Car design poslednich let?

Jj dopadlo to dste lepsie nez sme si mozno mysleli s tym dizajnom

Niekto to hejtí nechápem úplne. Oproti W1 totálny banger. Sú tam dosť rysy F40

Jj W1 mi pride ako solidny zlepenec

Toto je proste krasa

Moc hezký. Trochu mě tam vadí ten černej čumák, ale asi se zaregistruji do fronty a koupím. :slightly_smiling_face::+1:

samozrejme, ze su uz vypredane. Ale niekto ti ho rad preda o 50% drahsie.

2 Likes

Vacsinou este musis u nich mat kupene aj nejake ine modely, idealne Enzo a LaF

1 Like

Poradovník vypredaný vyrobí sa 799ks

Tunu a půl těžký hybrid?
Jaká to škoda, že po deseti létech už bude z téhle neskutečné krásy pouze muzejní šrot. :roll_eyes:

2 Likes

poviem pravdu prve fotky ktore som vcera videl vo mne evokovali ze pozeram na nejaku kombinaciu corvetty a camara nemozem si pomoct, ako technologicky je to vybruseny diamant ale design ma neoslovil :man_shrugging:

sddefault

@Hedgehog Ferrari F80 obsahuje aktívne AERO (Zadné krídlo) a aktívny podvozok. Žeby sa aj trošku dačo niekto testovalo a dáta sa stratia do F1 odvetvia?

2 Likes

Myslis ze aj motor maju podla tajnej dohody?

1 Like

tie dve moje predchadzajuce fotky premiesat pretrepat a vysledok F80


Náhodou ja tam vidím skôr črty 12Cylindri (Predok) a F40 (Bočný profil)

1 Like

To zas kľud je to V6 vytiahnutá od Ferrari 499P a trošku upravená. Ale vytvára to 1050 kg downforce

1 Like

Něco tam mají asi špatně :smiley:

RB17 má přítlak 1700kg už při rychlosti 240 km/h

Lenže RB17 je čisto track special a do tejto kategórie nespadá. Momentálne road legal hypercary/supercary sú McL W1 a Ferrari F80. Pridať sa má Porsche Mission X. Road Legal RB17 stratí značnú časť svojich predností. A RB17 využíva ground effekt. Ktorú FER, McL a Porsche ani nepoužili.

moze to mat nieco do seba, co pises, ja som zas videl porovnanie F80 a noveho Civicu s tym predkom haha :smiley:

oni si vymysleli ten dizajnovy jazyk uz na 12cillindri, tam mi to evokuje staru Daytonu, u tohto zas mix sucasneho jazyka a odkazu na F40 a F50

ale tuna to uz neni taka tragedia, ci stale?