Hamilton nerozumie, prečo sa tak rieši jeho vysielačka: O Verstappenovi nenapíšete | Magazín F1 - F1online.sk

Lewis Hamilton je pod veľkým drobnohľadom verejnosti. Po víkende v Austrálii sa komplexne rozoberali nielen jeho výkony na trati, ale aj jeho komunikácia vo vysielačke, voči ktorej mali mnohí výčitky. Sedemnásobný majster sveta ich však nechápe a pripomína, že Verstappenove výbuchy sú ďaleko horšie a napriek tomu zostávajú nepovšimnuté.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/191124/hamilton-nerozumie-preco-sa-tak-riesi-jeho-vysielacka-o-verstappenovi-nenapisete

Ukazkovy whataboutizmus. Ale mne sa zda, ze sa pisalo aj o tych Verstappenovych vysielackach.

7 Likes

Skoda, ze sa ti len zdalo… :rofl:

Tie sa riešili až do ďalšej VC a nielen v médiách, ale aj v rámci RB, kde mal Verstappen kvôli tomu stretnutie s GP a tuším Hornerom.

Bolo kvôli tomu oveľa väčšie haló ako teraz kvôli Hamiltonovi.

5 Likes

Verstappenove vysielacky sa neriesili minulu sezonu hej? :smile:

5 Likes

1 Like

No očividne to Hamilton už po prvých pretekoch psychicky nezláda :smile:

I pro @raptor22 . Ja ani nevim, ze by se Lewisovi vysilacky nejak resili. Uprime u Lewise se resi i jestli si zrovna Roscoe prdnul moc nebo malo. To uz tak celebrity maji.

Ale o Maxovejch vysilackach mam pocit ze se psalo pul lonske sezony. :grin:

2 Likes

Práveže sa nejako moc neriešia, to len Lewis má ten pocit, a tak musel hneď zapnúť whataboutizmus a hodiť špinu na Maxa, lebo mu tá otázka bola nepríjemná. Neviem či sa len nešťastne vyjadril a blbo to vyznelo, ale tá poznámka bola trápna.

Navyše keď sám mal oveľa horšie vysielačky od Verstappena aj v Mercedese a dokonca aj keď to bola z veľkej časti jeho chyba. Napríklad Monako 2021. Nebolo tam toľko fuckov ako u Maxa, ale hodil na tím oveľa väčšiu špinu a navyše si za svoje postavenie ten víkend mohol len a len sám, kdežto Verstappen bol v podstate v práve, posr*l to tím, akurát že to bolo veľmi netímové od neho im takto naložiť.

Skoda ze si len troll…

To bolo par sekund hladania, urcite by sa toho naslo viac.

Nevadi, skusis nabuduce

7 Likes

Ja nepotrebujem ani nechcem mať toľko dát. Niekedy to môže byť zaťažujúce a zahlcujúce.”

Boziii

Sak prave, len sa mi to nechcelo hladat najskor. Rychlo by som aj povedal, ze trollko sa tam bol Verstappenovi aj vysmievat pod tymi clankami.

1 Like

Pravdou je, ze Verstappenove vysielacky su horsie prakticky kazde preteky ked nevyhrava systemom start ciel… Vtedy sa to neriesi, riesilo sa len po Madarsku, kedy to bol taky extrem, ze ho musel uzemnit vlastny pretekovy inzinier…

4 Likes

V nadpisu viděl Verstappen, tak už vidí rudě :smiling_face_with_tear:

2 Likes

Iba nadavky. A ked dostaval na prdel, ako hned nariekal a ked mal tech problem po 4rokoch, tak sa skoro rozreval.

Tebe ten Verstappen strasne lezi v bruchu

Toto nedovolili ani Michaelovi. Ale pokiaľ HAM bude môcť pod Ferrari postaviť upgrade F40 s manuálom, tak chápem prečo to podpísal.

1 Like

Najskôr by mal pracovať na sebe, aby ho nevyplieskal Leclerc, a až potom by mal pracovať na takýchto bokovkách.

On už si hledá výmluvu.

Ked sa tu pise o sirov a plakani, preco by sa nemohlo o Ver ? CI to uz vadi ?
Lebo ked Ver vytlaca blokuje, je to v poriadku. Ked Ver v britanii zatocil volantom do Hamiltona, pisalo sa tu o vrazde :smiley: Pritom zo zaberov jasne vidno, kto do koho zatocil volantom.
Takze ano Ver je placko, co je hned nervozny ked ho niekto dobieha a 1technicka porucha a robil z toho bordel, ako keby mu buchol motor 3 zavody po sebe :smiley:
Dufam, ze tento rok uvidime dalsie jeho speciality, ako minuly rok v Rakusku a Mexiku. Alebo speciality z roku 2021… Dufam, ze mu to niekto oplati a ukaze ostre lakte ked bude mat velky bodovy naskok.