Austin zabil moje momentum v boji o titul, priznal Norris | Magazín F1 - F1online.sk

Smesne by to bylo kdyby se jednalo o incidenty nahodne ojedinele, tento pripad je neco jineho, proste fandite spine tak se s tim smirte, nikdo vam to nebere, ale nedelejte z toho beznou vec, nevim co je tvuj problem.

1 Like

@HellHogr ty sa pouč o AMR. COTA bola úspech.

1 Like

To co FIA v současnosti provádí je na trestní oznámení s okamžitým nástupem trestu.
Za Whitinga se bralo v úvahu jakou rychlostí jezdec na vnitřku najížděl do zatáčky a zda by ji dokázal bez vyjetí z tratě zvládnout.
Dnes se ale nikdo nedívá na případy, kdy Emil zvolá “pozór jedůůů” jako sáňkář a pak soupeře beztrestně vytlačí z tratě.

Evidentně musí přijít na řadu několik Hamíků a svou neústupnosti Emila a samozřejmě i jiné jezdce se sáňkářským stylem znovu pořádně umravnit.

3 Likes

To co šňupe Tom McCullough chci taky, fakt to potřebuji.

1 Like

No nic, až ztratíš i tu matematickou šanci, tak prostě v soubojích s protekčním Emilkem neuhýbej. Ať to stojí co to stojí.

4 Likes

Tak ona místní spodina nevidí víc než poslední závod. Nejlepší je že jak v roce 21 v Anglii poslal Lui Maxe do zdi a následně vyhrál, tak to zde nezmíní ani jednou, ale to že někdo někoho vytlačí trošičku z tratě to tu omílají neustále :smile: :smile:

5 Likes

Je to extrémně proti instinktu jezdce nereagovat na auto vedle sebe, ale byla by to skutečně cesta aby FIA už u počínání Maxe otevřela oči. Jak to můžou ignorovat? Jako jezdci se musí spojit a tlačit na FIA ať u Maxe přestane být slepá, je to do očí bijící.

1 Like

A ted si představ kdyby se to stalo obráceně, to by bylo hovínek teprve :smiley:

2 Likes

To s anglickom sa zmienuje v kontexte ze lewis len vratil pozicane :smile:

3 Likes

Mistni spodina prave ze vidi vsechno, ta spina je zazrana :sneezing_face:

ty jakožto správný homofob, do té spodiny patříš taky, neměj obavy

7 Likes

Jsem homofob a jsem na to hrdy, delam to pro spolecnost, jsem zodpovedny.

2 Likes

Vsak pockej az ti prijde potomek ze je buzna, ty budes muset v sedesati hlidat cizi parchanty, pac budou spechat na pochod Prahou :rofl:

Když 2021 stahoval Ham statečně ztrátu, tak měl taky super momentum… :upside_down_face:

2 Likes

Neboj, když bude potřeba, tak FIA povolá i Masiho zpátky. Celkem easy, když 30% zaměstnanců FIA pracující na F1 jsou bývalí zaměstnanci Red Bullu

2 Likes

Tolko bodov co Norris s McLarenom rozhadzali vlastnymi chybami by v pohode zabezpecilo napinavejsi sampionat, to nie je Austinom ci pofidernym trestom(netrestal by som ani ja v Austine, ale zvykol som si). Sami sa o ne pripravili, ked mali sancu na krasny bodovy ulovok, pokaslali to, pritom uz vacsiu cast sezony mali rychlejsie auto ako Red Bull a teraz to skor vyzera, ze nie Norris zautoci na Verstappena, ale o druhe miesto pride na ukor Leclerca.

Norris ma na to, aby v buducnosti na titul dosiahol, ak si v zime sadne a zamysli sa, co mohol urobit inak. Takisto by si mal sadnut aj jeho sef(alebo vlastne obaja) a zamysliet sa nad tym, ci nahodou to rypanie do RBR neodviedlo jeho(ich) pozornost od prace na vlastnom teame.

7 Likes

Bodaj by sa uz ten redbull rozpadol, vsak?

2 Likes

Delat chyby je normalni a v poradku, vozit se nekolik sezon na cele 30s na cele v aute nelegalniho typu, k tomu nejni nic moc co psat :drooling_face: , no a kdyz mi tece do bot tak to dam proti pravidlum hmm…

S tím jak se míchá výkonost týmu, klidně další 2-3 závody může být rozložení McL-Fer-RB a Norris může stáhnout spoustu bodů. A to nepočítám případné větší problémy u RB. Akorát to má jeden háček a to je mentalita McLarenu a právě Norrise. S takovou ten titul nedají a to mají až na vyjímky už půl roku lepší auto než má RB. :slightly_smiling_face:

Aj Max moze spravit jazdecku chybu ako Lewis v Austine…

7 Likes