Car design poslednich let?

Však taky VW prohrál s Tatrou soud a musel platit nemalé odškodné.
Přesto se němcům Tatra mstila už mnohem dříve.

Zabiják nacistů a československá tajná zbraň. To je Tatra 87 V8, které ukradlo design Porsche - MotorGuru.cz

Tatra svymi svetlovymi konzolemi urcila na svoji dobu styl, nejen pro nemeckou produkci. Byl to designersky hit.

No Carrera models were produced from model years 1978 to 1983. The only model with naturally aspirated engine produced during this period was the 911 SC.

In model year 1978, the 911 model range was reduced to two models. The 911 SC (Super Carrera) took the place of the 911 and Carrera models.
As of model year 1984, the SC version was again replaced by the 911 Carrera.

Prisel si na neco?

1 Like





4 Likes

Krásné ladné tvary. Jen se s nimi polaskat.
Kde se ne ně hrabou dnešní vozy v podobě nakopnutých buldoků.

1 Like

1 Like

Mám audi v modrej metalíze
image
a plánujem dotoho červený interiér

2 Likes

Vitaj v klube! :slight_smile:

1 Like

Ďakujem, čo máš ty za audi?

A4 Avanta ako prechodné riešenie :slight_smile:

2 Likes

Bude si kupovat dvoulitr 4x4 na jezdeni po meste, mezi tramvajemi.

však tiež fajn aj keď mne sa proste Avant (kombíky) moc nepáčia. Ja som sedanový tip. A tá A4 B5 v Sline čiastočnom package sa mi páčila, aj tak tam chcem kopu vecí pomeniť. Ale neskôr dakedy v budúcnosti by som chcel nejakú novšiu A4,A5/A6

Audi A7 sportback.
Asi nejhezčí auto ještě v “rozumné” ceně.

1 Like

Audi S5 Sportback

1 Like

Ja milujem rýchly kombíky (toto nie je :smiley: ) ale vravím bolo to prechodné riešenie po 280 Cupre, lebo ideme sa v blízkej budúcnosti stahovať a riešiť novú hypotéku aj auto by bola finančná samovražda.

Takže zatiaľ toto, a potom idem buď do RS4/RS5 alebo ak výjdu dobre peniaze tak do M3.

Anyway k tej B5ke, je to asi najkrajšia S/RS ktorá sa mi páči. Nejazdiť majoritu v meste, tak ju kľudne mám ale ja odmietam v zápche jazdiť s manuálom.

Dobrá kúpa, naozaj pekné auto

1 Like

Tak to chápem. Ja momentálne jazdím skôr dlhé trasy od tých 60 do 350 km, takže mne sa oplatí. Síce není úplne v športovej motoráži, ale ja ten motor mám rád a není najhorší. A pre mňa ako študenta je v celku ekonomický a stále sa dá s ním hrať.

2 Likes

pekelna kombinacia… :smiling_imp:

Tak aspoň interiér budeš mať vo farbách Ferrari ako vášnivý fanúšík Ferrari. :wink:

Tak chcel som červenú. Ale keď hľadáš model, motor tak na farbu som nehľadel. Hlavne ja som mal v pláne kupovať až na jar, ale prišla ponuka za cenu, že mi ju poslal samotný motoršportový boh.

1 Like