Aston Martin protestuje, žiada vylúčenie Carlosa Sainza z kvalifikácie | Magazín F1 - F1online.sk

Jakémukoli jezdci, jehož vůz se během kvalifikace nebo ve sprint shootoutu zastaví na trati, nebude povolena další účast v této části

RF nehraje roli

1 Like

10 ran holí bych ponehal, jen bych podle míry provinění upravoval pevnost hole. :grin:
Začal bych Maxovým bičíkem a končil lopatou. :rofl:

Fašisti se dočkali tvl :grinning:

1 Like

Jinak Hulk jen napomenutí, já už tohle nechápu :grin:

1 Like

Co? O čem teď mluvíš?

Fašistický pravidlo o tom konci v q při zastavení na trati.

1 Like

Takhle si Sainz odrovnal ještě 3 gumy :shushing_face:

1 Like

Tohle nema uroven, vcera s Norrisem, dneska uz zase nad necim uvazujou kdyz by to melo byt jasne dane, muzou jezdit bez pravidel.

Co je na tom fašistického? :thinking::thinking::crazy_face:

Nesmyslně přísný.

1 Like

Súhlasím, absolútne sprosté pravidlo.

Na druhú stranu, bohužiaľ je aktuálne platné a teda AM bojuje “ako može” čo mi príde v poriadku.

3 Likes

No, ale to pravidlo mluví o zastavení - na nějakou dobu. Ne, že se pilot roztočí a chvilku stojí, než se rozjede :smiley: a co si budeme povídat, otázka mazání časů i pilotů co způsobují red flag nebo yellow by mělo být

pomsta za sprint. citim krivdu. fuck it

Právě proto potřebují komisaři nad sebou bič.
A když FIA není schopná dělat pořádne svou práci za kterou je královsky placená, tak se musí vytvořit pravidla ze kterých se nedá vykroutit.

Křivdu? já teda cítím využití pravidel, tak aby oproti konkurenci získali výhodu. Nemůžeš všude aplikovat svůj revange mindset :stuck_out_tongue:

to ze AM protestuje je ale v poriadku. mne ide o dovod, preco protestuje, vidim to jak to vidim a nezmeni sa to.

focus na nedelu :+1:

No říkám. Vyloučení Sainze dá možnosti Alovi pro zítřek a Strolla to posune na gridu, prostě kalkul v rámci pravidel …

podla hesla Hate the game, not the players, no.

nepaci sa mi to proste, to je cele

já to chápu, podle mne je to zase pravidlo, co není domyšleno. Navíc komisaři a vedení závodu mělo víc, než dost času upozornit Ferrari

4 Likes

Dnes Carlos zastavil. Úplne to isté sa stalo aj včera Charlesovi, nie?

1 Like