Arrivederci, úzke bočnice! Mercedes to po osemnástich mesiacoch vzdal | Magazín F1 - F1online.sk

Ty si si teda tiež všimol to najpodstatnejšie :grinning: tak ak tu ideme hodnotiť kopírovanie podľa šírky bočníc tak to kopíruje kazdy každého potom. A nie som si istý či tobogan Mercedesu je práve podobný s tým Aston Martinu. To podľa takejto logiky ho všetci okopírovali od Ferrari.

Změna konceptu a kopírování je snad něco jiného ne? A proč jsi navíc zaseklej v minulosti, o AM se to loni řeklo, letos je AM s koncertem jinde, ale jedeš furt do nich, ale u Mercedesu je to ok :roll_eyes:

No Puff to pere do Astonu jak kopírujou, proč to teď nepere do Mercedesu?

A co zkopírovali?. že si do vlastní bočnice, která je furt jiná udělali tobogán?
Nebo že udělali antidive zavěšení, který existuje x let?

Nic o kopírování Astonu jsem v letošní sezóně neříkal.
Jen, že furt to je koncept, který ukradli RedBullu.

Neokopírovali… ukradli.

A co ukradli? Ukradli filozofii bočnic? Předního křídla nebo čeho, kdyz je to odlišný od RB

Jestli loni něco ukradli, tak to by byl trestný čin a měli by být všichni co tam v tu dobu byli hnáni k zodpovědnosti. Takže víš co máš dělat :laughing:

To mě mrzí, že to říkáš zrovna ty, když jsi psal něco jiného. :slight_smile:

A jo… to tam byl Vettel…

Existuje x let, ale kolik presne takhle to ma týmů? Udelali tobogan? Jako really? To jsou regulerne bocnice AM i s tima mrizkama, tohle nemůžeš ani myslet vážně

O tom, ze nekdo neco ukrald píšeš ty

Máš pravdu… Jako vejce vejci… :slight_smile:




1 Like

Co jim zbývá když s vlastním konceptem neprorazili, Aston to vzdal dříve už loni, taky měli jiný fantastický koncept :face_with_hand_over_mouth:

To nevadí. To nemá smysl, když jste zapomněli…

Ještě si teda počkám na ty bočnice…

Aston kopíroval v minulej sezóne aspoň na vonok keď to bol vzhľadovo RedBull, kopírovali keď to bol Pink Mercedes, tento rok aspoň na vonok prišli s niečim originálnym

A ak Mercedes kopíruje tak z celého roštu najskôr asi Alpine, ale pri ich výkonoch neviem kade by nabrali motiváciu kopírovať práve Alpine.

Spíše ty jsi zapomněl jak jsi do Astonu šil i letos, přesně takový fotky jak je Aston jiný od RedBullu jsem ti dával taky. No jo, situace se obrátila. Já to Mercedesu nezazlívám, prostě koncept RedBullu je lepší a postupně více přebírán a osvojován. Na Ferrari taky asi něco je ale až jak moc :man_shrugging:

1 Like

Zajímavý, takže tohle bereš jako totální rozdíl, ale u AM tvrdíš, jak ukrald koncept RB, kterej vypadá daleko víc odlišně - prostě lol, tohle se ti fakt nepovedlo
A to nemluvím o tom, když si napsal, že AM žádný vylepšení nemá, což je taky lež

Počkej? Ty v tom nevidíš rozdíl? :smiley:


Takže tak a samozřejmě o tom k uprgades o AM už mlčíš, nenapíšeš, že to byl nesmysl z tvý strany, bereš to moc defenzivně

1 Like

A máš tam něco jinýho, než kecy od někoho z RB?