Chyba úsudku z našej strany, komentoval zmeny v oblasti podlahy Toto Wolff | Magazín F1 - F1online.sk

Tam asi tá dohoda, ktorá mi pripomína Yetiho, ešte neplatila🤔

Ja logicke fakty, ty nesuvisle blabotanie.
Nie sme si rovní.

nebedakaj tolko. tento krat to riesil takto, pretoze to bola objednavka zo strany stajni. mali sa dohodnut lepsie.

najdi si sam, ja nie som tvoja sekretarka…

Podľa pravidiel to bolo, ale pravidlá sú hrozné… Keďže to však nebol jediný prípad v sezóne a boli aj presne opačné, tak si myslím že oba tituly sú v správnych rukách, keďže sa jazdí na body a nie je to žiadne play off… Ale s tými pravidlami by jednoznačne mali niečo robiť, aby tam nemohol jeden človek robiť, čo sa mu zachce a taktiež aby Fia nebola všemocná. Ona by mala iba udržiavať poriadok aby sa dodržiavAli pravidlá, na ktorých sa všetci dohodnú, a nie aby si to prispôsobovala svojvoľne počas sezón…

nuz sekretarka nie si, no referujes tu na nejakeho dohody ktore nevies nicim podlozit, tak co to z teba robi ? tarajka, co si vymysla sprostosti a nevie vecne argumentovat za svoje vlastne “nazory”

ved sa na to odvolavali komisari a Masi. to mi staci. ja s tym rozhodnutim problem nemam…

Samozrejme ze su v spravnych rukach.
Najlepsi konstrukteri maju titul za najlepsie auto.
Jazdec ktory bol 3x viac na cele pretekov ako jeho rival, urobil podstatne menej chyb a nazbieral napriek smole (Baku) a demolácii (Silverstone,Hungaroring) viac bodov ma titul.
Za mna OK, bez akejkolvek pachuti a kontroverzie.

1 Like

Som si navšimol, že to bol závod len dvoch áut.

Lewis mal gumy na šrot až tak, že Max ho stiahol na hrozivých 10 sekúnd, a nebyť SC, bol by ho predbehol už o pár kôl skôr :rofl:

Toto ani nepotrebuje komentár :sunglasses:

Takto…

2 Likes

nie ty nie si jeho sekretárka, ty si Maxova sekretárka, ktorá mu umýva Masiho fľak z majstrovskej kombinézy…lenže nie a nie ho zmyť a preto tak hlasno a často fňukáš, že tam nie je a všetko je OK

@vanoverlord @orim
to vase bedakanie je uz na smiech.

  1. M zvolil strategiu, taku, ze boli zranitelni voci neskoremu SC koli tomu, ze sa chceli vyhnut priamemu suboju na trati. Neskory SC prisiel a ich volba sa ukazala ako zla.

  2. stajne tlacili na Masiho aby sa preteky neskoncili pod SC a Masi im vyhovel.

odporucam nasadit Xanax, alebo F1 nesledovat ked mate problem prezut, ze vas libling neuspel…

1 Like

tiež to takto vnímam :+1:

ty si ale farizej…kopec článkov kde si jeho fanúšik a krem toho ze na F1 si bol fanúšik Ferrari , ale presedlal si keďže Ferrari stalo za prd… a teraz píšeš, že nie si fanúšik Verstapena :rofl:. Dokážeš sa pozrieť sám na seba v zrkadle?

ty nie si rovný ozaj s nikým…ani sam so sebou…a ty píšeš, že píšeš len logické fakty? :rofl: poznáš význam slov logika a fakty?

Ak by Max po zavode vyhlasil, ze o takyto titul nestoji, stupol by v mojich ociach viac na hodnote a fandil by som mu do konca kariery. Myslim, ze mu tento titul viac ublizil ako pomohol.
Kto ho nemal rad, bude ho teraz nenavidiet. A Masi tiez neziskal novych “fanusikov”. Bude sa musiet este dlho obzerat cez rameno…

1 Like

dohoda zo strany FIA, že ak bude len najmenšia šanca tak treba pretlačiť Verstapena…asi tak o tej dohode…

Jestliže se k tomu, jak svoje letošní nevídané “výkony” dokázal v posledním závodě korunovat nedokázal postavit čelem sám Masi a vedení RB zatím pořád drží linii, že bylo všechno v nejlepším pořádku, asi nemůžeme poctivě chtít od Maxe jiný postoj. Možná až za 50 let napíše paměti :-).

Viete co je vas problem svedkovia Hamiltonovi ?
Ja som sa nemal problem s 2020 a jeho trapnym titulom kde s nikym nesuperil vyrovnat sa. Proste to berem ako galakticke stastie, ktorym oplyva vacsinu kariery.
Vy tu budete prskat naveky neschopni si priznat, ze Max si tu zasluzil viac.

musím ti :clap:, napísal si to tumu Chroustalovi perfektne, len neviem či to pochopí, keďže on ako sám o sebe píše, že píše len logické fakty :rofl:

Prečo nenávidieť?
Keď sa tu už toľko spomínala karma, ako Max jazdil, taký titul získal…

Ja mu takýto titul prajem, som rád, že takto titul nezískal Lewis :wink:

2 Likes