Formula 1 zaslala Sulajemovi právnu nótu: Neprijateľne prekračujete právomoci! | Magazín F1 - F1online.sk

Prezident Medzinárodnej automobilovej federácie využíva svoj účet na Twitteri zrejme až príliš voľne. Komunikácia a celková prezentácia katarského prezidenta FIA očividne začína dráždiť už aj Formulu 1, keďže Sulajem sa očividne bez predchádzajúcej komunikácie s Liberty Media vyjadruje k otázkam, ktoré sa ho nijak netýkajú.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/86633/formula-1-zaslala-sulajemovi-pravnu-notu-neprijatelne-prekracujete-pravomoci

Ako sa tento šašo mohol stať prezidentom?

1 Like

bye bye Sulajem coskoro

Někdo se mi tu snažil namlouvat že F1 je FIA…
Tak kde je problém?

No ešte cez 2 roky má mandát, snáď posledný, aj keď vyzerá že Arabi si motošport postupne kupujú, ako si kúpili futbal… Sportswashing

3 Likes

uplne rovnako, ako sa futbalove majstrovstva hrali v katare, peniaze.

3 Likes

Uff, tak toto je dobrý fail. Ak mám trochu zakonšpirovať, tak katarčan, geopolitický rival saudov, tou nadhodnotenou sumou možno myslel to, že Saudská Arábia chce za každú cenu kúpiť F1 mat na ňu vplyv. Ale bohvie, možno je len naozaj hlúpy.

Pokud není akcionářem nebo ve vedeni LM, tak si může kecat k ceně co chce. Podobně jak Musk vypouštěl info o Tesle až mu to zatrhla komis pro cenné papíry.
Kluci se škádlí když mají rozdílný názor na rozšíření F1.

Z mého pohledu.

Pro nás fanoušky F1 by bylo nejlepší, kdyby Liberty pustilo své práva do světa mnohem lacněji než nakoupila.
Pokud by se tak stalo, tak by byly bilety na závody mnohem lacinější a diváci z trávy by nemuseli natahovat krky, aby viděli na dráhu přes ploty reklam záměrně umístěných tak, aby se divák příště rozhodl vysolit mnohem více peněz za tribunu.
Třeba by se pak F1 vysílala i v běžných státních televizích a tím se dostala k očím mnoha dalším divákům.

Jé, já se teď tak krásně zasnil do doby, kdy před letos padesáti léty dostala práva na přenos Grand Prix Monaca zadarmo.

Takze to cele je len hra na posun ceny vyssie.
Ked vylezu na 30 miliard, potom do Amici Arabom predaju.
Bingo.

Netuším jak se rozhodnou a do jakých výšin práva na F1 klesnou, nebo stoupnou.

Spíše by jsme se měli zamyslet, proč se o prodeji vysílacích práv vůbec mluví?
Dyť Liberty vlastní práva teprve chvíli.
To už je na tom Liberty se zplácením úvěru za práva tak špatně, nebo během krátké chvíle dokázala Liberty tak moc dostat F1 i přes covidovou ránu nahoru, že ji někdo najednou nabízí pětinásobek kupní ceny?

Nebo někteří vidí jakou hodnotu budou mít současné peníze během krátké doby, že je jim úplně jedno kolik dnes utratí?

Netu$im.15151515

1 Like

LM ide podľa mňa predovšetkým o biznis. Tiež si myslím, že to budú chcieť predať v pre nich čo najlepšom čase a za čo najlepšiu cenu. Len nesmú príliš otáľať, lebo Arabi nebudú čakať večne a môžu si nájsť lepšiu (a lacnejšiu) zábavku na sportwashing. A F1 tiež nebude dlho atraktívna. Táto a budúca sezóna rozhodne, či má to najlepšie za sebou alebo ešte chvíľu vydrží.

1 Like

Před Liberty museli lidi prosit a rozdávat lístky na F1 a ani tak nebylo vyprodáno…
Teď těží ze svojí práce. :slight_smile:

Jenže to není díky nějaké zázračné zásluze Liberty, ale kvůli nevolnictví které vzniklo pod záminkou covidu.
Lidem chybí svoboda kterou si dva roky nemohli dopřát, tak se snaží si užít co se dá. To ale není zárukou, že si takhle budou chtít, nebo moci užívat věčně.

Prachy prachy prachy. Nikoho nič nezaujíma len prachy.
Je mi s toho špatne. :face_vomiting:

Ano, díky covidu to vyprodávají. :slight_smile:

Klidně Ti můžu Ti odpovědět odpovědět i na původní otázku než jsi ji přepsal.
Po nacismu přišlo na první závod do Brna 400 000 diváků.
Kolik jich tam chodí dnes?

Musí to koupit nějaký nenáviděný miliardář, který to opraví, bude se o to starat a bude 400. :slight_smile:

Mi je jedno kdo práva na F1 koupí. Z mého to nebude. :slightly_smiling_face: