Hamilton o konci kariéry neuvažuje, chce získať ďalší titul | Magazín F1 - F1online.sk

Lebo toto je príspevok dospelého študovaného, inteligentného človeka.
A len tak z hlavy ma napadá Schumi, v akom stave bolo Ferrari keď tam išiel? Ale to asi tvoja mozgová kapacita nedokáže pochopiť lebo ty más o’či plné sĺz lebo niekto si dovolí napísať niečo zlé na tvoju modlu

Vždy,keď sa píše o Hamiltonovi,zíde sa tu partia,ťažko ““inteligentných”” jednotlivcov,ktorí nevedia nič iné,len zhadzovať 7 násobného majstra sveta.Mojkovia a mojka,on nemôže za vaše pobabrané životy.ktoré trávite v úzkostiach,že LH opäť vyhrá.Objektivita žiadna.

2 Likes

Ty stale nechapes, ze vysetrit sa tu potrebujes jedine ty a prskas tu okolo seba ako sa potrebujem vysetrit ja. Ja nemam komplex zo ziadneho jazdca, ze sa objavi clanok a idem si tu okamzite vylievat srdiecko svojimi dristami a totalnymi hlupostami a myslet si ako si vsetko prekukla a si hrozne “vtipna” a zcitana ako si napisala rovno v prvom prispevku. Prosim ta “neobhajuj” sa tu ako male decko, ze aj ostatni dostavaju naklady. Bavime sa tu teraz o tebe a tvojom komplexe z Hamiltona, lebo nevynechas ani jeden jediny clanok, aby si nieco nevypustila z hlavicky. Tazke to musi byt v zivote s tebou velmi ta vobec pocuvat, ked take ho*na rozpravas aj v reale. Opakujem, zamysli sa nad sebou a svojim spravanim, co vobec robis, pises, kludne si to premysli a potom zistis, ze mas ozaj diagnozu Lucka. Moj posledny prispevok na teba, lebo si hrozna:)

2 Likes

Klasika… partička de-men-tál-nych dezolátov sa tu stretla opäť na svojej terapii. V McDonalde majú dnes voľno, tak sa môžu opustiť na internete v plnej anonymite.
Otvárajte si hubu na pilotov, ktorýchkoľvek, keď dokážete vo svojom biednom živote aspoň milióntinu percenta z toho, čo dokázali oni.
Aj posraté spodky Zhoua po Silverstone majú vúčšiu hodnotu ako vy dezoláti dokopy.

1 Like

Objektivita ?
V F1 ?
Som sa dobre nasmial :slight_smile:
Toto je najsubjektivnejsi sport aky len moze byt.
Prakticky kazdy ma ine auto a uz vôbec nemaju rovnake podmienky.
Tvoj svet je zaujimavo objektivny ale ja v nom nezijem :slight_smile:

Ja som rad ze ostava… o to vacsi cveng budu mat maxove tituly :smile:

Podľa tvojej logiky by sa nikto z nás vrátane teba nemohol vyjadrovať na adresu žiadneho pilota. Plus nevieš kto čo tu dosiahol, nie každý musí byť taká socka ako ty

Presne tak. Ja pokial Lewis bude v kolotoci a bude sa mi chciet stracat cas budem dokola pisat, ze je to mega dieta stasteny, nik iny nemal 15 rokov v jednom kuse auto, s ktorym sa dali vyhrat min.preteky z toho 7 rokov dominantne auto. Vacsina titulov a vitazstiev mu bol jedinym superom teamovy kolega. Rekord v pole positions ? Na tlacitko party mód za ktory mohol asi tak ako ja, jeho fanuskovia radi zabudnu. Netrestanie a ochrana od FIA, protekcionizmus, upravy pneu, tajne testy pneu, spinava zakulisna politika Mercedesu, vyplakavanie a pod. Je spickovy pilot ale dakujem, tomuto ja fandit nedokazem.

1 Like

Pri hocijakom clanku o Hamikovi sa stale stretne zopár chudakov na cele s Chroustalom ktoreho mozoček este nevyprodukoval nikdy nic objektívneho. :rofl::grinning::nauseated_face::face_vomiting:

1 Like

Přesně, ještěže jsou týmy jako Ferrari, kde je vše křišťálově čisté a vždycky bylo.

Ajajaj ti tu podaktorí teraz naložia za toto😃 obdivujem tvoju odvahu toto takto verejne napísať, aj keď je to len pravda.
Zaujímavé, že ferraristi kritiku na ich tím a jazdcov zvládajú lepšie ako mrdcedes fanatici.

Su mi ukradnuti. Stojim si za kazdym jednym slovom (minuly rok pocas sezony si Mercedes vybavil zmenu kridla RedBullu, ktore regulerne preslo testom napr. - jedna z mnozstva spinavostí). Ferrari robili cachre s motorom, RedBullu sa ohybali kridla za hranou pravidiel uz za Vettela. Newey jasne a zretelne vysvetlil, preco dvojity difuzor Brawnu 2009 je v rozpore s pravidlami. Honda v 2006 podvadzala s dvojitou nadrzou. Mam ist dalej, nemusim - vsetci su na hrane a niektori sa dostanu za nu. Ale Mercedes je suverenne politicky najspinavsi.
Este k Lewisovi - v momente, ak by Mercedes bol 4, 5 na roste, videli by sme, ako by sa snazil podpisat jednotku. Zrazu by bolo po lojalite a usmevoch.

1 Like

Ešte si zabudol, Mercedes môže za covid, vojnu na Ukrajine a dnes je tu dosť veterno, tak to zase ten Mercedes :wink:

Ked nemas co povedat, zostan ticho.

1 Like

Škoda, že práve ty sa toho nedržíš :wink:

1 Like

Otazka znie a cakam odpoved. Preco je hamilton s tak malo bodmi? Najde sa tu inteligent co mi na to najde odpoved?

Hamilton je ztracený. Rozpadá se jeho kariéra a je v troskách.

4 Likes

…a tak nazbieral troska chute od russela pri ranajkach…russell mu poradil ako ma jazdit…russell vie ze musi darovat 8 titul…russell vie ze je dvoja…russell ma chut vsetko vzdat pre ham… russell vie co je spravne a akym smerom sa vydat… russell pocuva vzorne svoj tim… russell sa zobudil do zleho sna…

…perez… copy…

Vidím, že jste něco popil, takže bych tuhle debatu nechal na zítra nebo na někdy jindy.

Jak se říká… Ráno moudřejší večera.

Nemec moze za to ze kuri uhlim a slovak moze zavidiet…