Audi vyrazilo Seidla aj Hoffmanna. Návrat hlási Mattia Binotto | Magazín F1 - F1online.sk

Binottovi jsem vždy fandil, a vždy jsem říkal, že jen hlupák by ho nechtěl. 30 let ve formuli jako inženýr. To se 90% fanoušků, a současnýho pole, nehoupalo ani v koulích.

1 Like

Četl jsem něco, že si pretahne svoje kámoše z Ferrari, + by tam měl jít Krack.

A možná Steiner jako roztleskávačka?

1 Like

Niečo sa mi marí. Bohvie ako to reálne vtedy bolo, možno mal toho plné zuby alebo vie čo tam bolo za chaos prípadne pozícia mu bola málo.

ak chcelo audi vybudovat top tim mali najat rossa brawna. je to jeden z najlepsich ludi na budovanie timu
lenze to ho mali najat tak pred 2 rokmi a binotta mali najat ako technickeho sefa pre motory a naliat do toho projektu tolko penazi kolko ti dvaja budu pozadovat resp. kolko umozni rozpoctovy strop a vtedy by mal ten projekt sancu na uspech
no lenze audi namiesto toho aby s dostatocnym predstihom pred zmenou pravidiel zacalo budovat tim, tak oni si to nechavali vsetko na posledny rok a vlastne este aj dnes ide sauber rozpoctovo na urovni timov z konca pola. to bude strasny prepadak nie len co do motora, ale aj auto bude slabe

a binotto sice o ferrari neuspel ale to aj kvoli tomu, ze nemal top jazdca k dispozicii a v tom case kedy viedol ferrari prebiehali vo ferrari zo vsetkych stran bitky o moc
v case ked zacal robit technickeho sefa ferrari(2016) tak sa ferrari riadne vysvihlo hore a v roku 2017-18 mali auto na urovni mercedesu ak nie aj lepsie, len mali jazdca pod urovnou mercedesu

Překvapuje mě zájem o Kracka a nemám o něm moc velké mínění, ale kdyby si ho Stroll měl nechat přetáhnout, byl bych zklamán.

Ferrari mělo lepší nebo stejné auto jako Mercedes. Záleželo na okruhu.
A měli Vettela 4 násobného šampiona.

Měli auto i řidiče. Jen to prostě nedali.

Jsi viděl video Conora Moora ne? :smiley:
Tak asi tolik si o Krackovi lidi myslí. :smiley:

3 Likes

@Situs Krack už má jednání s Audi. J.W. z RBR zase jednání s AM o post týmového šéfa

@Situs
0.35 - 1.05…
To je naprosto přesný. :smiley:

1 Like

Samo pokud AM získává J.W. z RedBullu jak už si dříve psal, pak je i logický přesun Kracka.

1 Like

J.W. je spojovan i s Adrianem. Jako rozšířili se zpravy, že Adrian si ukázal na 20 jmen, který chce přitáhnout do týmu. Ferrari souhlasilo s platem, ale ne naborem 20 lidí. AM s tím problém nemá

1 Like

ved to, ze mali vettela
vettela v upadku :slight_smile:

No právě, měli Vettela, tím si to vysvětlil, proč to nevyšlo.

Byl dobrej a v šejpu. Upadl až potom… 2019+

Objektívne pokašlali sezóny vývoj ako v 2017 a 2022. Tri bitky o titul a vždy prehrali na vývoj. Teda v 2022 to bolo ultrá rýchle a zase z časti za to mohol MERC a jeho plakanie o TD39 z časti motory. Ale v 2018 to zahodili vývojovo úplne zbytočne.

1 Like

Normalne sa cudujem a nechapem , ako mozu byt ti sefovia z Audi taki hlupi , a pritom je to take jednoduche . Navstivit toto forum , dat na tvoje rady a bohate skusenosti v motosporte a vo F1 zvlast , tvoj prehlad a vedomosti a mozu bojovat hned po vstupe o titul .

3 Likes

… a co teprve o McLarenu, tady by to mnozí dělali mnohem lépe než oni :smiley:

1 Like

Binotto je skvely inzinier a tam mal aj ostat. Ako sef teamu uplne zlyhal. A zlyha znovu, lebo je technicky typ a nie manazersky.

Preto tam teda Sainz nechce ist…

Ak príde Krack, dokážem s tým rozhodnutím žiť. Ak však máš Kracka, už podľa mňa nepotrebuješ Steinera.