Brundle očakáva, že Hamilton bude pokračovať: Môže získať aj desať titulov | F1online.sk

Lewis Hamilton sa s Mercedesom naďalej nedohodol na novej zmluve. Zlé jazyky tvrdia, že pýta až okolo 50 miliónov eur ročne, čo sa jeho tímu nepozdáva. Mercedes tak vyjednáva, pretože Hamilton nemá kam ísť. Dá sa predpokladať, že je to do istej miery hra, v ktorej si chcú obe strany dohodnúť čo najlepšie podmienky.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/20331/brundle-ocakava-ze-hamilton-bude-pokracovat-moze-ziskat-aj-desat-titulov

Nekonečný hype. Ak by bol na Hamiltonovom mieste Vettel (ako bol na začiatku minulej dekády), britské médiá by viedli debaty o škodlovosti dominancie pre šport.

2 Likes

Napadlo ma že skúsim staviť na titul Russella možno že Hamilton skončí a kurzy na Georga sa budú pohybovať okolo 1000 ale bohužiaľ Fortuna rozmýšľala tak ako ja a kurz na Russellov titul je len 35 (čo sa až tak risknúť neoplatí).Ostatme stávkové ešte nevypisali kurzy.
Ale Lewis by mal podpísať okamžite má toľko peňazí že si ani bežný človek nevie predstaviť , najväčšiu šancu na titul a ak bude vymýšľať práve Russell ukázal že má na to aby získal titul v Mercedese.

Aha, tak preto je vo Fortune ten kurz na Russella len 35, lebo existuje možnosť (síce len nepatrná), že by jazdil túto sezónu za Mercedes, ak Hamík nepodpíše (čo sa podľa mňa s určitosťou nestane). Dík za vysvetlenie. Inak ja som stavil na Leclerca, Bottasa a Pereza, ale nie veľa :slightly_smiling_face: Na Hamíka a Maxíka som nestavil, lebo ich nemusím.

1 Like

Myslím, že po Hamíkovi nikdo smutnit nebude. Sice srovnal Schumiho tituly a má možnost jich dosáhnout ještě více, tak se z něj nikdy taková persóna jakou je Schumi nestene nikdy.
Po něm nikdy moc lidí tesknit nebude.

1 Like

Hamiltonova popularita este stupne, akonahle ukonci karieru. Teraz jeho dominancia mnohym fanusikom lezie na nervy, co sposobuje, ze je relativne neoblubeny. No myslim si, ze ked skonci, tak s nim vacsina fanusikov uzavrie ,mier’’ a lahsie uznaju jeho status legendy. Aj Schumacher bol u mnohych fanusikov neoblubeny, kym neskoncil.

Ale samozrejme, co sa tyka oblubenosti, Schumacher bude mat vzdy navrch vdaka tomu, ze jazdil za Ferrari. Je to tim s najvacsou tradiciou a hlavne bezkonkurencne najvacsou fanusikovskou zakladnou, tomu sa Mercedes nikdy nevyrovna.

1 Like

Nemyslím si. Hamíka sice všichni uznávají jako jedinečného jezdce, ale při něm nevládnou žádné emoce. Nic, pouze suché konsatování jeho výsledků.

Pravda, po Hamiltonovi neštěkne ani pes. :wink:Oproti Schumimu to má moc jednoduchý. Samé zákazy, omezování, žetony… :frowning:

1 Like

Presne preto je neoblubeny. Lebo ti co mu fandia, verejne nepisu zalubene ody, zato cerveni v kazdej newske o Hamiltonovi zanechavaju tu istu urevanu slizku stopu :joy:
Hejt je LEN a LEN od cervenych. A ci bude vitazit Verstapen, Fetel, Alonso, stale budu nadavat na niekoho, kto bude na vyslni pridlho.
@Ferda Ja si zase myslim, ze po Schumacherovi nikto nesmuti a po Fetelovi nikto smutit nebude :smiley:
Toho uz aj cerveni posielali kade lahsie, za tie biedne vysledky posledne 4roky :bomb: :dash: :hole: :zzz:

A Schumacher mal pravidelne neobmedzene testovanie, mali skoro neobmedzene financie. Robili miliony dielov, ktore denno denne testovali. Chranil ich sedivy brilaty krpec. Schumacher bol stale jednotkou timu. Dvoja ho pustala a blokovala konkurenciu. Schumacher urobil niekolko umyselnych veci, aby superom znemoznil vyhrat, ci ziskat PP, ci titul…
S akou personou tu porovnavas Hamiltona ? Ten buduci rok zlomi vsetky rekordy a rok co rok bude prekonavat sameho seba. Este dlho na nehho nikto nedociahne…
Zato, ze si ferrarista neznamena, ze jazdec mimo vozidlo ferrari ma tituly prazdne.
Hamilton mohol mat aj titul 2016 aj 2007 kde by bol teraz ? Schumi mal 1titul nepravom tusim…

Na Rosenberga ani nereaguj…on chodi do diskusii len kopat do Hamiltona…a to co stvara na f1. Sk pod nickom tomasfuk ci dark gaymilton uz dlhu dobu asi ani netreba znova vytahovat…

1 Like

Na F1 uz nechodim, tam som si chodil z chuti zanadavat na tych antiHamiltonomercedesakov :smiley:

Stránka F1sk momentálne ani nefunguje. Teda aspoň mne vypíše chybu, ako keby neexistovala.

Tiež nechápem tento hype, podpíše alebo nepodpíše ? Hamilton musí mať delikátne požiadavky a musí sa rokovať v plnom prúde, tým naťahujúc čas, alebo zmluva je už podpísaná len sa čaká na vhodný moment kedy sa to oznámi a každému s tým vytrú kocúra. Každopádne to vidím nasledovne. Mercedes je ten ktorý je vyhľadávaný a nie opačne. Rytier alebo nie, netreba zabúdať na to, že to bol Mercedes ktorý ponúkol Lewisovi nekonkurenčné auto a nie naopak. Svoj titul ikony môže ďakovať predovšetkým Mercedesu a ich auto v ktorom jazdí. Opačne to znova neplatí. Mercedes tu bol, je, bude aj bez Hamiltona ako sme to videli na GP Sakhir, tj. je nahraditeľný v osobe Russela a to za oveľa lacnejší peniaz. Opačne to pravda nie je. Autá Mercedesu sa budú vyrábať a predávať bez ohľadu na to či tam sedí Lewis alebo nie.Ak sa na to Hamilton pozerá triezvo čo predpokladám že áno a nestúpla mu sláva do hlavy, tak si uvedomuje serióznosť situácie a na základe toho aj vyjednáva. Toť vše PS.: Predtým než sa na mňa zvalí sprška prívlastkov typu hejter, neprajník… atď, atď, atď od miestnych fanboyov, Lewis si užíva môj nepretržitý obdiv ako pretekár.

Ked ma tvoj obdiv, preco tu pises stale z pohladu mercedesu :upside_down_face:
Co ziska medak s novym jazdcom ? Prvy titul medzi jazdcami… A co potom maju z poslednych7 rokov ? okrem 7titulov konstrukterov ? Potrebuju potlacit Hamiltona pred Schumachera… takze podla mna na tom zalezi aj medaku… A ako som uz pisal, peniaze pre Hamiltona nie su problem… skor ide o reklamu aby sa o tom dookola pisalo. Keby uz podpisali, osial by upadol, takto su media na nohach a pise sa o tom kazdy den. Cisto reklama…
A ked uz si spomenul Russella, ano zajazdil, ale podium nikde… Aj Hamilton by bol bez podia ? :point_up:

To že má môj obdiv neznamená že sa k danej téme v ktorej figuruje nevyjadrím. To že si uživá môj nepretržitý obdiv neznamená že nemôžem vyjadriť svoj kritický názor. Ako vidím poněkud sa ťa to dotklo ako miestneho obhájcu Hamiltona. Ako som vravel Mercedes je ten ktorý je vyhľadávaný a nie naopak. Nevieme čo sa deje v zákulisí. Je možné že podmienky ktoré si nárokuje Lewis sú pre Mercedes neprijatelné a preto si môže Mercedes robiť čo chce. Mercedes si kludne môže povedať ze nepríjme Lewisom stanovené požiadavky a na 8. titul môže zabudnúť avšak sa to nestene lebo Lewis si uvedomuje v akej je situácii a podľa toho sa riadi. Nezabúdaj že Mercedes má 7 back to back konštruktérskych titulov. Paráda nie ? Len tak ľahko sa to neprekoná. Lewis sám dobre vie že svoje tituly v značnej miere ďakuje práve Mercedesu. Ak by pokračoval v trebárs McLarene mal by ten 1 titul a a konte niekoľko pódií, výhier. Mercedes je ten ktorý rozdáva karty nie Lewis. Či tam bude jazdiť Lewis alebo nie autá Mercedesu sa budú predávať tak či onak, pri kúpe ich áut nekupuješ lebo nejaký Lewis ale preto lebo sa jedná o brand s tradíciou siahajúcou do histórie nehovoriac o nemeckom inžinierstve a precizite. To sú rozhodujúce faktory, mimo iné, nie Lewis. To že penieze nie sú problém je mi jasné avšak vidina 8. titulu ktorý vie dosiahnúť len v monoposte Mercedes hrá oveľa väčšiu rolu v rokovaní. Podľa tohto sa, si myslím, bude Lewis riadiť. Čo sa týka Russela nebyť toho gulášu v Boxoch stál by minimálne na bedni. S určitosťou však ani ty nevieš povedať že keby sa to stalo Lewisovi vyhral by. Nevieš to povedať na 100 pro, len sa domnievaš. Je dosť možné že zmluva je na svete a chalani si dobre bavia, len čakajú na vhodný moment kedy to oznámia.

1 Like

S tým f*UCK upom v Boxoch a defektom na inom aute… Určite by bol mimo pódia… LH je skvelý jazdec ale nie kúzelník. Trosku reality do toho by nezaškodilo :joy:

Alebo síce sorry bol by vyhral lebo Russell by sa pravdepodobne nevytrieskal v 2 zákrute a teda by nebol žiaden pitstop ani úlomky na trati. Volá sa to šťastie…

Mať ho toľko ako LH tak GR je dnes víťaz VC Shakiru… On neurobil na trati žiadne chyby.

1 Like

A preco by mal mat Hamilton nejake neprijatelne podmienky ? odkial beries taketo veci a robis famy o tom, ako ta zmluva stoji koli Hamiltonovi ? ked sa chces vyjadrit skus pisat realne, nie vymyslat dovody preco este neni zmluva…

S akou istotou pises o dakovani mercedesu :slight_smile: Taky Montezemolo sa raz vyjadil, ze napriklad Hamilton by vo ferrari urcite aspon jeden titul ziskal, auto na to mali. A prave schopnosti Hamiltona vytazit z medaku maximum a Fetelove chyby ostali tituly medaku. A to ze maju 7 titulov konstrukterov neznamena, ze rekord MSC je pre nich vzduch…

Ale na 100pro viem povedat aspon to, ze George nebol na bedni :smiley:
Dalsia vec, nemusime pisat priamo o Hamiltonovi… Keby presadol do medaku Alonso, mal by teraz on tituly a mozno aj ten za rok 2016… A pisal by si tu o tom, ze to je medakom nie Alonsom… A ze Alonso si narokuje neakceptovatelne podmienky :smiley:
Urcite s nim zmluvu neukoncia, pre nich je 40 ci 60 mega nic… Cim viac titulov ma, tym vacsia reklama… Aj toto natahovanie casu je cista reklama…

Tak ti dam realitu…
Ak by sedel hamilton v medaku, sedel by russell vo williamse a ten by neznicilMONOPOST/neznecistilTRAT troskami, ktore potom sposobili defekt na medaku :smiley:
Takze Hamilton by bol na podiu :smiley:
Ano neurobil chyby na trati, ale k majstrovstvu patri aj to stastie a to Hamilton ma. :upside_down_face: :rofl:

No veď to isté som ti napísala, že byť vo Williamse Russell, Mercedesu by sa to presne pre menované okolnosti nestalo.

To že nemal šťastie ale nijako neznižuje výkon GR, ale výkon Mercedesu. Navyše tá smola tu nemôže byť večne = snáď ostala v roku 2020. Štastie je vec ktorú nevieš ovplyvniť a ver alebo nie ani LH to nevie, takže rozhodne to nie je atribút jazdeckého majstrovstva :smiley:

1 Like