Bloomberg: Na predaj je 25-percentný podiel v Aston Martine | Magazín F1 - F1online.sk

Hodnota tímov Formuly 1 dosahuje v týchto mesiacoch svoje historické maximá. Z najvyššej motoristickej triedy sa stal jeden z najzaujímavejších, najvýnosnejších a najprestížnejších športových biznisov na svete. Získať podiel v niektorom z tímov nie je ľahké, keďže v súčasnosti nikto nepredáva. Podľa agentúry Bloomberg sa však dá zohnať menšinový podiel v najrýchlejšie sa rozrastajúcom tíme v F1 – Aston Martine.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/151987/bloomberg-na-predaj-je-25-percentny-podiel-v-aston-martine

Nie je blbý. Kúpil to za 90mega libier, vyplatil 15mega dlhov, investoval 180mega a teraz minimálne tieto peniaze dostane. A stále šéfuje tímu F1. Niečo v mojom živote nerobím správne :slight_smile:

7 Likes

Fakt jen za 90? Já myslel nějak kolem 200 mega. To vydělal neskutečně, respektive vydělá.

… no jo, už to čtu.

2 Likes

Vždycky mě bavily ty zvěsti, jak Lawrence Stroll prodává, nemá peníze atd., kterých bylo i tady plno tak před dvěma roky. Jestli se o někoho bojím, tak rozhodně ne o něj :smile: .

3 Likes

Tady dělá hodně lidí něco špatně. Nebo možná dobře? :thinking:
Třeba 85 milionů eur čistý zisk = špatný manažer. :slight_smile:

2 Likes

Podobne by na tom bol Andretti momentálne ak by vstupoval len za tých 200kk. Každopádne je to skvelý ťah od starého Strolla, myslím si, že hodnota stajní začne čochvíľa kulminovať

1 Like

Víš, jaký z toho chudák musí platit daně? To se s mýma rovnat nedá. Ještě že jsem proti němu úplnej žebrák :grinning:

V konečným čísle určitě, ale nějak % poměrem k platu určitě platíš víc.
Oni jsou na tohle kluci šikovní. :slight_smile:

1 Like

Aj Toto odvádza skvelú prácu, však sú kamoši :). Má slušný pool peňazí byť opäť úspešný.

Možno kulmináciu spustí vizionár Stroll…

Mne by jenom zajimalo, kde udelali soudruzi chybu… Ze pod touto spekulaciou nie je 200 prispevkova diskusia tvorena primarne Alonsofilnymi hipikmi…

Zaujimave, ze ked sa riesi RBR, tak su tu hned

3 Likes

Strollovi to vyslo.
Neskutocny biznis sa mu podaril :alien:
Tych 90 mega co nahulakal do syna sa mu vrati + dalsia miliarda …

1 Like

Lawrence je neskutečenej businessman, psal jsem to tu, jde mu primárně o tom, Lance je jen bokovka k tomu co se mohla k tomu upéct. Pěkně to vytvořil a vygeneroval :slightly_smiling_face:

1 Like

Asi dost přebral :grin:

1 Like

Co se mu stalo? To teď bude mít zakázány všechny aktivity :grinning:

Kdo: Zmalovaná hlava, nebo zmalovaný nos? :crazy_face:

Nevím, asi moc slavil až si natloukl nos :man_shrugging: :smile:

1 Like

U te Alpiny, to je nějaká chyba ne? :slightly_smiling_face:

U Haasu taky. Dyť ten tým nemá ani vlastní dílny a je vedený jako cennější než Williams, který si kromě motoru dokáže sám vyrobit kompletní vůz včetně převodovky, kterou neumí ani Aston.