Audi vyrazilo Seidla aj Hoffmanna. Návrat hlási Mattia Binotto | Magazín F1 - F1online.sk

Ak suboj o titul nie je dovod na podporu tak si potom zasluzia tie piate miesta. K tomu nemam dalej co povedat.

to je odvazne tvrdenie, kedze poradie pred abu dhabi bolo
alfonz 246
webber 238
vettel 231

start
vettel
lujzo
button
alfonz
webber

a nebyt toho, webber pobozkal zvodila a poskodil si zadny rafik a tim ho stiahol do boxov predcase tak by sa dojazdilo v tom istom poradi a titul by ziskal alfonz
tou svojou chybou daroval webber titul svojmu nepriatelovi vettelovi

Vždyť drželi krok maximálně prvních šest závodů, pak už to šlo jenom dolů s občasným zábleskem, jako třeba v Rakousku. Ale Ty jsi se ptal, co konkrétně Binotto nezvládl. Podle mě všechno s výjimkou prvních šesti závodů v r. 2022. Souhlas nečekám :smile: .

Ctrlc+crlv 2024? :grin:

Vasseur přebíral tým uprostřed současného cyklu a předpokládám, že se snaží co nejrychleji vyměnit lidi, které vyměnit chce, zkonsolidovat tým a připravit se na nová pravidla od sezóny 2026. Pokud se v ní taky udrží jenom prvních šest závodů, tak to bude Ctrlc+ctrlv :slight_smile: .

Nesmíš být na něj tak hodná.

Třeba Stella to přebíral v totálním bordelu na posledním místě. Seidl rychle zdrhnul.

Vasseur přebíral 2. nejlepší tým s daleko větším a lepším zázemím.

1 Like

Možná taky s daleko složitějším zázemím, Ferrari je tím pověstné. Já mu počkám do nových pravidel, ale já ho neplatím, tak uvidíme, co nadřízení :slight_smile: .

1 Like

stale plati, ze prebral spickovu stajnu na druhom mieste v PK, ktora stratila cca 25% bodov na jedno z najdominantnejsich aut v historii. Stale mi nikto nevysvetlil v com bol Binotto taky babrak a v com je Fred taka super nadej.
Ked vezmem aj pilotov. Binotto pretlacil do timu Leclreca namiesto Raikkonena a neskor Sainza namiesto Vettela. V oboch pripadoch to bolo vyborny tah. Fred predlzil Leclerca na 5 rokov a k nemu posadil Hamiltona za nejaku nebetycnu sumu. Na mna to posobi dost chaoticky. Rovnako ako tie sarady v inzinierskych oddeleniach.

No nevím.
Jednoho musí po každým závodě křísit a druhej možná nenajde místo v F1. resp. najde někde mimo top5.

1 Like

Binotto je v Audi, Sainz tam podla mna skonci tiez. Audi nic lepsie k dispozicii nema.

Ani v tomhle se neshodneme. Přes to, co se stalo v Německu 2018 měli Vettela podpořit (jako Leclerca po Francii 2022, to bylo to samé), nechat tam minimálně ještě sezónu Kimiho (ještě v r. 2018 vyhrál!) a jet dál na titul, prostě pokračovat v práci. Možná by se to nepovedlo, ale možná by ten titul teď měli. Takhle tam mají Charlese šestý rok, s ním jednoho vicemistra (Seb měl za tu dobu dva) a titul v nedohlednu. To není nic proti Leclercovi jako takovému, ten přišel, aby se prosadil, což se mu podařilo. Celkově to ale byla promeškaná šance na zisk titulu.

1 Like

Nevím, jak mám pochopit, že tam vyrazili v podstatě celý vedení a vzali Binotta.

Celou dobu odtamtud nejdou dobré zprávy. Něco tam smrdí.

Ja som sa sem neprisiel zhodnut. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

Toto ale plati pre sezonu 2023, v sezone 2022 RB este nebol jedno z najdominantnejsich aut v historii. Vyhralo viac krat aj Ferrari. Bohuzial Mercedes upadol. Ale v ere Mercedesu boli ovela dominantnejsi.

Kazdopadne, Binotta hodnoti rozpacito aj velka cast odbornej verejnosti, takze taky nazor tu nie je ojedinely. Nevidim dovod, aby tam Sainz isiel, ked vidi, v akom stave je Audi projekt.

nevyzera, zeby si velmi mohol vyberat.

Asi vsetko zavisi od toho, ci bude Toto taky frajer, a posadi tam Kimiho hned prvu sezonu. Ja si nemyslim.

Skratka bol par bodov od titulu.

to bol aj massa a este daleko blizsie a malokto ho povazuje za top jazdca

Massu dost ovplyvnila ta nehoda v 2009