Bolo by hlúpe zahodiť tento koncept, znie na margo vývoja nového auta z Red Bullu | Magazín F1 - F1online.sk

Nie nadarmo si pokrytec, ked nahlasujes komentar, ktory lajknes).

V tomto sa 100% zhodneme, ale bohuzial taky je internet. Ako hovori moj kamarat “aj sprostych ludi berie autobus”. :smiley:

Tak tak, zlata to doba, ked tu ludia primarne rozoberali F1, preteky, prognozy atd a jediny konflikt tu bol Kiks vs vsetci kvoli jej neznesitelnej zaslepenosti do Russella (na jej obranu, na temy mimo Russella mala v pohode nazory). Vtedy sa tu dali docitat aj zaujimave info, ktore by som inak nevedel (kedze nemam cas sledovat full-time cely twitter a f1 internet). A dnes sa tu maximalne docitas, ze cely zivot robis salat na vianoce zle, lebo nejaky defekt u bratov don dava tatarku. :joy:

ucim sa neprirodzene rychlo ano

no, ale ako tuto situaciu napravit? ja mam tusaka ze adminom raz prepne a zo dna na den tu zavru cele forum a bude vymalovane, tak jak sa to stalo na istom webe o F1 davnejsie

podla mna neni riesenie na to

Nerobi na trojsmenku nahodou? Lebo raz je tu do noci, inokedy zas skoro rano. :smiley: Aj dnes ked som vstal o 9tej, tak tu to uz horelo dpc. :joy:

Coze mas ked si PN? Minule ste tu tusim nemocnicnu stravu riesili. :smiley:

Tak riesenie by bol keby si vsetci blokli alzakov alebo alzaci vsetkych. Ale to by sa zas adminom nepacilo, lebo by tu bolo 10% interakcii oproti terajsku. :smiley:

Už jsem to tu dával, ale chápu, je to pro tebe náročný :slightly_smiling_face:

1 Like

@PUFF prostě se tu rozjela klasika, hlavně, že někdo ničí diskuze :grinning:

Tak musíš ještě dostudovat historii. :slight_smile:
Dělá se to běžně, když se někdo s někým spojí, tak se jedou 2 vývojové linky.
Až auto vyjede oficiálně, tak už jsou bráni jako jedna firma.
Do té doby to jsou 2 separátní firmy.

1 Like

Já radši s majonézou teda… :slight_smile:
Ale Brno bylo vždycky jiné. :smiley:

1 Like

Ferdo Ferdo, kdy se omluvíš za ty hlouposti? Nikdy? A budeš dál kopat? :slightly_smiling_face:

Však já taky s majonézou, jen jsem dával příklad, že se dělají i s tatarkou. Pro někoho moc náročný na pochopení :grinning:

a ty? kedy si vstupis do svedomia a omluvis sa za veci? pokial si myslis, ze nemas za co, tak si jasny

Tak teda promin Petre (vid obrazok), krivdili sme ti, ale neverim, ze si o takomto salate vedel. Myslim, ze si ho doteraz hladal az na nejakej 65. strane na googli :joy:

Dpc co je toto za salat :joy: To si ten recept pisal ty nie? Lebo kto by si dobrovolne robil takyto salat, to uz by som radsej zjedol tie vajcia, zemiaky aj cibulu samostatne. :joy:

1 Like

Napriklad za to, ze Alonso preferuje nedotacave auto? :smiley:

2 Likes

Já bych si sáhl do svědomí po tom, co tu tři uživatele kopali do mě za to co jsem tu psal, nebo že tu nejsem. Přidal ses na špatnou stranu, tam moralku a sebereflexi nenajdeš :grinning:

dpc tie tvoje strany furt :smiley: vies co je sebareflexia a pokora? nie tu donekonecna nariekat, ze oni zacali, ale povedat si Ok borci, kaslem na to, mate pravdu zaciname od znova napriklad

si dost chytry na to aby si to vedel, skoda, asi som sa v tebe zmylil

2 Likes

Zmylil ses hned dvakrát, naříkate tu vy s altakama, ale když vás to baví :slightly_smiling_face:

To je vyloženě understeer :slightly_smiling_face:

o tom presne hovorim :smiley: sa potom cudujes :smiley:

nikto tu nema taky problem si priznat chybu jak ty naozaj a pritom to je take jednoduche

poznal som jedneho borca a on mal mantru ze “chlap nepovie prepac, lebo to je znak slabosti” no asi ina kultura alebo vychova alebo neviem

ale na ciastocnom rozpade tohto fora mame vsetci vacsi ci mensi podiel

Vyprošuji si tohle škatulkování :stuck_out_tongue:

nemam z teba pocit, ze sa na tychto infantilnych zabomysich vojnach nejak aktivne podielas david, tak by som bol v klude :smiley: