Car design poslednich let?

Posledni roky postradam zajimava a hezka auta, vsechna mi prijdou stejny, hodte mi tady neco co vas zaujalo :metal:

nic lepsie ma nenapada, vsetko je to dnes na jedno kopyto

1 Like

Aspoň vidíme jak byla Tatra Beta nadčasová. :slightly_smiling_face:

Tatra_Beta_Tatra_Beta_1_3CL_4

1 Like

Tuhle Tatru vubec neznam, dikes :slight_smile: Uz je mi lip, ale soucasnost je kruta 🫣

1 Like

Ja s tim mam velky problem, obcas koukam Svet motoru a mam pocit ze tam mluvi furt o jednom aute dokola :man_shrugging:t2:

Beta byl takový zvláštní pokus nahradit dvanástsettrojky. Prý to bylo dobré vozítko s velkým potenciálem. Dokonce se Beta vyráběla i jako elektromobil.
Ale Beta se vyráběla v době, kdy se českým výrobkům moc nevěřilo a Klaus hodil Tatru přes palubu.

1 Like

2 Likes

1 Like

nie su rovnake, len je ich strasne vela a velmi rychlo to vynovuju. Model vydrzi len par rokov a aj to uprostred este dostane facelift.


Ak si spravne pamatam, tebe sa pacia hranate auta, tak skus pozriet BMW, Cadillac ci Mercedes

Keď hranaté, tak Tesla Cybertruck. :grinning:

Cybertruck je len okopirovany Aston Martin

3 Likes

Ak chceš kúpiť bežné auto, skús nájsť v bazáre toto. Veľká zábava a vyzerá stále výborne:

Novšia verzia mi príde dizajnovo slabšia. Chcel som skúsiť, no nemali ani na testovaciu jazdu:

2 Likes

S tím jezdí Max Verstappen.

Ten sa vie zabávať :slight_smile:

Tos zrovna trefil prave ty unifikovane beztvare kulatiny bez napadu s obrima chladicema, jako dobry :rofl:, R5 predelavky taky nee…

V te Honde jsem nejel, ale v Hyundai R ano, taky dobry, me jde spis o vzhled.

Aston Martin Bulldog hmm, 60-70s v car designu to je vono :fire:

Bude zajímavé sledovat s čím bude soukromě jezdit až bude mít Redbull svoje motory a ne od Hondy.