Depresiami som trpel už ako dieťa, priznal Hamilton | Magazín F1 - F1online.sk

Rád by som Ti poradil, no väčšina z toho, čo som videl boli filmy. Seriálov som videl, dá sa povedať pomenej, ale mám poznačených pár seriálov, ktoré som nevidel a majú dobré hodnotenie, tak snáď zajtra Ti dám nejaké tipy, lebo teraz sa mi už nejako nechce. :slightly_smiling_face:
Poznačil som si napríklad 3-dielny seriál Arnold (2023) o Schwarzeneggerovi, ktorý sa určite chystám pozrieť a následne si pozriem dokument Sly (2023) o Stallonem. :muscle: :slightly_smiling_face:

2 Likes

Koukám jen na seriály.

Jo, to sú dobré tipy na filmy. :+1:

1 Like

Možno seriál Mare Of Easttown (2021) (7 epizód) s Kate Winslet. Nevidel som to, ale má to hodnotenie 8,4/10.

Chapem, mam to podobne.

Z uvedenych tvojich top10 som polovicu nevidel (cize mam dalsie tipy hehe) a ta druha sa pacila aj mne.
Zaujalo ma, ze jasne dominuju novsie filmy.
Dik :wink:

Urcite s @PUFF kuknite, dobre je to, Arnie je pan :slight_smile:

2 Likes

Ďalšími tipmi, ktoré som ale nevidel, môžu byť seriál Quiz (2020) alebo seriál The Haunting Of Hill House (2018) (hodnotenie 8,5/10), prípadne seriál Mindhunter (2017-2019) (hodnotenie 8,6/10).

1 Like

Mindhunter jsem viděl, ale ostatní ne… :grin:
Teď koukám na Umbrella Academy, ale to není nic pro tebe. :grin::grin:

Prečo? :slightly_smiling_face:

Jsi na to moc chytrý.

Až tak chytrý určite nie som, sú aj iní borci. Sám si chytrý. :slightly_smiling_face:
Ale čo som pozeral, tak to má 36 častí, takže by mi to zabralo trochu viac času, než som momentálne schopný venovať týmto veciam, ale môže to byť dobré. :slightly_smiling_face:

Super seriál. :fire:

Väčšina britských a severských krimi minisérii je super. Majú perfektnú pochmúrnu atmosféru a ešte keď sa k tomu pridá pekná milfka v hlavnej postave, tak to človek pozrie aj za jeden dlhý večer/noc.

Určite potom aj The Chestnut Man, Quicksand a iné. Alebo aj klasické seriály ako Most, Bordentown (Sorjonen) a The Fall.

1 Like

Áno, milfky majú niečo do seba. :slightly_smiling_face:
Díky za tipy na seriály, zo spomenutých som videl len Most. Poznačím si ich. :+1:

1 Like

To je hezká diskuse, já se v kinematografii vůbec neorientuju, ale tip na dobrý seriál na nadcházející dlouhé večery bych uvítal.
Jediné seriály, co mě kdy zaujaly byly, Lost a Big Bang Theory.
Vždycky jsem se tam identifikoval s nějakou postavou a bavilo mě to :slightly_smiling_face:.

1 Like

ako si sa ty mohol identifikovat s niekym s BBT?

1 Like

Asi sa identifikoval s Penny.

1 Like

Mezilidské vztahy jsou pro mě jako kvantová fyzika – věci se dějí, ale já tomu nerozumím…
:slightly_smiling_face:

Mimochodem už dříve jsem tady psal, jak jsem sousedovi kdysi zastřelil krávu…