Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

Co na mě spěcháš, zkoumám jednotlivé obloučky na formuli :stuck_out_tongue:

pride ti toto neadekvatne vzhladom na hogrovu historiu s uzivatelmi tu? mne to totiz pride este malo

7 Likes

Už docela jo.

Jak říkám, ze začátku to třeba chápu.
Teď už to je jen hon na čarodějnice.

Ale gl hf.

2 Likes

a dohovoris aj hogrovi ci len ako vzdy nam ostatnym a on bude vyvineny?

Kto najviac kazí celé fórum?

  • HellHogr
  • Situs
  • bob
  • Jos
  • Hedgehog
  • Raptor
  • Dietrich
  • rHapo
  • Iný člen (menuj v komente)

0 účastníci

:heart: ale víš, že teď patříš mezi zaporaky? :smiley:

Ale tam ten toto, tam ten zase toto. Nepsal si něco podobného? :slightly_smiling_face:

od teba to zacina VZDY. ked budes ticho, ostatni ti daju pokoj. lenze ty mas nutkanie predat svoje vedomosti ostatnym, pocul si uz tu prupovidku o iniciativnom blbcovi? :smiley:

1 Like

Ježku, nejakou hoďku jsem tu nebyl a vy tu furt jedete křížovou vypravu

Kde si bol, ked sa mi Hogrov stary tucny sugardaddy vyhrazal kopackou do hlavy kvoli cistym faktom? :sweat_smile:

Ja som tu nebol poriadne mesiac a kazdu chvilu si ma mal v papuli.

Ty si zivotna hanba svojho otca Honziku. :clown_face:

Já už mu domlouval několikrát.
Je to alfasamec a má svou hlavu.

1 Like

vdaka za potvrdenie, ze sa s nim naozaj neda vyjst vstric
je to smutne kam az to eskalovalo a mozeme si za to vsetci aktivni prispievatelia

vzdy ku konsenzu musia dospiet obe strany barikady, nemoze jedna prist 5cm od tej druhej a dozadovat sa mieru, ked ta protistrana ma nabite ostrymi :slight_smile: (to je moj pohlad na situaciu aj vdaka skusenostiam s dotycnym, ktore v ramci komunikacie a argumentacie mam)

1 Like

Mám se tu podřídit skupině beta samic jo?

To ne. Buď jen hodný na kolegy s kterými máš společnou lásku a vášeň.

2 Likes

Myslíš tu lásku které jsme od nich svědky? :grin:

1 Like

Víš, že jsem na ně hodný, kdybych na ně byl, jako oni jsou na mne, tak by to tu vypadalo, jako po vybuchu atomovky

1 Like

A kde som ja?! :flushed: na mna sa uz zabudlo ako čítam :man_shrugging::pleading_face:

Ty si tiez podomnou asi😄