Bottas: Fanúšikovia by si mali za ten piskot spytovať svedomie | Magazín F1 - F1online.sk

Lewis Hamilton zažil počas pokvalifikačných rozhovorov nepríjemný moment, fanúšikovia ho totižto vypískali. Valtteri Bottas sa na to všetko pozeral obďaleč a vôbec sa mu nepáčilo, čo sa z tribún ozývalo. Hovorí, že fanúšikovia by sa mali nad sebou zamyslieť.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/38198/bottas-fanusikovia-by-si-mali-za-ten-piskot-spytovat-svedomie

Bottas vôbec nevie, prečo ho vypískali, on predsa nevidel Hamiltonove výjazdové kolo. Myslel si, že ho vypískali za to, že vyhral Q, ale keby si to pozrel v TV, tak by držal hubu. Nechápem načo sa ešte strká Mercedesu do zadku, veď už ide do p…e

1 Like

Hlavne ze minulý týždeň bol potlesk keď Max vyletel istotne OK keby sa ho pýtali :joy:
Tiež ma baví, ale myslím že topiaci sa aj slamky chytá…
Tiež si myslím, že už nepomôže.

Na Sky beha Ted Krawitz po padoku a uz tlaci tie britske medialne sracky typu " bol som tuto dalej v paddoku ked na Lewisa bucali , nepocul som odtial ziadne rasisticke poznamky ale ak nejake boli malo by sa to presetrit" wtf

Vzhľadom na to jak sa Bottas v posledných týždňoch Hamiltona zastáva, tak buď ešte o druhom mieste v Mercedese nie je rozhodnuté alebo už má Bottas zmluvu podpísanú.

Alebo dobre vie ze to je jeho jediná šanca nejakú podpísať. Ak by ju mal tak toto robiť nepotrebuje. :joy:

Nikto netvrdil ze to už podpísali, len ze Bottas Výkonnostne nemá na vrh získať ho a tak skúša to co mu ho môže zaistiť.
Toto je že topiaci sa aj slamky chytí…

V tomto je výrazne lepší… Aj keď George mu kontruje veľmi úspešne… Jemu si povedal ze sa pcha do riti, Bottas si zaslúži pochvalu :joy::joy::joy: objektivita sama :rofl::rofl:

Zajtra treba voliť Valtteriho za DOTD! Nech nezabúda, že aj fanúšici F1 vidia, že to nie je “handra” ale človek, ktorý si zastáva svoje miesto. :slight_smile:

To si musíš zaslúžiť =nech niečo také predvedie a pôjdem prvá.

Ale obávam sa že zase si vyberiem niekoho iného.

A nech sa tak nespráva keď tak skatulkovany byť nechce.

Nebolo by to prvý krát, keby DOTD vyhral jazdec, ktorý by si to za daný pretek nezaslúžil. VB si to zaslúži za dlhodobý support pre LH, ktorý by mu mal za to poslať aj tísice hlasov. :slight_smile:

Véd Lewis pre jeho karieru aj zjavne robí čo môže.

1 Like

Toto da vytvorit na Insta hlasovanie o najlepsieho jazdca vo vedlajsej ulohe. Za odmenu dostane trofej “Zlate vedro vody” alebo “Zlata vecheť 2021”

3 Likes

Mohli by konečne docieliť nech to vyhrá Kimi, lebo všetci by radi počuli tú vysielačku potom :smiley: keby to bolo na štýl, keď vyhral naposledy v USA, tak to by bola riadna sranda :smiley:

Najviac sa mi v tom preteku páčila nielen tá vysielačka ale potom ako sa Kimi spýtal Hamiltona, či už má ten titul istý a vyznelo to tak podpichovačne :smiley: toto https://youtu.be/QTXKv-XCdnQ

2 Likes

Snazi sa chalan, snazi. :)))

1 Like

Rozprava ako tu prisli ako sportovci atd on mozno ale hamilton sa uz davno nesprava len ako sportovec ale uz sa sere do politiky a ide tu kritizovat madarske zakony…tam nech kruti volantom a venuje sa tomu.odkedy zacal miesat do sportu politiku nemozem ho citit…ci ho vypiskali kvoli qualifikacii kvoli buracke alebo kvoli politike myslim si ze si zasluzil za vsetko…takze nech sa.paci.

4 Likes

Mne sa paci ako mu tu vravis co a ako ma robit aby si to zasluzil… nic v zlom ale dostan sa do F1 a potom mu davaj rady takehoto typu. ( To all whom may concern- FY😂)
Nie som jeho extremny fanusik ale ma moj obdiv! Pri tolkej kritike (castokrat nezasluzenej) a stale mat celkom zodpovedny pristup k timu to ma urcite stokrat vacsiu cenu ako nejake DOTD.

Ale on handra je. Naposledy to fanúšikovia videli v Silverstone…

Kde chválim Bottasa za to, že lezie Hamiltonovi do riti? Zase máš problém s chápaním textu? To sú zase tie tvoje “objektívne” fakty.

skoda ze nemal podobnu svetlu chvilku aj v UK, ked vsetci jasali pri vypadnuti Versta :smirk:

2 Likes

za ten support (dajte mi zmluvu) by mal dostat na konci roka DOTS

No ved tu.

Čítame aké je to pozituvne že takto reaguje.