Čo Norrisa presvedčilo, aby Piastrimu vrátil víťazstvo? (PREPIS VYSIELAČKY) | Magazín F1 - F1online.sk

Protože s ním ukončují spolupráci, ten už na týmové blaho koukat nemusí.

Za Piastriho vítězství jsem rád, ale nešvar dnešní loutkové doby punc vítězství hodně sráží. :neutral_face:

Z cizího se vždycky lehko rozdává :smile: .

Zdravý octup. :smiley:

Nezdá sa mi že by bol predtým až tak diametrálne iný. Ale to je asi vec názoru a každý to vidíme inak.

Lando je lepsi a je tam podstatne dlhsie a aj ma nalezitu vacsiu podporu, cize by bolo nepekne, ak by uz v druhej sezone bol lepsi Oscar.

Lenze tim potrebuje dvoch silnych jazdcov a nie druheho zdeptat (vid. Perez) a nedat mu sancu vyhrat. Lando mohol lepsie odstartovat ked je vzdy lepsi a debaty zbytocne…

Nevím, byl někdy žádán o přenechání pozice?

Teď poslouchám Eisking… A byla tam otázka.

Dluží něco Piastri, Landovi Norrisovi? Bude mu muset vrátit někdy nějaké vítězství?

Velmi zajímavá… Názory? @Matti

Puff nemá Piastriho rád, alespoň se tím nikdy netajil tak mu to dejme k plusu :smiley: Ten by z něj chtěl otroka.

Myslím že ano. Ty máš ale určite lepší prehľad. Opýtam aa ťa takto. Ako by sa zachoval presne v takejto istej situácii Nando. Ale presne za týchto istých okolností Nie teraz v Astone.

Vrátit ne, ale až ho tým požádá udělá to, bude vědět že v takovém případě k tomu budou mít důvod.

Toto by som uvital… :slight_smile:

Nevím, tak detailně Sainze fakt nestuduji, podle mě ne. Nando dejme tomu v 25 letech? Ty jo, asi by by se hádal do krve. Dříve to ale byla drsnější doba na ty jedničky a dvojky. Tím to nechci omlouvat, jen ulehčovat.

Pozrel si si ten štart z onboardov? Ano Lando neodštartoval ideálne. Ale Piastri ich tam oboch vyviezol ako prasa. Za tým si stojím. Takže neviem či si takto predstavuje spoluprácu. Keby do toho takto isto išiel Lando aj Max tak to môžu všetci traja zabaliť a rozfláknu sa v prvej zákrute. Takže niekedy treba použivať aj hlavu nie len inštinkty.

No tak vidiš a ešte by ich všetkých niekam poslal :slightly_smiling_face:

Přál bych si mít teď takové strasti :smile:

Ano, to viem :smiley:

Ono, ziskat titul hned na prvy pokus v F3 a aj F2, to sa nosicom vody neodpusta :smiley:

1 Like

Možno ešte budú možno nie. Myslím že aj tak už toho dokázal dosť. Nie je za čo sa hanbiť.

1 Like

To je moc hezká idea, ale takhle to nemůže fungovat mezi dvěma jezdci podobného věku, ambicí a asi i kvalit. Mezi nimi bude pořád probíhat boj o pozici v týmu, tím spíš, že se očekává auto na titul. Teď ani jeden nebude chtít zaváhat a dostat se do pozice dvojky. Já si moc neumím představit, co horšího se mohlo stát než takhle brutální zásah týmu proti do té doby nepsané jedničce.

1 Like

Ja tam ziadne prasa nevidim, ty Oscara zjavne nemas rad, tak vidis bezne postartove situacie ako prasactvo. Oscar sa mal teda stiahnut a Max mal byt prvy mozno, aby vsetko bolo OK. Stale plati, ze ak by Lando dal start aspon ako Oscar, tak taka situacia nenastane…

1 Like