AMuS: Verstappen je najhorúcejším kandidátom na sedačku v Mercedese! | Magazín F1 - F1online.sk

Hoši to není možný ta vaše výdrž :thinking::grin:

3 lajkov

mne z toho vychadza, ze sa redbull rozpada zvnutra, resp niekto chce aby sa rozpadol zvnutra

1 lajk

No maj tam lidi vlastní zájmy a na společnost se sere :smile: Všechno jednou skončí, i super výkonný RedBull. Letos to ale berou sakra hopem :face_with_hand_over_mouth:

1 lajk

Ano pustil najlepšia dráma. Horner tam hovoril zase o svojich dickpicks, že to zabudol poslať aj Joshovi a nech sa nehnevá, že on to miesto chce.

1 lajk

Kdo je Josh? to je ten co byl ve trojce s Hornerem a Josem a Horner pak podvedl Joshe a Jose s tou ženskou, tak se mu chtějí pomstít?

1 lajk

Josh je predsa tajný brat Verstapena nie?

1 lajk

To je už kombinace růžová zahrada, ulice a esmeralda tohle :smiley:

1 lajk

Darmo sa tu budes naparovat. Vsetci na tomto fore vedia, co si zac a ze jedine, co tu robis, tak je zasieranie tohto fora. Slusne spravanie okolo teba neslo a vysmech ostatnym je u teba na dennom poriadku. Ale vsak OK, maj si zamknuty profil, lebo inak by ta velmi sr@lo, ze ti ludia budu davat dokazy o tom, ako tu kazdy den klames.

Minule sa vam tu snazil niekto prehovorit do duse, ze ci ste spokojni s vasim zivotom, ked nemate nic ine na praci a ze by nezaskodilo obcas aj slusne diskutovat, ale zjavne sa to nestretlo s pochopenim. Ale vsak co, ked to neriesia admini, tak my ostatni sa na vasej hluposti len bavime.

6 lajky

A počkať zabudli sme na Marka, ten predsa neostane z deja. A ešte Marko má nejakého syna?

1 lajk

A něco k F1 nemáš? tak děkujeme za názor a

1 lajk

Adoptuje Maxe až Jose zavřou

It’s been a while since we’ve seen F1fan — their last post was před 8 měsíci.
… přelogoval ne? :face_with_hand_over_mouth:

1 lajk

to uz je choroba s tymi multinickmi alebo podla seba sudim teba? :thinking:

1 lajk

On tu má ale zavřený profil asi jen měsíc, a uplně z jiného důvodu než že by jste si nemohli prohlídnout jeho komentáře, však to můžete i tak.

1 lajk

Počkej, teď přeloguju do Puff.

1 lajk

To tady každý den sledoval. Dnes už to nemohl vydržel a po 8 měsících konečně napsal. :slight_smile:
Nic víc.

4 lajkov

Tak jsem to vlastně myslel :smile:

Nakonec máš asi kliku :thinking:

Hele máš špatnej účet přelogovanej, uprav si to

A co když Charles zdrhne do RB? :smiley: