Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

priam cyberart…

Něco k F1 hoši? :grin:

Co má dělat, když jim to běhá po vsi?:joy:

2 Likes

Tady jsem postoval naše novinky, tam můžeš v odkaze skrollovat až dolů :muscle: :slightly_smiling_face:

1 Like

ccc, co to citam :smiley: ked si nostalgicky spomeniem, ako si sa snazil s nim viest normalnu diskusiu, ked to uz skoro vsetci ostatni vzdali… To boli casy, ked bolo forum estelen na okraji priepasti :smiley:

palit mosty je moja vecierkova dobrotka (pun specialne pre @Jos_Verstappen)

2 Likes

v Prahe su medvede? :open_mouth:

… a nic, se neptej na F1 když tě F1 nezajímá :smile:

motýle tu máme. :pray:

1 Like

Tolko ludi, ze by videli len svoje vlastne prispevky. :joy:

Frustrovany chromozom uz utocil fakt do kazdeho, vratane Puffa. :clown_face:

2 Likes

Top. :joy:

Lenze stary Stroll je miliardard a mlady je (priemerny) pilot F1.

Narozdiel od nich, stary Situs je zivotom zbity 50nik a jeho sugarbaby je mentalne chora transka, z toho tie emocne vylevy (vela ludi po tranzicii to mava a dost z nich konci samovrazdou). :joy:

1 Like

A toxický ježky

2 Likes

Ako si dal sam sebe hlas. :clown_face:

A kde je hlas od sugardaddyho? :joy:

1 Like

Sak ale potom by nemali co robit. Zly Honzik je tu od toho, aby tu skakal do ludi a sitko je tu od toho, aby hrdinsky branil svoju mentalne nevyvinutu polovicku :blush:

3 Likes

Sak asi ho ma jezek. J3bly Honzik, zberac jeho vykalov sitko a Hedgehog :rofl: a ja mam menej :sob:

Kde som ja, ktory ich vsetkych troch plati? :clown_face:

Honziku Honziku, ja som ti to hovoril, ze najvacsi zmrdecek si tu ty. Akonahle som sem prestal aktivne chodit (lebo je vonku pekne a mam ine zaujmy), tak si si rozhadal cele forum proti tebe. Aj taki, co ta mali doteraz na haku a ignorovali ta. A ty si mi neveril a furt si bol v tom, ze chyba je vo mne. :clown_face:

3 Likes

musis sa snazit viac, nevyhrava sa to lahko :smiley:

chudak Jos, tri tyzdne tu neprispieva, a uz nanho zabudli :frowning:

“všechno pomíjivý je”

1 Like

Ved on sam vie ako by to dopadlo. Keby dal do hlasovania seba, tak sa prihlasia aj clenovia co tu rok neboli, len aby mu dali hlas. Este aj admin by ho tam hodil. :joy:

1 Like

Nebuďte na Honzu jak supi.

Chvilková nálož se dá pochopit, když máte mezi sebou problém… ale teď už to není hezké.

10 na 1 jak romští spoluobčané. :pensive:

2 Likes

Mne sa najviac paci ako shitnerov slapka tomu verila, ze @Hedgehog je jeho kamarat. :joy:

Jezko a porad mi notebook, jezecku ja som to tak nemyslel… :clown_face:

==

Edit: No toto je cistaaa fantaaaaazia ked ho uz musi aj Puff zachranovat a prihovarat sa za neho. :clown_face:

2 Likes