BBC: Právnici usilujú o skoršie uvoľnenie Adriana Neweyho | Magazín F1 - F1online.sk

vsetko lepsie ako zelene MissionWinNow

Za tretinu rozpoctu museli dat nejaky priestor. A hlavne treba zaplatit Sira a Adriana.:grinning:

Neviem o com pises, ale neber si ma do papule zakaždým ty troska :pray: dik

3 Likes

Mne sa zda ze pinifarina úpravu mal napriklad peugeot 406 coupe

Boha v tomto sa zhodneme :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: ale vcerajsi zapas mohli madrid zvladnut lepsie :joy:

1 Like

Doma to uhrajú. :slight_smile:

1 Like

To im radím :thinking: inak :facepunch:

vies za kym v tomto pripade dufam ist :grin:

To neviem veru :joy::joy:

ranař s kopačkami tu je predsa len jeden :smiley:

To by som si nedovolil. 20kg rukou keby chytil kopačku medzi oči tak neviem :joy:

1 Like

Bayern překvapí a bude se opakovat rok 2012. Aspoň doufám. :wink:

2 Likes

Ale prestaň. Nikdy viac 🫣😂

Doufám, že ve finále bude Bayern a bohužel nejspíš s PSG.

1 Like

Viem (resp myslim si na zaklade Messiho) ze ty si Kataláncan a Real najskor asi nemusíš… No ja ale dufam v opak teda, ako vzdy…

Ale teda, nech vyhra najlepší tím :v:

Edit: alebo len fandis nemcom? :thinking:

Jj, už je na čase a i ten Dortmund by mohl dojít do finále, aby to bylo komplet. :grinning:

1 Like

Tak nejvíc přeju BVB, ale nemají na to. Real hrál prd už proti City, tam postoupili naprosto nezaslouženě. Včera prvních 20 minut byli jak na kolotoči a pak dali gól. Jsou to haluzáci.
Bayern má skvělý tým, jen neměli sportovní formu + asi nic moc s Tuchelem.

Možná to paradoxně vyhraje celý Paris, když mají za posledních 10 let nejslabší sestavu. :smiley:
Šance je dost velká.

Ja teda mam k nemeckej lige a k nemcom (fotbal) taky mensi odpor ktory tu ale nejdem rozpisovat. Proste nemcov nemusim a nefandim im takmer nikdy… :joy:

To respektuju, ale Mia san Mia. :grinning: :v:

1 Like

No tak, nezasluzene? City nedali 2 penalty z 5… To je sakra moc… Pres.ali si to sami. Ale zase real nehral nic moc to je pravda ok

Ten gol prvy Viniho bol nádherný po krasnej prihrávke :man_shrugging: cmooon

To som sa smial aj ja minule ze maju slabsiu zostavu ako za posledne roky tak zeby konecne daco vyhrali ine ako svoju ligu :joy::joy::+1::+1:
Mohol by mbappe vyhrat s psg ligu majstrov, ved aj tak ide do madridu :joy: