen otázkou jak moc je nechaj ma mokru jezdit, a víme že FIA k tomu poslední dobou nebyla příliš svolná.
image

1 Like