Bolo by hlúpe zahodiť tento koncept, znie na margo vývoja nového auta z Red Bullu | Magazín F1 - F1online.sk

ježečku, já se za toho Alonsa “omluvil” protože jsem to fakt bral podle toho s čím jezdil a do mělo do understeeru v jeho kariéře daleko, snaž až na Renault 05, 06

nene, na rozpad fora má podíl pár vyvolených :stuck_out_tongue:

a kdyby si byl rozumný, tak jen mávneš rukou na komentáře o stranách :slight_smile:

David je největší flamer tady

2 Likes

keby som bol rozumny ani si tu nezakladam ucet, ale do buducnosti vidi len puff :smiley:

Jak to mám vědět? :smiley:
Zeptej se FIA, proč s tím nic nedělají.

Co tym videom chces povedat?

Ou, tak to skore uzdravenie prajem. :slight_smile: Snad aj buduca sezona bude pre nas taka pohodova, nech sa v klude doliecujes. :stuck_out_tongue:

1 Like

sorry za offtopic ale toto zajtra vychadza a neviem sa dockat

3 Likes

Pošli mi přihlašovací údaje ať se můžu kouknout taky :grinning:

Až takhle? No nazdar, doufám, že jsme Ti nepřitížili my tady… Držím palce, ať jsi brzy fit!

1 Like

Že může Alo preferovat understeer, ale když se podíváš na onboardy Alonsa od 07, tak tam nenajdeš jediný víkend, kdy by měl monopost ppravdu understeer. @rHapo už o tom psal, že týmy jedou na oversteer a je na pilotovi, aby se přizpůsobil

myslim, ze do tyzdna to bude rozne na nete :smiley: ja tiez som dostal “do daru” ucet :smiley:

1 Like

Debata bola o tom, co Alonso preferuje, nie s cim jazdil, takze videa su uplne irelevantne (bez urazky) :slight_smile:

2 Likes

a este k tomu vsetkemu to ide na ucet ostatnych…

Tak po prispevok 80 sa drzal aspon toho, ake su nah0vno pravidla. Ked dosli argumenty, presedlal na temu styroch Red Bullov, ako RB vyuziva aero cas AT a pod :blush:

1 Like

Tak ako hláška, že tímy vo vývoji neobmedzuje rozpočtový strop je asi neprekonateľná. Štyri RedBully sú len úsmevné voči tomu. :smiley:

Nepsal tohle @Triper ? Pravidla na ■■■■■ jsou, ale psal bych to stejně, jako jsem to říkal 2014, hoši hoši :grinning:

Ne, pro tebe je moc náročné pochopit, že šetřit náklady se dá i bez omezení vyvoje :slightly_smiling_face: mimochodem jsem tu dal i příklad McL co predstavil 4 verze letos, hoši už se tu takhle nestřílejte do noh, když se trapně snažíte trefovat do mě :grinning:

co ak ty si noha :smiley:

1 Like

Jestli si to vážně myslíš v kontextu této diskuze, kde si snadno dohledas, kdo co psal, tak jsi na tom hůř, než jsem myslel :grinning: