FIA určila limit na ohybnosť DRS klapky. McLaren nebol jediný s problémovým krídlom | Magazín F1 - F1online.sk

Synu, ty si reagoval:

já ti dal článek, ze kterého jsem čerpal. A ty se tu začínáš zase kroutit. Napiš omluvu a bude ti odpuštěno.

1 Like

Vsak to nevies, synu, tak sa zbytocne nafukujes. Tebe sa tu nikto nebude ospravedlnovat, lebo pises nezmysly.

Já nepíšu o tobě, nebo tvoje jméno. Píšu k tématu a ty si měl potřebu nesmyslně kopat. Máš tu článek s citací a do teď nejsi schopný použít googel překladač, abys věděl, co se tam píše

1 Like

Ty si nevies vytvorit vlastny nazor o tejto kauze a potrebujes nejake clanky? Ja v tom mam jasno a Fia tiez, preto to plombou uzavrela. Tak ale tebe nikto nebrani v pisani nezmyslov o nelegalnom systeme nastavovania svetlej vydky z dielne RBR., len sa nenaparuj, ked ti na to ini poukazuju.

1 Like

Můj názor je furt stejný. Reagoval jsi na
Ne, Red Bull to zařízení měl, ale nepoužíval

Což byla ironie, na ten system, který měli u RBR. V čem teda měním názory nebo píšu nesmysly? Vycházím z dostupných informací.
Zatím je to tak, že ti si mě nesmyslně napadl a teď nevíš za co to schovat.

1 Like

Pretoze z vyjadrenia FIA, nie je jasne, ktory tom by s tym mohol mat problem, ty si vsak ukazal prstom na RBR. Ale to je iba tvoj nazor, ktory nie je zalozeny na nicom relevantnom.

1 Like

Už ma to fakt nebaví. Učia vôbec v škole tie deti aspoň trocha nejakému kritickému mysleniu?

1 Like

Po prve nie som dieta. Zaujimave je ze narazam na podobny problem, len opacne. Neviem pochopit co je to za kriticke myslenie, ked by som mal vsetko spochnybnit, precitat v texte aj to co tam nie je napisane alebo obvinit niekoho na zaklade spekulacii, bez akychkolvek dokazov. Castokrat s tym v diskusiach s ludmi narazam a mam pocit ze som furt v mensine.

3 Likes

Kde píšem že si dieťa? Red Bull v dobe finančných limitov vyvinie a inštaluje zariadenie za státisíce € a nikdy ho nepoužil. Nič?

2 Likes

tuto recnicku otazku si napisal teda preco? Kedze diskutujes so mnou, od akeho ineho dietata ocakavas kriticke myslenie?

Myslim ze smerujes k zariadeniu, ktorym RB vie nastavovat svetlu vysku prednej tacku zvnutra, avsak co to ma spolocne s clankom na ktory sme obaja reagovali. Ved clanok bol o mini DRS mclareanu a nejakych dalsich timoch. Ty si hned ukazal prstom na RBR, ale este raz ZIADNY iny tim fia nespomenula, preto si myslim ze vytvaras konspiracie, ak siris ze s tymto ma problem aj tim RBR.

3 Likes

Áno tam smerujem. O mini DRS vo vzťahu k RBR som nepísal nič. Či nebodaj oni majú aj to? Neber to tak vážne všetci sme predpokladám chodili do školy a niečo nás ovplyvnilo. Od dieťaťa samozrejme kritické myslenie neočakávam. To sa musí naučiť. A bohužiaľ u nás vo Ficolandii je to slobodné myslenie čím viac potláčané. To som už zažil a nikdy viac. Ale to je už mimo témy.

1 Like

Mas pravdu to som uz ja v tom stratil. Nenapisal si ze aj RBR mal problem s miniDRS. Ale vo svojom komentari na ktory som reagoval obvinujes RBR z podvadzania, bez akychkolvek dokazov.

2 Likes

To by na 99% nepodpísal žiadny mechanik zo žiadneho tímu, a ešte v F1 kde to bez pohybovania sa na hrane nejde…
Tak isto mechanici sa niekedy dotknú auta aj ked si má pri zastávke v boxoch vybrať trest, a nik daného mechanika neobviní z podvodu a nepoženie ho pred súd… Myslíš si že tam nenastanú situácie, keď ľudia z rutiny robia aj veci čo nesmú a potom si povedia do prdele chalani čo to robím, keby ma niekto videl sme v prdeli? A on a ty by ste všetkých hodili do jedného vreca?

Brown žije úplne mimo reality, to je ako keby si ty mal podpísať čestné prehlásenie že si nikdy neprekročil rýchlosť…
Alebo ak chcel Matovič od svojich členov v strane aby šli na detektor s otázkou či niekedy dali úplatok, hoci polovica jeho ľudí prežila väčšinu životov v komunizme keď si sa bez úplatku niekedy nedostal ani k toaleťáku…

1 Like