BBC: Právnici usilujú o skoršie uvoľnenie Adriana Neweyho | Magazín F1 - F1online.sk

Ty si ostuda tohoto fora 🫣

nene bobe, to vidis v zrkadle

4 Likes

Mas pocit ze muzu za Hamiltona ve Ferrari a konec Neweyho v Red Bullu, casem se to spravi.

konecne budes fandit spravnemu teamu :+1: ja som rad, ze si prozrel

Chces vedet co dal se stane? Zacinam se nudit, slava neni pro me, necham se prekvapit :bowing_man:

Ale co, Mercedes ceka na vyjadreni Verstappena, kdyz se nedomluvi, jakoze urcite ne vezmou Sainze.

Však ja som na teba kedy útočil? Teraz ty sám tu píšeš že som smiešny keď sa beriem ako “súčasť tímu “ a kritizuješ to ako fandím :grinning: To kto kedy povedal že tvoj spôsob fandenia je správny?

1 Like

Ak som si ta s niekym pomylil, tak sa ti ospravedlnujem za predchadzajucu reakciu. Je tu jeden fanusik Mercedesu, co pride raz za cas a len zautoci na mna a dokopy tu ma par prispevkov od zalozenia uctu, ale neviem si spomenut na nick. :slight_smile:

Nehovorim, ze ty si smiesny, ale mam na to iny pohlad (aj som to tam uviedol, ze je to len moj pohlad) a pride mi to uz skor taky fanatizmus povazovat sa za sucast timu, ale kazdy to mame inak. Prirovnal by som to k “swifties” alebo “beliebers”, ktori su tiez taki fanatici, ze sa povazuju pomaly za kamaratov s ich idolom. Nehovorim, ze moj alebo tvoj pohlad je ten spravny, len hovorim ako to vnimam. Mozno to len neberiem tak vazne. :slight_smile:

Protože nikdo takovej tu není a jen se snaží bagatelizovat svoje jednání

Nestacilo ti vcera alebo co tu zas ides rozputat?

1 Like

Nevyvolávej tu hádky a slušně diskutuj prosím

1 Like

Jediny kto nevie si tu ty. Lebo to je D.COULTHARD :joy: a potom je tu este jeden zakomplexovany a horší… ty :ok_hand:

3 Likes

Coulthart aka xqxqxq aka shredderko, znama firma, vacsinou komentuje v noci asi na nocnej, vyburi sa tu a zas ho nevidno :+1:

2 Likes

Takže zase jen urážky a toxicita? Neumíš normálně fungovat?

uz cinkli peniaze zo vcera od redakcie? :smiley: ked si ich utratil a uz ich nemas tak to je tvoja vec, nemusis si ich tu zase vynucovat

takisto si nenapisal k F1 nic, ale utocis za to na syriaka. upokoj sa v prvom rade, o nic nejde, vonku slnko, teplo, zeny zhadzuju oblecenie, a ty tu musis prudit aj dnes :frowning:

1 Like

Vidíš, jak jsi se v tom nakonec našel :slightly_smiling_face:

Nemáš tak náhodou Jose v block-listu?

3 Likes

Suchaj nohami, ked sa bavia dospeli. Ospravedlnil som sa mu, ale to ty nevies pochopit.

Daj si zivot dokopy, lebo toto uz je velmi zle, co tu robis. Trapi ta vnutorne, ze vsetko na co sa tu hras (vylety do NYC, navsteva F1, prestizna vysoka skola, atd) je za tatkove love a my to o tebe vieme? :clown_face:

3 Likes

ja nesom redakcna prostitutka zebx som tu musel vytvarat spory aby sa klikalo :+1:

Jen se nedělej :smile:

1 Like

ja tu nebonzujem adminovi ked niekto napise “pipik”, aby mu dali ban