BBC: Právnici usilujú o skoršie uvoľnenie Adriana Neweyho | Magazín F1 - F1online.sk


tohle bude zrát, jako víno. No nic, budeme číst zase o Hitlerovi v Gaze

3 Likes

Teď jsem to tu postl, nevěděl jsem to

2 Likes

Ono fakt tam niečo aj Newey o tom Hornerovi vie, mi nehovorte, že by ho inak len tak pustili

3 Likes

Horner si možná při své aroganci myslí že Adrian už je jen senilní dědek :smile:

To je jasný, teď jen čekat, kde Adrian skončí. Ať už tak či tak, bude to velká změna

OK aby sme mali v tom jasno. defacto gardening leave zacina teraz. a skonci o rok.

Gardening leave není. Len má povinnosť dokončiť RB17. Čo je vpodstate ten rok, takže áno berme to ako gardening leave do jary 2025

1 Like

Podla mna si to nemysli, ale jednoducho Adrian sa rozhodol odist. Nech uz je pricina akakolvek ak ma Horner a Yoovida velke plany do buducnosti tak musia ist dalej s Neweym ci bez neho.

Insidery hovoria, že oznámenie Ferrari je neodkladné a príde v najbližšej dobe

2 Likes

image

Krásný sumárum Bretnixe, výstižné :smile: :ok_hand:

2 Likes

Zacinam si myslet ze ta vyhorela zadni brzda neprisla jen tak, ony totiz existuji urcity overovaci postupy, ktery vylucuji instalacni pochybeni. Vim ze je to nazor hodne pres caru, ale ted uz je to jedno.

BREAKING: Adrian Newey will leave Red Bull in the first quarter of 2025.

His gardening leave will be 12 months.

Tak snad ve Ferrari najdou správnou synergii :slight_smile:

Ale Gardening leave od dnes je do jary 25. Už mu začína plynúť zajtrajškom

Však ano, na 12 měsíců

Hele, ty si konecne vyber nejakej stalej nick at to tady ma trochu uroven a mozna se s tebou bude nekdo bavit :yawning_face:

2 Likes

Psali NO gardening oficialne prece.

Čtu taky že to vypadá že bude moci nastoupit hned jak skončí v RedBulle (první čtvrtletí 2025)

2 Likes