Čo bude s Michaelom Masim? Nemá nástupcu a jeho prácu nik nechce | Magazín F1 - F1online.sk

Nájde sa po tom všetkom ešte niekto schopný takúto úlohu prijať? Michael Masi bol posledný mesiac priam pranierovaný. Komunita Formuly 1 stále čaká, aké bude stanovisko FIA k udalostiam z Abú Zabí a tiež, aké kroky budú prijaté, aby sa niečo také už neopakovalo. Zamysleli sa nad tým aj experti televízie Sky Sports Martin Brundle a Johnny Herbert.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/53612/co-bude-s-michaelom-masim-nema-nastupcu-a-jeho-pracu-nik-nechce

Ako si britský nacionalisti zamieňajú doveru Wolfa a Bitským medií s doverou F1. Ste smiešny, pokial bude Masi odvolaný len preto,lebo nenastavil riť Wolfovi a jeho Mercedesu tak tú robotu nebude chcieť robiť nikto,nie za tykýchto podmienok fungovania.

Tunajsi radoby odbornici z radu uctievacov Pozera sa mozu hlasit u sudruha Zincicu alebo sudruha binSulejmana.

Těším se náhrady za Masiho. Horší už to pro mě nebude protože Masi mi vzal tenhle rok tolik lásky k F1 že přijatelná už je jen náprava :laughing:

3 Likes

Ze nema nastupcu? Treba sa spytat tota, lujza a mrdcedesu koho si tam zelaju. Nechutne co si mrdcedes dovoluje. Ked v prvych pretekoch sezony lujzo porusoval limity trate ako mu to vyhovovalo a masi bol slepy tak to bolo ok, ked lujzo dostal smiesnotrapny trest za prizabitie maxa tak to bolo ok. To, ze toto vypisuje maily, urcuje kedy ma byt sc a kedy nie je ok, to ze sa menia pneu pocas ezonu lebo mrdcedes ma problemy je ok. Masi to posere a u ziadaju jeho hlavu a aj dalsieho cloveka. Nechutny tim, nech si zalozia vlastnu seriu s dozivotnym pravom na prve a druhe miesto a neoxiduju v f1. Ktoremu timu kedy fia pozehnala na tak dlhe obdobie ich dominanciu?

1 Like

Tu v komentároch by sa určite našlo niekoľko uchádzačov, tu sú predsa odborníci na všetko :laughing: :laughing: :laughing:

Jediné pozitivum na tom všem je to, že vidíme, co je v “královně motorsportu” možné. Celý organizační systém nemá náhradu za jednoho závodního ředitele a toho máme jenom díky tomu, že si ho Charlie Whiting vychoval (asi ze své dobré vůle). Vyhodit ho nelze, protože “to nikdo nechce dělat”. Tohle snad nikdo nemůže myslet vážně. Možná kdyby se ti pánové, kteří to v posledních letech vedli, věnovali místo zákulisních intrik víc organizaci, nemuseli bychom teď sledovat tuhle tragikomedii.

2 Likes

a čo tak napísať aj niečo normálne okrem hejtov na Mercedes a Hamiltona… už mi prídeš ako J.Chroustal… dá sa to napísať aj inak ak máš na niečo iný názor …ale to chce vyšší stupeň inteligencie. . bez urážky…

tiež som toho názoru…

Možná se jenom nikoho nezeptali, už věřím snad všemu :-). Ale vážně, jestli je pravda, že mají na kterékoli funkci nezastupitelného člověka, tak kromě např. zde Masiho je zároveň nekompetentní i člověk, který má celou oblast na starosti.

neviem preco sa v mediach stale opakuje, ze to vychoval Whiting. ak ma pamat neklame, tak s Whitingom posobil len jeden rok a mal na starosti F2 a F3 preteky. rok nie je nejako vela casu na “vychovu” …

1 Like

Hlavně každá situace má řešení, tohle mi přijde jako snad nejpitomější výmluva, kterou lze použít. Co kdyby odešel sám? Tak by třeba vzali ředitele f2 a nahradili jeho někým “pod ním”, určitě by nezrušili závody.

asi sme sa nepochopili. to nie je ziadna vyhovorka, ale trosku svetla do toho sa stale opakuje v mediach. to ze je nenahraditelny je blud. on prisiel od nikial a za rok sa dostal tam kde je ani sam nevie ako. za par mesiacov tam kludne moze byt niekto iny. taky Marcin Budkowski je volny…

Ale já s Tebou souhlasím, s tou výmluvou to patří právě k tomu, co se opakuje dokola v médiích :-).

1 Like

A keby náhodou dostal infarkt, tak zrušia novú sezónu :thinking:

Především zdůvodňování (byť v médiích) jeho setrvání ve funkci stylem “je to sice trouba, ale jiného nemáme” je vzhledem k zastávané pozici opravdu síla…

Ako som pisal massi ostane a budu na rozhodovanie aspon 6ti

nenahraditelnych su plne cintoriny

ja si viem kludne predstavit, ze by tam dali niekoho uplne mimo motosportu, alebo aspon niekoho mimo f1 a jej pridruzene se rie, niekoho kto by mal patricny odstup od toho cirkusu aby sa to cele riadenie pretekov dalo kompletne prebudovat, lebo to ako sefovia timov tlacili pocas pretekov na masiho a ten im to dovolil tak to uz bolo riadne mimo

1 Like

Strašne to má ten Masi ťažké a to je tam chvíľu. Kedy sa Whiting za tie roky dopustil takej frašky a exibície? Keď Masi vedel, že na to nemá a pod tlakom bude vymýšľať holywoodske závery namiesto roky zaužívaných postupov a rovnakých podmienok pre všetkých jazdcov po ukončení fázy SC, tak sa na to nemal dávať.

1 Like

Ja by som to na rok vzal…