FIA určila limit na ohybnosť DRS klapky. McLaren nebol jediný s problémovým krídlom | Magazín F1 - F1online.sk

No, kecáš bludy aby si se z toho vykecal. Já tu psal rovnou že FIA neměla s miniDRS na nic čekat, a rovnou to zakázat. Byl jsem k tomu negativní.

1 Like

Jj takisto som u rbr s tou svetlou vyskou pisal ze ked im to najdu tak hned dsq a zobrat body

To si klasicky prehliadol ze

A já ti to vyčetl kde?

1 Like

Hmm, mozno si nespravne pochopil nas “spor”.
Ja som predsa neriesil Brownov navrh (okrem toho, ze sa s nim nestotoznujem).
A tomu sa ty venujes cely prispevok.

Diskusia je o porovnavani neporovnatelnych problemov/situacii. Vid prispevky o daco vyssie… K tomu si zial nic nenapisal.
Ale cele je to zbytocna debata, akurat to poskuzi na dalsie nalepky medzi predstavitelmi timov…

2 Likes

Mam z teba pocit (mozno milny) ze mi vycitas vsetko uz len z principu, mozno kvoli lajkom od kamosov neviem :smile:

Proc by to bylo nesmyslne? Brown chce prohlaseni od RBR, ze se nedopousteli neceho nekaleho.

Horner muze chtit po McLarenu prohlaseni napriklad o tom, jaka ta mezera ve skutecnosti byla. At odpovedni zamestnanci napisou, zda vedeli ze tam ta mezera vznika pri vyssich rychlostech, pripadne jak velika.

Pak by FIA nemusel nic merit, ale mohla by trestat.

Jestlize McLaren vedel ze tam ta mezera pri urcite rychlosti vznika, jeste pred zavodem, pak vedome konstruovali kridlo v rozporu s pravidly.

Metrika je pak irelevantni.

5 Likes

To ty vyčítáš nám, já jsem zpochybnil to tvoje srovnání, ale jsi hned jak na trampolíně místo toho aby jsi se nad tím zamyslel.

1 Like

Uz sa nad tym zamyslam. Aktivne ( jak svetla vyska u rbr)

Mas to nize. A nikoho nenalepkuju. Ani @Situs . Resim konkretni kauzu a k te se vyjadruji.

Reagoval jsem na prvni odstavec a narok Browna zduchat do RBR.

K veci to je a uz jsme si myslim vyjasnili, ze kazdy mame pravo reagovat dle sveho.

Ja take neresim, zda se vyjadrujes k veci, nebo ne. To mi neprislusi k tobe, ani tobe ke mne.

Edit. Nazor na tuto kauzu je pro me nepodstatny. Pokud RBR podvadel at dostane klidne trest.

1 Like

Ak to tebe dava zmysel porovnavat fyzicky stav s postupmi, OK, akceptujem, hoci nesuhlasim :slight_smile:

2 Likes

To nalepkovanie som myslel vseobecne.
Brown u teba klesol na uplne dno, iny ho vola spek, dalsi inak… S Wolffom podobne.
Druhi (ale nie ti prvi), maju zase problem s Hornerom a Markom atd.
A podla toho kto komu fandi sa to nazyva kritika alebo hejterstvo :smiley:

1 Like

Jaky je podla teba rozdiel medzi kritikou a hejterstvom? Rad si to precitam, celkom ma to zaujima
(Ak ti to nerobi problem ofc)

OK, berem to tak, ze si sa mozno pod vplyvom emocii nechal mierne uniest.

Uz aj mne vela veci lezie na nervy a preto neprispievam tolko, kolko by som mohol… zbytocne :smiley:

To je na dlhsie, ale skusim zaklad strucnejsie:

Kritik(a) je vseobecne objektivnejsi - kritizuje primarne na zaklade faktov a to rovnako/podobne pri rovnakych/podobnych situaciach a vseobecne obsahuje menej emocii a utokov…

Hejter(stvo) - dominuje jednostrannost, emocie a utoky a nie opis reality a uprimne hladanie “pravdy” :slight_smile:

2 Likes

Vdaka ja to vnimam rovnako

Problem obecne je ale podla mna ten, ze si ludia mylne spajaju domnienky a dohady a nazory z internetu priamo s tymi faktami a potom je uz ten zaklad argumentu u nich postihnuty nepresnostou

Zvlastni. My tu s @Hedgehog piseme ke konkretni kauze, kterou sem nadhodil @Situs a ty tu resis nas dva.

A jeste to posouvas do roviny, ze ubirame Brownovi nejake pravo se opirat do RBR.

My to nekde piseme?

Vubec nevim, proc mi to podsouvas.

Porad resis, ze my kritizujeme konkurencni piloty a teamy a ne ty vlastni(coz mimochodem neni pravda, protoze dost kritizujeme i RBR a Maxe).

Proc resis nas? Nebo dobre konkretne me?

Tenhle clanek je o uprave metriky stran FIA. Tady mas jednu z prvnich reakci na tento clanek, ktery je primarne spojen s McLarenem.

A pak reagujes na me a @Hedgehog . A zase pises o tom kdo ma a kdo nema pravo co psat a co je hejterstvo a co kritika.

Copak si ani neuvedomujes, ze presne tuhle klasifikaci splnujes?

Uz jsi nekdy podobne, jako ma me a ostatni fans Maxe nebo RBR, reagoval na nekoho z druheho tabora?

Ja si to nejak nevybavuji.

Ale aby nedoslo k mylce. Nijak te v tom nechci omezovat. Mne to nevadi a klidne me kritizuj. Jen holt budu reagovat.

3 Likes

Ano, sme ludia, fandi sa tu, deje sa to napriec… :slight_smile:
Najvacsia skoda, ak to prerasta do osobnej nenavisti.

2 Likes

Muzes byt v klidu Jezku. Prosel jsem si vlakno a otevrel si i prispevky tech co mam v ignore. Ty tady rozhodne nejsi toxic (ne ze by jsme ty nebo ja nikdy nebyli :grinning:).

Proste vcelku normalka. I situs v pohode, a Honza? No ten to holt jinak neumi. Dost posun za tu dobu co tu jsem. Co uz.

3 Likes

Preco zakerne klames? Viem sa ti prisposobit ak toto budes pisat…

Vobec som ta neriesil.
Iba som podotkol, ked pises o Brownovi ako klesol, ze si to robia napriec a tam je casto ticho a tak to je.

A este som napisal slovo HLAVNE, kde pisem ze ste porovnavali neporovnatelne (to sa nesmie?) a napriek tomu, ze pises romany, tomu sa skoro vobec nevenujes.

A.dokonca som napisal, ze ked pre teba je porovnavat fyz. stav a postup OK, tak ze, akceptujem, hoci nesuhlasim, nadalej riesis ty mna, nie ja teba…

Najlepsie bude, ked sa budeme ignorovat, ked nevies vnimat realitu. Pritom som tu vcera teba spomenul pozitivne, ohladne hodnotenia Landa v Austine a ty si tu dnes vymyslas ze ta riesim.
Asi ta mozem len chvalit a suhlasit.
Navyse som bol celu dobu slusny, ale uz mam tvojho prekrucovania dost, radsej prosim ani nereaguj, nemam cas na slovickarenie…

2 Likes

Nic osobne @Matti ale toto je valid point

“Dostavame” tu ja jos a timur casto pritom sme casto v prave ale tak neni kazdy den nedela :smile:

Je tu coraz menej diskuterov, ktorym ide o diskusiu samotnu , nez rypacov, trollov a konfliktnych entit

2 Likes

Vies kolko provokacnych/zvelicujucich postov timura som odignoroval? Na McLaren, na Browna, na Mercedes, Hamiltona, Wolffa, uplne prehananie a rypanie, mnohe velmi zaujate…

Presne take, ake ti inak jezko inde vadia.
A napriek tomu som s nim nadalej slusne a vacsinou vecne diskutoval…

A on potom pride s tym, co teraz?
Tak daj moje take komentare ako dava on uplne bezne. Nech sa paci, mam profil otvoreny.

1 Like