Bolo by hlúpe zahodiť tento koncept, znie na margo vývoja nového auta z Red Bullu | Magazín F1 - F1online.sk

Budeš chybět :grinning:
#Kamuflage

1 Like

Ano to je, ale on se vždycky nechá strhnout… ´
Je jak lakmusový papírek…

1 Like

Já nevím, proč se necháváte strhnout vždycky…

Nevymlouvej se a nahoď pořádné téma, hned bude šrumec vánoce nevánoce :smile: !

Jsem slyšel, že prý Redbull se svým motorem připravuje něco, co mu dá zásadní výhodu a netýká se to prý žádných mimořádných výstupních parametrů.
Taková malá hádanka na příští dvě už předem rozhodnuté sezony.

1 Like

Mají 2 rozpočty na vývoj a nikdo s tím nic neudělá…
Ano o té výhodě víme.

To nevím, jestli rozpoutá nějakou debatu, když o motoru RB toho zatím moc nevíme… Ale určitě dobrý pokus!

Víme? Tak to nevím jenom já, co se dá dělat :woman_shrugging: . Pravda je, že v tomhle jsem moc ženská - mně je v podstatě jedno "proč to jede :smile: ".

1 Like

Konstrukční výhody.
To že mají dva rozpočty s třetí si vypodvádějí je známo.

Max nie je astmatik narozdiel od Nórov, ktorí majú v zimných športoch asi takú protekciu a prehliadanie dopingu ako Briti v cyklistike. :slight_smile:

Redbull si pojede vývoj a Ford taky… Každý s vlastním rozpočtem a pak to spojí.
Ostatní týmy se musí vypořádat s jedním.

Klasický trik.

1 Like

Čudujem sa, že už roky nepracuješ ako inžinier v AM a zároveň na oddelení logistiky FIA. Ty si skrátka neobjavený diamant.

Aby som nebol len sarkastický, tak toto bol údajne najskorší možný termín pre Vegas.

A jsme zase u toho, on si s tím rozpočtem nakonec nějak poradí snad každý. Tak to asi pravidla neporuší, nebo jo?

Pravda je, že jediné co víme je že bude nejlepší.
Možná to bude boxer, asi bude zapalovat dva válce současně, vyvíjejí novou váhu na vzduch a možná nebude mít svíčku…

1 Like

Pokud to bude opravdu bomba, tak doufám, že začnou dodávat ostatním, aby se mohli trochu chytat. Mít ještě motor výrazně lepší než ostatní už by snad bylo fakt moc.

Hlavně mi pak neuteč. :slight_smile:

Hm, neměli tam tu partu od limonád tenkrát pouštět, to je asi konec F1.

Tak obmedzujú rozpočtové stropy vývoj alebo nie? :slight_smile: Lebo podľa všetkých vrátane Puffa áno, len podla teba nie. Zas ideš hlavou proti múru?

Tak pokud by se jim podařilo udělat opravdu mimořádný motor a nechytli by jim žádnou levotu, tak to by se mi líbilo. To je pro mě F1, technická vynalézavost a přelomové nápady, ne škudlení a couvání. To je jedno, že jde o limonády :smile: :

3 Likes