Bottas: Fanúšikovia by si mali za ten piskot spytovať svedomie | Magazín F1 - F1online.sk

bucali len cerveni zjavne frustacia z Ferrari

Bottas nerozumie fandeniu? Zvlastny clovek.

To nemôžeš myslieť vážne. Je nad slnko jasné, že budúci rok bude jazdiť po Hamiltonovom boku Russel.

Hlupáčik, bučali oranžoví Holanďania, ktorí mali svoj sektor priamo na cielovej rovinke. Ale to by si tú Q musel najprv aj vidieť, však mclarenaaaak…

Zopakuj mi presne časť v ktorej ho za to chválim. Fakt by ma zaujímalo, ktorú časť z toho čo som napísal, si si takto vyložila.

Videl si zmluvu ty jasné slnko? Ak nie, tak to sú číre špekulácie.

Kazdy buci, hejtuje a fandi podla vysky svojej inteligencie…

Nemusím vidieť zmluvu. Stačí čítať medzi riadkami a počúvať vyjadrenia Botassa a Russela. Však uvidíš sám. Ale chápem, že si to nechceš priznať kvôli tvojmu milášikovi.

Budúcnosť ukáže, kto vie čítať a kto sa len zbožne modlí.
P.S: môj milášik nemá s Mercedesom nič spoločné, takže ani toto si dobre neprečítal. Vráť sa späť do školy.

Podľa toho ako ho stále obhajuješ má z teba človek fakt pocit, že by si mu ho rád pomojkal. Priprav si aktovku pretože budeš to ty kto sa bude musieť vrátiť do školy, keďže budúci rok bude Russel jazdiť v Mercedese.

Valteri, treba pockat ako bude v Holandsku.

1 Like

Ja neviem co ešte viac on potrebuje.

Podľa mňa to začína byť čoraz jasnejšie a zaujmavé je že tým viac komentárov Lacikeho pribúda.

Ale inak on je v pohode s tým, on nie je fanúšik LH. Ja tiež môžem zajtra povedať ze fandím Bottasovi, ale veriť mi to na základe príspevkov nikto nebude :rofl: on ale povie, zeto len my si zle vkladáme… Všetci :joy:

Ja beriem ako argument že nie všetko čo tomu nasvedčuje musí byť pravda… Ale pohľad na Bottasa ktorý už je podľa mňa hotový,on už akoby vedel, Russellov smiech zakaždým keď sa ho to pýtajú, či reči ako Strieborný Mercedes na rošte nie je takže nevie o čom hovoria, ako on je pripravený, pochvaly LH, , že on nevie co hovorí Toto Wolf, a kecy že rozhodne sa čoskoro, kedy sa oznami nevie, Totove odkazy médiám že možno už sa rozhodlo… Špekulácie o Bottasovi v Alfe, Lewis ktorý začal silou mocou tvrdiť ako jemu je to jedno lebo jedného ma rad ako kolegu ale druhý je obrovský talent, Capito dookola opakujuci že Mercedes by sa musel zblázniť aby ho tam nechal, ako oni majú možnosti pre 2022, ako môžu čakať kým sa rozhodnutie oznami, ako by bolo ideálne aby ostal ale nevie to nijak ovplyvniť … Všetkého je toho nejako dosť tých"zhod" náhod. To som ešte brala, že OK.

Všetky tie špekulácie sú OK, berme s rezervou Ale tie dnešné udalosti začínajú byť jasný indikátor…mne to totiž logiku inak nedáva.

Lebo aby pilot ktorý by inak tu šancu nemal lebo Williams ich netestuje ostal na výnimku FIA v Budapešti aby sa zviezol v Mercedese na teste pneumatiky na 2022, keď Mercedes na okruhu mali svojho testovacieho pilota to je ozaj už trošku napadne.

Normálny tím by tam poslal svojho jazdca… Jedine ze ho tam postal aj Mercedes. Ci načo potrebujú aby Russell mal skúsenosť s 18palcami ideálne na svojom aute? Ich testovací jazdec to nie je tých majú 3! Takže bolo koho poslať aj ak by LH a VB nechceli

Čo Mercedes chce tak veľmi pomôcť Williamsu že ho nechá testovať tie gumy a teda tie testy zaplatí +pošle svojich ludi a svoje auto? :joy:

A Toto je muž zvláštnej logiky ale až tak? A až taky alturista tiež asi nie je ci?
Ak toto ozaj robí len z lásky k Williamsu ja ho navrhnem na nobelovu cenu za mier, alebo aspoň cenu prezidenta FIA za prínos sportu :joy: aj z CELYM Mercedesom

Ci chcú aby tu skúsenosť mal, poznal tie gumy, poprípade aby videli ako rýchli s porovnaní s LH a VB ktorý ich testoval nedávno bude?

Ak to neoznámia v Spa je jasné kto je pilotom Mercedesu pre 2022. . Ak by to bol Bottas dajú to von co najskôr.