Hamilton pripomína Verstappenovi, že sa “musí správať ako majster sveta” | Magazín F1 - F1online.sk

Jirka to včera posral a chtěl udělat přítelkyni lívance do postele jako překvapení. Ale než zjistí jestli tam přijde droždí nebo ne, tak už bude davno nasraná vařit oběd, protože by si od něj nenechala uvařit ani čaj.

2 Likes

Takze do pomalej zakruty sa brzdi lahsie ako do strednej ci rychlej. Spomalit z 300 na 100 je lahsie ako z 300 na 200. Ty si ozaj intergalakticky k0k0t.

4 Likes

Konečně někdo spolehlivý :+1:

S palačinkama už jsme Ti tady radili, ne? Povedly se?

Neraď, když neznáš ani polovinu pí…
:slightly_smiling_face:

@rHapo @raptor22 tady je hotovo dámy a pánové, nic víc nebude. Dostali KO a zubatý frustrát si tu len ďalšiu hanbu narobil. Aj Shitner sa už za neho hanbí a nevie ako tie jeho blbosti brániť, tak len odveci zayebal takú zúfalú Puffovinu, nech má zubatý pes aspoň na oko podporu. :clown_face:

PS: Sorry, že som prerušil diskusiu o palacinkách a lievancoch. :slight_smile:

5 Likes

Jsem to vzdal, hrozně složité…

Když jsme u toho rozdílu rychlostí v zatáčce, tak tady je vidět rozdíl když pojedeš do zatáčky 192 km/h místo 80 :smile:

1 Like

Hezky jsi se popsal, a zase jste prohráli :smile:

1 Like

Lívance nedělám proto, že jsou složitější. To vzdej rovnou :smile: . Mmch, kvůli tématu diskuze mám trochu výčitky, ale myslím, že nudnější to nebude a určitě poučnější :smile: .

1 Like

Jsem jenom zkoušel, jestli tady dokážu vyvolat hádku o palačinkách :grinning:

3 Likes

Kde v F1 se jede kilometr na plný plyn ? :stuck_out_tongue:

T1 v Maďarsku má asi kilometer. Evidentne :smiley:

Když jsi fakt tvrďák, tak všude :smile: !

3 Likes

Třeba v Baku 2,2km.

2 Likes

1 Like

To bude na Davida příliš pravdivé, takže nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Jn tady je hotovo, kluci dostali KO, tak je zachraňují lívance :smiley:

1 Like

A co Vegas? :astonished: :face_in_clouds:

1 Like

Rozjeli to na maximum :smile:

1 Like