BWT napokon zostáva s Aston Martinom, jeho „akcenty“ zostanú súčasťou lakovania | Magazín F1 - F1online.sk

S novým názvom, novým titulným partnerom i novými farbami. Nie všetko v tíme Aston Martin je však nové. Stajňa zo Silverstone trochu prekvapujúco oznámila, že pokračuje v spolupráci s BWT. Napriek viacerým špekuláciám sa rakúska spoločnosť uspokojí s tým, že na na novom lakovaní už nebude hrať prím ružová farba.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/22049/bwt-napokon-zostava-s-aston-martinom-jeho-akcenty-zostanu-sucastou-lakovania

Teoreticky ich to bude stáť menej peňazí a budú tam stále. Takže môže to byť dobrý deal pre oboch.

Skôr by som povedal že hlavného partnera bwt nedokáže preplatiť plus chceli ružový monopost čo je z astonom nemožné tým padom maly na vyber sponzorovať auto ktoré bude jazdiť pekne miesta ma potenciál a bude v predu a oni budu toho súčasťouje stym že auto bude zelené a hlavný partner úplne iný alebo pôjdu do hassu a budú na aute ktoré jazdi 18 miesta … cize aston bol podľa mna vo výhode pri vyjednávaní nových podmienok

Obávam sa že Haasu si pre 2021 aj prilepšil.

Ale áno inak súhlasím… Podľa mňa pozornosť získajú už tým ze sa dohodli aj na zelenej s ružovou.

A vravím práve to ze to podľa mňa bude BWT stáť menej ale budú stále na relatívne dobrom aute. Kým Aston ma nejaký ten milión k dobru.

Ja osobne si myslim že ružová nebude vôbec budú tam len nápisu BWT treba si uvedomiť že už niesu hlavný partner cize dostanú na formulu oveľa menšiu časť ako kedysi podľa mna to budú len nápisi možno v ružovej alebo ružovo bielej ale určite nebude lakovanie podľa mna ružové na určitej časti monopostu

To si nemyslím ani ja. Z kombinovať do lakovania ružovú a zelenú by bol iný hnus… Niekto kreatívny už urobil návrh ako by to mohlo vyzerať (stratila som to). Podľa mňa je reálna nejaká svetlejšia časť a na nej to ružové logo.

Súhlasím bol by to otras totálny podľa mna by sa to nepáčilo nikomu no museli by podľa mna zaplatiť veľmi veľa aby to stroll dovolil ale ajtak si myslim že to bude len jednoducho cez bwt znaky na aute

1 Like

kedze s oznamenim prisli az dnes tak, teraz dizajneri makaju (alebo do dnes makali) na plne obratky ako “subtle BWT brand accents” bude vlastne vyzerat. podla mna tam niekde ruzova bude.

Dúfam že nie ku zelenej sa to absolútne nehodí uvidíme akú zmluvu podpísali koľko love dajú a podľa mna od toho sa bude odvíjať miesto ale ja si myslim že aston má zazmluvnené že nemôže byt ružová farba na monoposte vyzerálo by to tragikomicky podľa mna samozrejme znaky bwt budú otázka je koľké je bwt v rebríčku sponzoringu a či vôbec majú 2 miesto plus keďže to potvrdili až takto neskoro je jasne že bwt malo záujem ísť niekde inde a aston im jasne dal vedieť že ružová proste nebude otázka moja je čo bwt donútilo rokovať

co mas proti kombinacii zelenej s trochou ruzovej? bude ako prechadzka ruzovou zahradou…


Ale čoby nie

Nečakané rozuzlenie. Dúfal som, že sa dohodnú s Williamsom, aby mali dosť peňazí na zlepšenie monopostu s ktorým bude Russell ďalšie roky pretekať.

1 Like

Len či bude.

Momentálne totiž “dôveryhodné” talianske média tvrdia že Williams sa stane B Alpinu.
Akú to ma logiku keď predĺžil spoluprácu s Mercedesom do 2025. A ak by chcel tak ich B už je dávno neviem ale píše sa to. Celkom ma to pobavilo :joy:

A okrem toho ja mam stále nádej že RB ma autom aj pilotmi na to aby konečne ukázal prečo Bottas musí odísť.

Sranda bude ak Bottas z Mercedesu odíde ale namiesto neho nepríde Russell. :slight_smile:

A kto príde k LH? Lebo ten podľa mňa v kľude ostane ešte 2 a možno aj 3 roky. Navyše v momente keď odíde Bottas tak odíde podľa mňa definitívne robiť relly alebo čo, do horšieho nepôjde. A ten trh sa v tu chvíľu hýbe tak veľmi že ak sa nič nestane tak neexistuje aby GR ostal vo Williamse. Ak odíde LH tak pôjdu obaja =Bottas nemá ďalej význam a v tom prípade znova podľa mňa neexistuje scenár kde na jednej sedačke nesedí GR. Aj keby miesto C. 1 dostal pre mňa za mňa aj Vettel alebo Ricciardo alebo Verstapen.

Čo vy mnohí nechápete je že tu nejde len o GR… Tu sú zo 4 lepší a ešte možno 4 taký dobrý ako Bottas v tomto športe. Avšak šancu nedostal nikto iný aj keď on je márny, dosť neperspektívny a prestáva doručovať výsledky.

Mne už je to niekedy jedno koho tam posadia (aj keď si nemyslím ze to nebude Russell ale to je iná téma). Len nech nemusím pozerať na toto. Mne liezol na nervy už vo Williamse =podľa mňa je nevýrazný a aj ako osobnosť neviem co konkrétne prináša F1 nikdy mi do noty nesadol, sezónu 2018 som preto že som po jeho výkonoch 2017 nemala nervy pozerať na LH ako ani kolega nemá nárok a ani na neho v najlepšom aute, nevidela v priamom prenose a odkedy som to začala 2019 pozerať znova tak ma infarkt chytá skoro každé preteky. Ku koncu minulého roka duplom.

Okrem toho neviem si predstaviť ako by to po posledných mediálnych vyjadreniach TW (pár mesiacov aj tento týždeň) s aj iných ludi z Merglu vyzeralo mediálne ak by sa tak nestalo resp. Ak by Bottas odišiel a oni by ho nechali vo Williamse. Aj keby to nebol priamo Mercedes ak by s ním po takom vývoji nedokázali pohnúť, tak to bude dosť na zamyslenie. Navyše To by musel Russell spraviť nejakú takú hovadinu že sa rozum zástaví a ešte ju zo 3x zopakovať a to ozaj nečakám skôr naopak očakávam ze to bude lepšie. Alebo by ho musel výrazne poraziť Lattifi a byť na pohľad výrazne lepší = to je tiež utopia na úrovni že VB bude Majstrom sveta.

1 Like

A navyše vy stále nechápete, že ja od Mercedesu chcem auto lepšie ako Williams, nie nevyhnutné ihneď Mercedes (aj keď to je podľa mňa ideálny scenár a som presvedčená že by dobre dopadol).
ŠANCA je to slovo s ktorým operujem ja. A Williams nou nie je.

Včera som počúvala podcast In the pink a bol tam Damon Hill. A ten povedal myšlienku.
“Rýchly pretekár dokáže zajazdiť dôstojne alebo zasvietiť v každom aute čo mu dáš… V najhoršom aj najlepšiom lebo to čo treba z neho dostane.” A to sme myslím v 2020 pekne videli v priamom prenose.
A pokračoval "V dobrom aute sa taký jazdec stáva iba konzistentnejším. A ten konzistentny ešte konzistentnejším "
A dokazuje to posledné roky napr. Peréz alebo aj Leclerc. O koľko bol Leclerc konzistentnejší v dobrom Ferrari ako v zlom? A osobne si myslím ze to potvrdí 2021 aj Daniel =nebude rýchlejší len konzistentnejšie podá výnimočný výkon. Ak ten Mclaren bude taky ako čakáme. Taky Bottas nie je Konzistentný celý rok ani v najlepšiom aute.

2022
Merceces: Russel - Stroll
Aston Martin: Hamilton - Vettel.

Prečo by to konkrétne tak malo byt? LH a Aston kým nepostavia továreň je utopia. Lebo ešte pár rokov budú veľmi závislí od Mercedesu. A toľko času aby neboli on nemá.

Navyše ak LH nechce GR tak Vettela určite bude ako kolegu milovať :joy:

Hehe, bujna fantazia. Stroll chce predavat auta a kto by mu spravil lepsie meno?

No nikto ale ako vždy tvrdíš to isté si zjavne myslí Mercedes (teóriu že to nemusí byť za každú cenu tak tu obhajujem skôr ja) :joy: + Krv nie je Voda.

Mimo to Lance je krásny príklad co z pilota urobí vozidlo.