Bolo by hlúpe zahodiť tento koncept, znie na margo vývoja nového auta z Red Bullu | Magazín F1 - F1online.sk

biatlon nie je konstruktersky sampionat…

1 Like

spojitost sa ale skvelo vykonstruovala :smiley:

1 Like

Za anonymnými nickmi sa tu schováva viacero žien mám taký pocit. :sweat_smile:

Jsem neskutečně zvědavý kolik skutečných výrobců nakonec přidá své díla v F1, když už teď se tvrdí, že Renault je v ohrožení.
Samozřejmě by mě moc potěšilo, kdyby každý tým měl svůj vlastní motor, ale řekněme si na rovinu, že tyhle sny jsou už předem odsouzené k záhubě.

vies jak to je, ospravedlenie ti je prdplatne ked sa chyby opakuju :smiley:

#ježekpokryteckymoralizuje (den 42)

1 Like

Renault to myslím vzdá , General Motors určitě taky, Audi taky, takže zbývá Mercedes, Ferrari a RedBull u Hondy si nejsem jistý.
Bude to smutný pohled na startovku.

zeby preto, ze to rameno sa pocas jazdy hybe?

Já nevím, mně momentálně připadá Renault/Alpine nebo jak jim říkat po té čistce docela spokojený. Nikdo jim tam nekazí vzduch zbytečnými ambicemi, nebo jak to říct.

Pro dodavatele PJ je rozpočtový strop (když nemá vlastní tym)? Nemyslim si teda

Ale já jsem vás ještě neviděl se omluvit🙂

co to pises prosimta :smiley: uprimne som sa usmial z tohto

Však já taky :grinning: ti co se mají omluvit píšou o tom, že se někdo jiný neomluvil. Hoši to pokrytectví nemusíte tahat k dokonalosti :grinning:

nikdy som sa ti neomluvil jo? tak jo

len tak namatkovo :smiley: ach jo

1 Like

Trolle netrolluj, v minulosti ano :ghost:

1 Like

si dneska vstal prdeli napred nevadi zajtra novy den :smiley:

Ale rozhoduje týmová práce, zejména když někdo vytvoří takový rozdíl jen v máze :wink: V tomhle je to s F1 velmi podobné takže zcela relevantní.

1 Like

To je viď?
Dnes ses dozvěděl, že je na vývoj PU rozpočtový strop. :smiley:

1 Like

Renault je léty zkušeností v F1 už hodně zvyklý tímhle světem proplouvat, tak věřím, že se udrží.
Mergl i Ferrari jsou na pokračování jasnými adepty o kterých nikdo nepochybuje.
Honda si to nejhorší už prorpěla a její ješitnost jim snad nedovolí, aby nepokračovala v lízání smetany. Taky pokořit RB s vlastním motorem může být hodně silnou výzvou.
A Audi? Pro VW by byla velká potupa, kdyby najednou couvli. Spojení s RB by vzniknout mohlo, ale nejsem si jistý, zda by to jejím ambicím pomohlo.

Další motorář je v F1 nejspíše velká utopie. Třeba to nakonec někdo nový zkusí, ale v úspěch moc nevěřím.

1 Like

Tu len pokrytecke ospravedlnenia typu “tak sa ospravedlnujem, ale aj tak mam podla seba pravdu”. :smiley:

komedia klasika ako kazdy vecer ani netreba film :smiley: