Brown: Newey nemusí byť posledný, ľudia z Red Bullu nám posielajú životopisy | Magazín F1 - F1online.sk

Kde sa viacerí bijú, ďalší v poradí víťazí? Nie, Zak Brown a McLaren naozaj nie sú vážnymi záujemcami o služby Adriana Neweyho, ktorý v tomto tíme mimochodom v minulosti pôsobil. Môžu však profitovať zo situácie v Red Bulle. Vo Wokingu už údajne prijímajú životopisy od špičkových ľudí z Milton Keynes.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/152562/brown-newey-nemusi-byt-posledny-ludia-z-red-bullu-nam-posielaju-zivotopisy

3 Likes

Někteří místní by tam měli tak poslat CV, aby nemuseli půlku vyplaty davat na 2+1

Poslal svůj životopis i Horner? :slightly_smiling_face:

1 Like

som zabudol, ze v tvojom prikurenom vesmire znamena poslat CVcko automaticky mat isty job :grin:

Nevím v jakém vesmíru jsi ty, ale pokud nepodáš žádost o pozici, těžko se pak můžeš dostat do procesu, aby si ji získal :person_shrugging:

tak mozes tam ist, urcite mas lepsie CV ako ja :smiley:

ale paci sa mi aky si tolerantny, ze myslis na nas, ktori to nemali vydlazdene od rodicov :+1: true hero

2 Likes

Proč zase musíš provonavat?

Tak nemyslím si, že všichni mají vydlážděnou cestu, ani bych neřekl, že to % v populaci je vysoké. Nevím, jak to mají ostatní, ale já měl doma jasně stanovené, že když něco chci, tak pro to musím makat.
@PUFF si to taky ode mě vzal k srdíčku

Jn, pomalu se to zacina rozpadat. Tak ale hlavni pilot to vidi jinak, u nej je vsechno ok, skvela parta vsechno klape, to je to co potrebuje jinak by se nestal mistrem, bez mista.

1 Like

Všechno sedí :smiley: Všichni jsou v RedBullu znuděni jednotou, harmonií a soudržností, nic jinýho bych v tom nehledal. Dobře pro ostatní. U nerváků po popírání přichází bagatelizace, jen tak dál :grin:

Brownovi palec nahoru, ne za to popíchnutí RedBullu, ale za to jak jdou nahoru.

1 Like

Ale jedno bych jim vytknul, Piastri prý zase nějaký upgrady nemá, na můj vkus nějak často to tak maj.

Veď ale vždy je to tak že keď nie je čas a love davaju vylepšenie jednotke a na buducej velkej cene ich ma aj Oskar. Bolo a je to tak skoro vo všetkých stajniach. Tak prečo sa divíš?

1 Like

Takže ti styl Schumi - Bari vyhovuje?

Ok, jestli mám na to koukat optikou jedničky tak fajn. Trochu se to pak s Oskarem táhne, nejdříve to nemá a pak má trochu skluz a nabaluje se to. Potřebuje taky nějaké povzbuzení.

Nie nevyhovuje. Porovnávaš neporovnateľné s neporovnateľným podľa mňa. Napísal som k tomu čo som uznal za vhodné.A nejdem sa s tebou hádať. Nemám na to ani čas ani chuť.

4 Likes

Asi som v inom vesmíre, keď ja som žiadosť o pozíciu nepodal od vysokej školy, ale pozvánky na pracovné pohovory dostávam na týždennej báze. :slight_smile:

Možno to bude tým, že nemám kúpený titul a moja práca za niečo stojí. :grin:

2 Likes

honza zvyknuty mat odrete kolena, to je uplne daco ine :smiley:

1 Like

Do McLarenu posielanú do AM nie.

Bohvie prečo

1 Like

image

Však se nemusíme hned hádat ne? jen mi přijde, že tenhle přístup automaticky dává Oscara, jako týmovou dvojku, thats all