BWT napokon zostáva s Aston Martinom, jeho „akcenty“ zostanú súčasťou lakovania | Magazín F1 - F1online.sk

No super. Celý čas sa teším na predstavenie krásneho zeleného Astonu a nakoniec tam predsa len budú mať tie ružové sra*ky. Nie že by som mal niečo proti ružovej ako farbe, ale s tou zelenou to bude hnus.

Ale ak by sa spokojili s modrým logom, sedelo by to tam krásne.

1 Like

Toto som našla na Instagrame ako potenciálny návrh ako asi by to mohlo vyzerať ak sa toto skombinuje. A ja mám rada ružovú… ale nie tá ružová zo zelenou sa mi ani v tomto množstve nepáči !

1 Like

Ak tam má byť zastúpenie ružovej lebo BWT tak toto je cesta si myslím. Tá ružová nejak nedominuje avšak je chytákom, púta pozornosť (nie výrazne), dotvára… tej čiernej buď minimum alebo vôbec a to v žiadnom množstve poprípade ju nahradiť reflexnou žltozelenou ako na obrázku nižšie.

Áno toto je asi najmenšie zlo čo môže byť ale osobne jej tam čakám ešte viac.

Neviem no ale ja sa zatiaľ s tou kombináciou neviem stotožniť.

Uvidíme o týždeň ako to vymysleli.

Obávam sa že dizajnéri F1 často vizuálne (farebné) nemajú toľko rozumu ako laik na internete.

Palec hore za to, že si našla vôbec nejaký obrázok a zavesila ho sem. Hneď sa to lepšie predstavuje, aj keď finálne to možno bude vyzerať inak. Ono tá kombinácia zelenej a ružovej nie je ideálna, no tento návrh je myslím stráviteľný. Za mňa celkový dojem z estetického hľadiska na monoposte najviac kazia tie zelené ráfiky (disky). Je to v podstate malá časť auta, no zle sa mi na to pozerá :slightly_smiling_face:

1 Like

Náhodou to vyzerá dobre. Jak vojak v maskáčoch s ružovými spodkami. :slight_smile:

Podla mna bol original RP jedno z najkrajsich lakovani v F1. nemozem si pomoct, ale tak to vidim.

Nejde mi ani tak o tu ruzovu, ake ze sa nebali tomu dat nejaky charakter. Rovnako dobre bolo aj Alphatauri a v podstate aj Redbull. Ten je sice uz fakt opozerany, ale az si raz niekto bude listovat historiu F1, tak sa to tam jednoznacne bude vynimat.

1 Like

Uvidíme ako sa s tým grafik popasoval. Je to o pomeroch a proporciách. Ak sa nájde ich spoločný prienik môže z toho vzniknúť pekná grafika. Bol by som radšej za tú žltozelenú než ružovú tak ako na tom obrázku s DB9 ale tak nechajme sa prekvapiť. Ďalšou vecou je že oči si na to po čase zvyknú a tá farba bude to najmenej čo nás bude trápiť.

Tak otázku vkusu. Bolo to iné ? Rozhodne hej. Bolo to pekné ? Na to si každý odpovie sám. Malo to charekter ? Myslím si že hej. Minulo ročné AT bolo na pohľad príjemné auto. Ale páčilo sa mi lakovanie Torro Rosso z roku 17/18. Red Bull lakovanie sa stalo/stane klasikou si myslím, tak ako Marlboro Ferrari alebo Martini Racing livery alebo John Players Special. Ak si niekto bude listovať katalóg racing liveries Red Bull lakovanie ho neminie.

Toto vyzerá ešte celkom dobre oproti tomu, ako by to mohlo vyzerať. Ak tam má byť ružová, tak nejak takto

To súhlasím ale ja by som bola najradšej za žiadnu.