To som si myslel aj ja isty cas. Dlho som ich povazoval za trollov, ale potom mi chlapci z CZ poslali linky na ich vystupovanie na ceskych forach, ktore rozlozili a pochopil som, ze to su vazne chybni jedinci.
A navyse oni nemaju inteligencnu vybavu na to, aby toto cele bol trolling z ich strany.
Zkusil jsem to, kdo si z toho co vezme nevím. Nic špatného jsme tu dnes nepsali, jestli má někdo kostlivce tak ať se mu pletou pod nohy. Doporučuji Ignore když nás někdo nechce číst, tak snadné
Týpek, co to moralizuje se nezmůže na lhaní, urážení a kopírování co píšou ostatní. Já už chápu, proč Slovensko je v takových sr-čkách, když jsou tam existence jako ty, Jos nebo ježek
Ne, jako realně, tohle můžeš brát jako sociologický zrcadlo. Tady vidíš ty vlasnosti a hodnoty, co tu sdílí. Je to nechutný a smutný, ale je to tak. Ale zase se kluci předvedli, zase na forum o F1 vytáhli svoje mental issues a pak tu budou vyčítat, že tu někdo píše něco se žlučí