Car design poslednich let?

Dneska pred strediskem krasavec


4 Likes

Přesně takhle má vypadat poctivé Porsche.

Byl jsem z nej nadsenej, bylo to jak zjeveni.

1 Like

To je ale targa ne

Ani nevim, nechtel jsem kolem nej moc krouzit aby na me nekdo nevybehl :point_left: ale tusim ze mel vzadu Carrera, mozna tam bylo jen Porsche 911 nechci kecat proto vyhlasuji akci reserze, tri dva jedna ted…

ved to ma na boku napisane :man_facepalming: a kto by na teba vybehol, akurat by si si mohol pokecat o aute. A Targu by ste mali poznat na prvy pohlad…

1 Like

Jo uz to vidim, Targa

Ale jinak je to v plnem oznaceni - Porsche 911 Carrera Targa, tady jsou videt obe znaceni vzadu a na sloupku, videl jsem spravne vzadu Carrera.

ja toho o Porsche vela neviem ale po trochu googleni vidim nazvy 911 targa, 911 carrera targa a 911 sc targa. Na tvojej fotke vidim na kapote motora 911SC tak ako tu

1 Like

Na kufru cerveneho je Carrera, je to Carrera edice Targa, jako oznaceni pro verzi s odnimatelnou strechou.

bobe bobe, Porsche ma kufor vzadu?
kazdopadne na tvojej fotke vidim oznacenie 911SC. Takze myslim, ze to bude 911 SC targa

1 Like

Na cervene fotce vzadu je Carrera.

Ta moje je asi 911SC, vypada to tak, ale furt je to Carrera.

1 Like

Ty ani nevíš co máš v garáži a chceš kibicovat o F1? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

In 1978, Porsche introduced the new version of the 911, called the ‘911SC’. Porsche reintroduced the SC designation for the first time since the 356SC (as distinguished from the race engined 356 Carrera). There was no Carrera version of the 911SC. According to modern-day Porsche literature and websites (there is no period reference to SC meaning anything) the “SC” stands for “Super Carrera”.

SC nahradilo Carreru.

No nevim, S je oznaceni vykonnejsi verze Carrery, SC je zkratka Super Carrera

The 911 SC effectively replaced the 911 S

mozes si precitat :slight_smile: tych Porsche bolo aj je strasne vela. Ja som skor na Ferrari.

a v poslednej dobe na anglicke auta

3 Likes

Ať se dívám na Porsche z které strany chci, tak stejně v něm vidím Tatru.
I mezinárodní soudy uznaly, že si Porsche z Tatry odnesl necelých 520! patentů.

1 Like

Cetl jsem to, ale spis nez nahrazeni typu Carrera Es Ceckem to bylo rozsireni nabidky linie Carrera, SC byla proste silnejsi verze, jinak jsou ta auta vicemene totozna, SC ma o neco sirsi karoserii a par detailu navic.

Je videt na zaklade ceho vznikl VW Brouk.