FIA uzavrela vyšetrovanie vlastného prezidenta: Obvinenia boli nepodložené | Magazín F1 - F1online.sk

Však beru, proto do nich rýpu :smile:

Jednoduše to transparentní nebylo, protože Horner zůstal na svém místě, tak to samozřejmě nebylo transparentní a byl to falešný podvrh, protože to není výsledek vyšetřování, ve který někteří tajně doufali :smiley:

5 Likes

Krasa tychto “udajnych” precinov je taka, ze vo vacsine pripadov nikoho nezaujima pravda. Ti co hejtuju Sulejmana, sa rozhodli, ze je vynny. Je im jedno ako skoncilo vysetrovanie.

To už je klasika. :grin:
maFIA.

Však v pohodě, ve firmě si taky platíš právníka, aby ti dělal legal záležitosti, ale za koho bude kopat jw snad jasný :slightly_smiling_face:

Ještě jestli se jeden z thajců nepřevlíkl za právníka :grinning:

Auditorsku firmu si platíš, aby si dostal medzinárodne uznávaný ISO certifikát, ktorý ti veľa krát umožnuje sa zúčastňovať sa na tendroch alebo predávať tvoj tovar (resp. miliardu iných vecí kedže je množstvo ISO certifikátov) nakoľko veľa iných firiem vyžaduje ISO certifikát k tomu aby zobrali tvoj tovar.

Napríklad naša firma musí mať ISO certifikát, aby sme v Nemecku čo i len jeden produkt vyrobili, inak by prišiel tamojší kontrolný orgán a povedal: okamžite to ukončite, lebo toto sa tu nemože vyrábať, nemáte ISO certifikát. Tvoj bod bol - externú firmu platí RB tak určite im dodali výsledok aký potrebovali - a prišla na to moja otázka - prečo si teda firmy nezaplatia aj za ISO certifikáty a stávajú sa (často) prípady, že sa nájde nonconformity a ISO certitikát nedostanú - keď je to také ľahké si zaplatiť externú firmu ktorá ti dodá čo potrebuješ.

Polícia ti nezačne (záleží od krajiny) vyšetrovanie pokiaľ sa neudial nejaký trestný čin, alebo je schopná okamžite pozastaviť vyšetrovanie pre nedostatok dôkazov. Tu by som rovno strelil otázku prečo teda dotyčná doteraz nebola na policii?

Takže sme späť pri otázke, ako si predstavuješ vyšetrovanie, ktoré by malo byť transparentné?

Koho “externého” si predstavuješ, že by si RB mal najať aby to bolo podľa teba ok? Ja osobne neviem o tom, že by napríklad Deloitte poskytoval služby “externé poradenstvo ohľadne znásilnení”. Logicky teda najbližšie koho si možem najať, je nezávislý právnik ktorý sa rozumie právu a vie povedať “išlo o porušenie zákona alebo nešlo”. Kľudne ale uveď aká iná pracovná pozícia by mala vykonať dozornú činnosť nad vyšetrovaním - Právnika sme vylúčili.

8 Likes

on ho uz ma, je to byvaly pretekar F1.

Tak jak, už se dotyční omluvili? Byl v té souvislosti taky vytahován Alonso, kde jsou teď? Nebo maj ještě jiné zdroje než vyšetřování od FIA? :smile:

1 Like

Najat takeho cloveka co odhali sprisahanie a potopi redbull

3 Likes

To je mi absolútne jasné, že s výsledkom “nikto” nie je spokojný lebo RB povedal, že je to ok.

Táto absurdita sa pravidelne opakuje v poslednej dobe v každej sfére života v každom kúte sveta. V momente kedy nie je doručený očakávaný výsledok jedná sa o podplateného sudcu,politika,voľby, firmu,políciu,súdy.

Pick one.

5 Likes

Však jasně, to je tady klasika, pokrytectví na prvním místě :grinning:

1 Like

Vlastně nevím proč ty závěry vyšetřování u RedBullu nestačily, ani Verstappenovcům, zdá se, ani Helmutovi, no a už vůbec ne jí :smile: Však odvolala se, na to snad má právo :man_shrugging: My za to nemůžeme, nebo jo? :open_mouth: Každý se v RedBullu chová jako že je více než tým.

1 Like
  1. to co předvedl RBR v komunaci ohledně vyšetřování je amaterismus a vrátilo se jim to 2) Jos neměl žádné právo do toho takhle hloupě rypat a rozpoztat tam bouři, to je interní záležitost, tam jim to měl rict v rámci týmu
1 Like

Ja by som to urobil tak že ak ma nadriadený obťažuje idem za jeho nadriadeným, nech mu dohovorí a ak by urobil niečo čo je protizákonné tak idem na políciu nech to riešia. Nikde nepotrebuješ žiadnych právnikov a dozor na vyšetrovanie, iba že by v Redbulle potrebovali poradenskú firmu na to aby im povedala že posielať nevyžiadané fotky pipíkov podriadeným je zlé, ale to by mohli asi vedieť aj bez nich. Všetko vyriešené aj bez pol ročnej kauzi.

Ako sa to líši od - RB spravil vyšetrovanie a zistil, že nič sa nedialo?

Nevieme čo vlastne vyšetrovali ? Ak chcem niekoho obvoniť tak musím mať dvôkaz ak prišla zamestnankiňa s neslušnou Hornerovou fotkou alebo konverzáciou v mobile tak čo na tom vyšetrovali pol roka, čo zisťovali či si to z jeho telefónu neposlala sama alebo či to nebol deap fake. A ak prišla bez dvôkazov tak tiež neviem čo vyšetrovali alebo na základe čoho. Keby som ja povedal že ma kolegiňa pod stolom chitila za pérko tak si má firma najať právnickú firmu na vyšetrovanie :upside_down_face:.
Podľa mňa je celá táto kauza len zásterka aby sa ľudia nerýpali v dominancii Redbullu. Táto akože kauza sa rieši pomali pol roka a nič sa nevyriešilo nikto neodyšiel ani nikoho nevyhodili.

Úplně nerozumím tomu, tady na fóru převládajícímu názoru že by se mělo pořád něco vyšetřovat, regulovat, omezovat, prokazovat respekt…

Principem každé zdravé komunity je její tzv. samočistící schopnost.

Funguje to skvěle, jen se do toho nesmí uměle vnášet výše uvedené nesmysly, které vždy, bez výjimek prosazují ti méně schopní z logického důvodu.

A jsme zase u té humanity, lidem by se mělo rázně ukázat kde je jejich místo a kde mohou být užiteční.

… a někdy se prostě jen zapomene spláchnout :pinched_fingers: :grimacing:

Tieto slova od tvojho tabora maju vzdy ten extra punc facepalmu