BBC: Právnici usilujú o skoršie uvoľnenie Adriana Neweyho | Magazín F1 - F1online.sk

Ma, ale tak isto ma aj komplexy zo mna, a tak kazdy moj komentar rozklikava. Proste klaun. :clown_face:

Cloveku sa az nechce verit, ze je niekto tak tupy, a tak si @Hedgehog snazi nahovorit, ze ho platia admini kvoli navstevnosti stranky, lebo inak mu to nevychadza. :sweat_smile:

hogar teraz sedi v banke kvoli vypisom z uctu aby nam to vyvratil, neboj :smiley:

Proč bych plebsu na online foru měl něco dokazovat?

Vzdy to robis, ked si myslis, ze si v prave. No teraz sa ani nesnazis. :joy:

3 Likes

nic ine som necakal :smiley:

dalsi den, dalsie hogrikove povysovanie sa nad ostatnymi :slight_smile:

k F1 klasicky nic, len skrekot

1 Like

A proč máš číslo na admina a brečíšmu pokaždé, co se ti něco nelíbí?

mam cislo max tak do bohnic, naposledy si ho nechcel, nezvazis to znovu?

Nebo

Nebo

Tohle je k F1 jo? Zase si tu jen lečíš svuje issues

Prosim ta, dobre vieme kolko sa zaraba na personalnom, nema ako vyvratit, preto aj tato reakcia:

:clown_face:

4 Likes

hele ja dneska rezignujem na chromozomske dotahovacky, kludne prenecham stafetovy kolik :smiley:

4 Likes

keby si za toto nemal peniazky, tak mi taketo veci pises do spravy :slight_smile: koncim, uzi si tazko vydrenych 200 korun

2 Likes

Ak toto bola najrychlejsia spermia, tak … (radsej to ani nedokoncim, lebo by som dostal ban). :joy:

2 Likes

Ja som tu prisiel len pozriet na dobre rejnou, ze co nove a idem makat kym nezacne hokej, takze kludne pokracuj, rad si potom precitam dalsie KO Honzika. :smiley:

já nevím co s tím ani co jsi tím chtěl říci, když to neděláš tak neděláš, k čemu mi to je?

1 Like

image

3 Likes

Rejnou, rejzzou, lejdžek. Miko floso. :fire:

2 Likes

Koukám, že tu klutistům už z toho Adriana úplně přecvaklo

1 Like

Tak si vem ty další chromozomy s sebou a tahnite pryč, když umíte jen zasírat diskuze

1 Like

to si pisal situsovi, ne

3 Likes

Tu su tvoje bludy a domnienky a nic k f1… Dovi a čuš

1 Like