Ferrari napokon vo Fiorane nenasadilo vlaňajší monopost, testuje s SF71 z roku 2018 | Magazín F1 - F1online.sk

lenze to ze ty vies dolozit, ze masi komnukoval so stajnami pred pol rokom neznamena, ze to bola posledna komunikacia :rofl:. tebe to na nos nevesali a mne tiez nie.
zamietnutie odvolania sa odvolava na dohodu so stajnami. co si ty o tom myslis je uplne vedlajsie.

Prave cervena vlajka by zvyhodnila Lewisa.
Dostal by zadarmo nove gumy.
Lewis bol donuteny Maxovym tlakom ist 10 sekund za Hamiltonom neprezut a tym padom ist taktiku, ktora bola zranitelna voci neskoremu safety caru.
To rozhodlo preteky - Maxov tlak a Sergiova pomoc - nic ine.
Cervena vlajka je utópia, ktora nema oporu v pravidlach na tieto pripady.

myslim ze nikto nespochybnuje zranitelnost taktiky a ako som x krat uz pisal, pre teba naposledy urobim vynimku: ak by sa vsetko podla platnych pravidiel a protokolu stihlo odpratat o to 1 kolo skor a boli by pusteni jazdci o kolo skor, tak by to bola jednoducha smola pre mercedes a nikto by nemohol nic povedat a mercedesu by ich taktika regulerne nevysla

ups, nestalo sa, zratane to mali spravne, len riaditel pretekov zmenil pravidla za jazdy, niekolko krat chaosil s jazdcami o kolo a nakoniec porusil pravidla a neregulerne to restartoval… ano, mas pravdu, mercedes sa mal pripravit v momente vyjazdu SC na to, ze riaditel pretekov bude porusovat pravidla :slight_smile: to su ale amateri, ze toto nevedeli a nepripravili sa na to…

nema to s vami dvoma zmysel, tarate somariny, ste slepo presvedceni o tom, ze mate pravdu, lebo vase ega nedokazu prijat to, ze Max, hoc si to za celu sezonu urcite zasluzil, ziskal titul darom a podvodom
stve vas to, pretoze takyto titul bude uz mat na veky vekov nezmazatelnu skvrnu, ale na vasom mieste sa predsa vytesujem, aj spinavy titul je titul

nebedakaj a pochop, ze to bolo na objednavku stajni. bola dohoda, ze ak to bude mozne (tz bezpecne) tak sa maju preteky dokoncit pod zelenymi vlajkami. To je to na com sa dohodli, a to Masi urobil.

Obdivuju Tě, že máš ještě na vysvětlování takhle jasných věcí nervy. Pokud někdo za víc než měsíc nepochopil, že ředitel závodu nemůže jednat na ničí objednávku (ani “na objednávku stájí”), natož když je taková objednávka v rozporu s pravidly, tak už to asi nepochopí.

objednavku nie, ale dohodu. A evidentne mohol, a aj jednal. nepozeral si?

No to je právě ten problém, který by měla FIA právě řešit a měla by nám vysvětlit, jak je něco takového možné. Tohle by neobstálo v žádném sportu, aby rozhodčí/ředitel atd. najednou změnil pravidla samotného finále a přišel s vysvětlením, že se na tom někdy dřív účastníci dohodli.

Dohody treba podpisat. Preto by mercedes uspel na sude.

Rovnaky pripad ako sukromne testovanie s 2021 autom. Dohodli sa, ale pokial to nie je opeciatkovane FIA tak to nic neznamena.

dobry pokus, ale poscrolluj kusok vyssie, resp. precitaj si este raz clanok, ku ktoremu je tato diskusia
najdes tam odpoved na to, aku vahu ma takato “dohoda” o ktorej toho navyse ani dokopy nic nevieme
a skus si dat tu namahu, a najdi, o ake pravidla sa takato “dohoda” opiera

kruh sa uzatvara, varis opat z vody, akurat sa ti uz vsetka vyparila, daj pozor, aby si si neznicil a nespalil aj hrniec

Evape zlý pokus.
Pozri si ten pruser v zjazde muzov vo Wengene pred tyzdnom ako sa frajer “kvalifikoval” do hlavnych pretekov, ostatne federacie podali protest.
Rozhodcovia sa nejak rozhodli.
Videl si semifinale eura, myslis ze Anglicania nedostali penaltu zadarmo a neopravnene a postupili do finale ?
Skrivodlivosti sa deju nonstop v rôznych sportoch.
Naproti tomu su posledne kola od Masiho uplne OK a čisté.
Jedina skvrna je, ze nepustil vsetky auta o kolo spat pre SC.
To je jedina vec co som ochotny uznat svedkom Hamiltonovym.
Podstatne vsak je, ze Maxa a Lewisa vpredu by to nijak - NIJAK - neovplyvnilo.

1 Like

@Dominios @Janko_Hrasko
este raz - rozhodnutie, ktore sa odvolalo na udajnu dohodu nikto nenamietal. ani to, ze nejaka dohoda bola. podpisana ci nie. :slight_smile: to ma vobec nemusi zaujimat.
@Janko_Hrasko, M by na ziadnom sude neuspel a preto stiahol chvost. ale dobre sa na vas bavi ako bedakate po siedmych rokoch… :rofl:

Můj názor taky stále stejný, však ještě aby ne když FIA ještě nevydala závěr svého vyšetřování. Do té doby to považuji za lumpárnu mimo pravidla a svévoli Masiho. Bylo to nesportovní, nefér a byla to chyba. Snad to FIA přizná a nekompetentní a neschopný Masi půjde co se týče F1 do věčných lovišť.

Amen _____
__________.

Precitaj si este raz toto. Tam mas pekne vysvetlene ze trieskas hluposti. Ak mas problem s pochopenim tak si to mozeme prebrat vetu po vete. Ocakavam, ze svoje nazory podporis tiez vyjadreniami kompetentnych ludi.

prave som sa posmykol na lade, spadol som a udrel si hlavu
zrazu ma osvietilo, @helmutko a @Jozef_Chroustal ste geniovia a mate pravdu, oddnes ste moje vzory v tejto spolocnosti

bol som absolutne zaslepeny, myslel som, mam rad sport
ale mylil som sa
tu nejde o sport
neslo ani o show
jednoducho trebalo spravit zmenu, za kazdu cenu
len zmena je dobra, je jedno proti komu je namierena
urcite stav ktory je dnes je zly
neviem preco, ale je zly
musime to zastavit a zmenit
zastavit skodnu
pravidla v dnesnej dobe su naprd
takze sa odteraz pridavam k radikalnejsej casti spolocnosti
zacnem tym, ze budem kaslat na zakony ktore sa mi nepacia alebo aktualne nevyhovuju
ved kto su vsetci ostatni voci mne, mozem si robit co chcem, kedy chcem
komu sa nepaci, tomu ukazem vlastnu zbierku zakonov, ktorymi sa riadim
tu si budem pisat za pochodu, ako mi bude vyhovovat
preventivne, budem ich mat viacero, podla toho, ako sa rano zobudim
svoje deti budem ucit, ze nech sa na ceste spravaju drzo a agresivne
cesta patri iba im
nech predbiehaju pomalych slimakov aj cez dvojitu plnu, ked sa inac neda
obzvlast tych na nemeckych autach, nech na nich nejazdia, ked nevedia ako
idealne ich aj vyboxovat niekde do sancu
alebo aspon poriadne vybrzdit na dialnici, ved maju vraj dobre brzdy
a ked pojde sanitka, musim predsa vyuzit, ze mi urobi majakmi cestu
aspon obehnem celu kolonu a budem v mekaci o 5min skorej
tu su ale hlupacu ti ludia, co poctivo stoja v zachrannej ulicke…
policajtom poprajem len dobry den a podakujem, ze mi vsetko toleruju
prinajhorsom zaplatim obcas malu pokutu, aby sa nepovedalo
ten svet bude taky kraaasny…

O Wengenu nevím, ale v semifinále eura se rozhodčí taky bránil kritice tím, že se všechny týmy před eurem domluvily, že Angličani dostanou penaltu zadarmo?

to su rozpravky pre media…

toto ilustruje preco je niekto svedok Hamiltonov. :ok_hand:

zas sa hras na hlupeho? :slight_smile: to su reprodukovane analyzy pravnikov, ktore vysvetluju dovody rozhodniti a spochybnuju rozhodnutia komisarov, pretoze porusili pravidla. ty mas lepsi zdroj ako “tvoj nazor”? poprosim link, najlepsie nejakeho pravnika.

Kasli na to.
Skoda casu, prestante uz vyplakavat svedkovia Hamiltonovi.
Maxo bol vo vedeni pretekov 3x viac ako Lewis, uz si to v tej hlave utriedte, ze Lewis si ten titul nezasluzil.