BBC: Právnici usilujú o skoršie uvoľnenie Adriana Neweyho | Magazín F1 - F1online.sk

AM už čeká :blush: :blush: :blush: :blush:

2 Likes

Ten zpropadený bulvár měl zase jednou pravdu. :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

3 Likes

Povedz mi prečo by som sa nemohol cítiť ako súčasť tímu? Sledujem F1 a fandím Hamiltonovi od roku 2008 vtedy som mal 10rokov je to súčasť môjho života tak logicky že sa cítim ako súčasť tímu :grinning: Ale tak chápem že Verstappen ma fanúšikov od 2021 čiže nevieš asi aké to je ale to príde :grinning:

2 Likes

Mne sa ľúbi ako osoby Bulisová, Chvíličková a spol. Zistili až teraz, že RB pracuje na Hyper Car. To všetci žijú 100 rokov pod ■■■■■■■■
image

1 Like

pov - ODS.

2 Likes

@Nordotor ja si nemyslim, ze Ferrari by po nom pomenovalo auto. To neurobili ani po Pininfarinim. V podstate po nikom nikdy nepomenovali ziadne auto, iba po jednom cloveku…a tu cest Newey mat nebude.

Ja mam len tento staly nick, nepotrebujem mat bob a bob2. :clown_face:

Ferrari sa mení a už je iná doba.

Ferrari je stale Ferrari a ziadne ine meno sa nad neho nemoze staviat

2 Likes

Nie je to pravda. Cestne auta Ferrari mali casto v nazve meno tohto znameho dizajnera. A existuje auto s ciastocnym menom tohto genia.

1 Like

no ale to je iba koncept. Kazdopadne zaujimave…ake ine Ferrari malo v nazve meno Pininfarina?

Tak napr. toto:

Podla mna najkrajsi koncept. Pozri ake je nizke.:slightly_smiling_face:

PS: konkretne aj toto:

3 Likes

Dakujem…inak ja preferujem oble tvary

1 Like

dts fans co miluju jazdcov ako ikony, co by si chcel :smiley: ale neberme im to, ja som rad, ze zeny fandia

Ron nejvíce doplatil na angažování Alonsa. A to v obou případech.

1 Like

tak za mna to nakoniec nedopadlo VOBEC zle :+1:

1 Like

https://twitter.com/ScuderiaFerrari/status/1785655531450806542
Miami lakovanie

1 Like

Ok, ďalší fanatik na scéne (z môjho pohľadu). Už mi to dáva zmysel prečo si taký kyslý na mňa, 2021 stále bolí. :joy:

Možno to len ja vnímam trošku s odstupom alebo nemá u mňa F1 takú prioritu, ale nech fandím hocikomu akokoľvek dlho, tak sa cítim ako fanúšik a nie ako súčasť tímu. Súčasť tímu je u mňa člen tímu a fanúšikovia sú fanúšikovia. Inak by som bol súčasť/člen RBR, Realu Madrid aj Boston Bruins. :sweat_smile:

A práve preto mám nadhľad a nebudem tu nikoho normálneho urážať len za názor a hádať sa do krvi za nejaký tím alebo pilota. :slight_smile:

Trápny pokus, ale presne hodný ublíženého fanúšika Hamiltona. Verstappenovi fandím v F1 od Torro Roso.

6 Likes

je to nádherný odkaz na heritrage 80s rokov v USA. A N.A.R.T. tím. Ale veľa ľudom sa nepáči. Mne iba zadné krídlo.

Ale 14x logo HP je docela úlet