Formula 1 zaslala Sulajemovi právnu nótu: Neprijateľne prekračujete právomoci! | Magazín F1 - F1online.sk

Mě taky. :slight_smile:
Prostě kdo má prachy, tak rozhoduje. :slight_smile:

Hlavně aby jsme se na závody znovu tak moc netěšili díky přerušení šampionátu kvůli válce. :smirk:

Kluci, je to jednoduché. Sulajem de facto říká: Nebuďte blbí, Američani, berte těch dvacet miliard, dokud jsou na stole. Prodejte to mým arabským bratrům!

1 Like

A začína sa z f1 stavať rovnaká fraška ako z ms vo futbale

3 Likes

Money, money, money
Always sunny
In the rich man´s world

3 Likes

Vynáším trumf. :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 Likes

Vytáhnout na popík Pink Floydy…

Really?

1 Like

Abba je hudba mého dětského sledování Ein Kessel Buntes, ale Floydy jsem později poslouchal u skutečné erotiky, takže na ně mám mnohem emotivnější vzpomínky. :upside_down_face:

V čem bylo MS ve fotbale fraška? Já viděl skvělý fotbal nejlepších hráčů světa.

Tento človek tam nemá čo robiť.

Robit MS vo futbale v krajine, kde kvoli tomu musia pod kazdou sedackou mat klimatizaciu? Alebo kvoli ich rezimu sa nemoze predavat pivo, pricom hlavny sponzor MS bol Budveiser? Alebo zakazat vsetko, co sa nepaci rezimu? Haha…

2 Likes

Existuje takových důvodů, proč to označit za frašku a vy vyberete pivo a klimatizaci.

Jsem myslel, že třeba otroctví z Indie a spol. byl daleko větší průser… kde to po 7000 mrtvých přestali počítat…

Ale fotbal bez piva nejde.

V Egyptě i Tunisu bylo pivo běžným nápojem a pili ho tam i beduíni.

zavreli destinacie ako Nemecko, pretoze tam bol problem s predajom a presuvaju to do lokalit, kde sa F1 lepsie predava. Holandsko, USA su dobre priklady.

fraska to bola v tom, ze sa MS robilo v krajine, kde nikto este o futbale nepocul, postavili sa pre to stadiony za strasny kopec penazi a po skonceni MS sa rozobrali. Takato krajina nema co riesit MS vo futbale.
Co sa Sulejmana tyka, povedal len pravdu a triezvo zhodnotil situaciu. Jasne, ze sa to Liberty nepaci, lebo veduci FIA nieje hociaky pastier koz, tak niekomu (alebo vsetkym) moze napadnut, ze ma pravdu.

1 Like

Jaký mají osud olympijské stadiony po skončení olympiády?
Rozebrání je vlastně dobrá věc.

1 Like