Hamilton o konci kariéry neuvažuje, chce získať ďalší titul | Magazín F1 - F1online.sk

Akcia-reakcia. Hovorim , ze si psychouska s diagnozou Hamilton :slight_smile:

2 Likes

A nauc sa reagovat prosim ta na urovni a nevypustat take plytke veci dookola - iked kto vie, mozno to je tvoja celkova uroven, potom k tomu skoda aj nieco hovorit, ze…Sa tu citis bohorovne v hejtovani a komentovani Hamiltona, si tu nastupena ihned co sa objavi clanok a potom ta niekto okomentuje, co to vobec pises, tak presedlas do automatickeho utoku :smiley: si na smiech, uz som ti to chcel dlhsie napisat, tak, aby si vedela, lebo ludom ako ty, to treba hovorit :slight_smile: A ja som nepovedal, ze si chudera, ale chudinka :slight_smile: papa a bez sa dat vysetrit, zivot bude krajsi

3 Likes

Som nevedela, že tu je doktor psychológie. Opakujem ak sa ti nepáči nech sa páči ignoruj ma, ja to dáko prežijem. Ľuďom ako ja? Jediný kto sa tu potrebuje vyšetriť si ty, ty tu urážaš a útočiš a je úplne jedno či napíšeš chudinka alebo chudera. Je tiež môžem napísať, že si d3b1lko a je to to isté ako d3b1l. Ale chytajme sa za slovíčka.
A keďže očividne nevieš ako sa dá človek ignorovať tak to spravím za teba🙂
A ešte jedna vec, Ferrari, Maxo, Charles, Bottas, Mick tú dostávajú tiež náklady, výsmech urázky, ale ich fans sa nikdy nevzdúvajú a nezavzdušňujú tak ako lujzovi fans. Takže vstúp si do svedomia a zamysli sa nad sebou, možno budeš veľkým vzorom pre ostatných🙂
Pekný život, aj keď to musíš mať veľmi ťažké v živote

1 Like

Neviem či to budú staré zlaté časy, ale každý to má s tou generáciou inak. Ka som f1 začala sledovať v časoch Schumiho, Hilla, Mika, Villneuva, roky 97/98. Možno pre n@s dnešná generácia nemá osobnosti, ale pre tých čo len teraz začali sledovať f1 je osobnosťou Maxo, Lando, George. Je tu dosť kvalitných a talentovaných pretekárov, Maxo, Lando, Charles, George ak budú mať všetci ± rovnaké autá tak nás čakajú pekné roky a súboje. Potom tu je druhý sled ako Ocon, Gasly, Sainz, Albon, ktorí sem tam môžu prekvapiť. Ja verím, že Mick sa dokáže zaradiť aspoň do toho druhého sledu.
Nebrala by som to tak tragicky, skôr leď príde deň keď skončia Ferdo a lujzo tak to pre tých čo na f1 s nimi vyrastali bude istá dávka nostalgie

Je tu jedna konšpiračná teória, ktorá možno ani tak konšpiračná nie je

Zase tie kecy o dominantnom aute? Ach jaj. Ty asi nikdy nezískaš rozum.

2 Likes

Hamilton ďaľší titul? Ten by mal už uvažovať o konci kariéry a nechať tituly mladším. On si už svoje užil a sú tam mladší a talentovanejší jazdci, ktorí len začínajú. A F1 potrebuje jazdcov, ktorí majú toho adrenalínu troška viac v krvi, nie profesorské jazdy takých dedulov, ako sú Alonso, Vettel, Hamilton.

1 Like

Russell musí v Hamiltonovi začít vidět nepřítele, jako kámoš se lídrem v Mercedesu nestane.

1 Like

Ja si dovolím oponovať a dokonca si myslím že Hamilton a Alonso by v boji o titul zajazdili všetkých okrem Maxa. Rýchlosť im nechýba a skúseností toľko… už len vďaka tomu majú výhodu… aj tento rok sa ukazuje napríklad u Charlesa že tie skúsenosti by potreboval (plus normálnych stratégov)…

1 Like

Nemusi skusat alpine ani aston. Uplne by stacilo keby to skusil s Ferrari. Tolkokrat o tom basnil ze tam nikdy nejazdil. A Leclerc by sa s nim asi rad vymenil.

Bol som aj pri perezovi atd

Ešte včera bol ■■■■■ ktorý robí politiku a buduje barikády - tak ja už ozaj neviem. :joy:

Musí přitvrdit :slightly_smiling_face:

A čo ma zo seba robiť ■■■■■■ ?

Načo ? Bojujú o houby a čo sa deje v time my nevieme.

luciakanky

Citam pismo svate a je mi na smiech

“Čítali sme písmo sväté, amen.
Lujzo by v živote neprijal výzvu ísť do slabého tímu”

Ty si normalne na smiech…a ktorý majster sveta z top timu isiel do slabeho timu ziskat titul, alebo by prijal taku vyzvu? Ty mas 5 rokov?

Uz vidim ako Max ide o rok do Alfa Tauri a Leclerc do Alfi Romeo aby prijali vyzvu…:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Tych 5 rokov co som ti tipoval, prepac ale som prehnal. Tak asi myslenie na 3.5 roka.

luciakanky

“Že by lujzo túžil, že vlk s fia niečo dojednal?”

Nevieme co dohednal vlk s FIA, ale vsetci vieme ze Ferrari dojednalo s FIA tajnu dohodu o motore ktory bol pravdepodobne proti pravidlam…to teda vieme urcite…

Ale hejtuj dalej. Opat sa vas tu zisla cela trieda. To mate nejaky spolocensky kruzok hejtersky akonahle je tu clanok o Mercedese, Wolfovi Hamiltonovi???

Este ze vas tu mame, aspon sa pobavime :rofl::rofl::rofl:

2 Likes

Lídři oba dva být nemůžou, a pokud chce přebrat kapitánskou pásku po dobrým tak mi řekni kde se to takto povedlo? Russell musí způsobit to že se Hamilton nebude cítit pohodlně, nejlépe rychlostí a agresivitou.

Celkem dost… :joy:

Ze současného pole jen Hamilton. :grinning:

Nebyt cechov na fore vojna tu nie je.

Pre teba a spol… ked nie su dominantne auta kde je teda vykon hamiltona… pozri si rebricek jazdcov. Russell novacik proti skusenemu majstrovi vedie. Ano dobieha ho ked upravy prisposobuju pre ham. No ani max ani ham sa na zaciatku necitili komfortne. Vies kto je stroj? Napr Oveckin… vlastnym telom s svojou sikovnostou je ok. Shifrinka tiez nepouziva motor a je zasluzena majsterka ale v f1 povedat ze to nie je autom. :joy: