AMuS: Hornerov posilnený vplyv môže byť predzvesťou Verstappenovho konca v Red Bulle | Magazín F1 - F1online.sk

No, on právě že už nějakou dobu nebyl, tak jsem to pochopil, ale nevím, moc jsem se v tomto tématu nešťoural.

Já četl opak, ale to je jedno, prostě odchází :smiley:

No uvidíme, odchod Hornera by příběh ukončil (ten se zdá spíše posílil), no zatím se rýsuje ale odchod toho Helmuta. Pak se ukáže zda Verstappenovci blafovali nebo překvapěj.

Podle mě to Thajci pořešili, aby Horner zůstal, u něj očekávají rozdhonutí, že když někdo odejde, tak jiný zase přijdou a ten tým pojede, jako do teď ať už bez nebo s Helmutem/Verstappenem/Neweyem. Kdyby odešel Newey, tak Waché se posune na hlavní pozici, což by mu taky něco hodilo, že jo

1 Like

Není toho jídla pro tebe nějak malo?

Snad jsi neokrádal hosty? :yum:

1 Like

Puff mal ramadan tak to dohana…

1 Like

A já si říkal, proč šel kupovat 10 nových koberců minulej týden

Jo zas v Peci. :grin:
Lanovka na Sněžku nejela, protože foukalo. Ukazovalo to 70km/h, takže jen na Růžovku. Ale stejně bych na Sněžku nešel. :grin:

Bylo celý den nádherně. Celý den je v triku. Úplně nahoře byl asi 500m chůze ještě trochu sníh, ale jinak níž totální sucho jak v létě.

Na obědě v Pecru, ale spíš taková navoněná bída. Pak 2x bobová dráha.
Ta byla nejlepší. :grin::+1:

4 Likes

Dezert byl super, ale jinak nic, co by tě vystřelilo z bot. :grin:

1 Like

Nemáš spálený nos? Jarní sluníčko bývá hodně ostré.

To asi ne, ale ušel jsem víc km jak za poslední 3 měsíce. Takže tko. :grin::grin:

Takže máš místo spáleného nosu svaly plné kyseliny mléčné? :slightly_smiling_face:
Já si jednou v Nízkých Tatrách spálil nos až do krve. Ale to bylo kolem patnáctého května, kdy se hory otevírají a byl jsem tam tři dny na hřebenech.

1 Like

Číst jen na vlastní nebezpečí, nezodpovídám za obsah ani náladu čitatelů, vše je jen tvrzení anonymního přítele z pohledu žalovatelky a tak je to předkládáno.

1 Like

mna zaujalo toto:

It’s pretty clear she has not been able to say a word or even identify herself and yet Christian is able to give enough commentary because he has got a position of power and influence to effectively give his side of the story and she has been completely muted.

Zaujimave ze aj toto sa snazia prilepit na Hornera, On to nijako nekomentoval (okrem toho, ze to poprel) ani to nevyniesol. Takisto je zname, kto to je a mediam doteraz niekto “leakol” iba jej pohlad na vec.

3 Likes

Nejsem na ničí straně, ale myslím že chtít povědět svůj příběh chce i ta žena a je to tak v pořádku, když to firma interně nedokázala vyřešit. Horner si s ní začínat neměl vůbec nic, a průšvih podle mě je už jen to že nedokáže shodit ze stolu ani tu uniklou komunikaci. Veřejný svět není splachovací a je to taky důvod proč si nemyslím že Horner je z toho zcela venku i když má 100% podporu většinového vlastníka. Horner dal druhé straně náboje, pokud si to všecko zcela nevymyslela, což asi ale ne. Pokud je cílem hlava Hornera, a nejen od ní ale i lidí kolem toho, je to prostě v zadnici. Co Horner může dělat? Nebo co by měl jako šéf dělat? Podle mě rezignovat nebo všechny kteří tímto proti němu zbrojej poslat mimo kolej. No není to jen tak.

1 Like

Ja s tebou suhlasim. Ako si Horner ustlal, tak sa mu spi. Ale takisto aj ta asistentka. To nebola nejaka 20 rocna brigadnicka. V pozicii bola 7 rokov. Moj pohlad na vec je, ze k niecomu tam doslo, coho sa Horner chytil, ich komunikacia bola, dalo by sa povedat, ze privatna az intimna, a povedal by som, ze nie jednostranna. Nakoniec svojho sefa poslala do zadku z dovodu, ze je jej neprijemne ked je jeho manzelka na GP (nie preto, ze on je direktor a ona asistentka), Horny to akceptoval a poziadal o vymazanie komunikacie.
Ano, je to extremne neprofesionalne, ale nie je to verejna funkcia, ale sukromna firma. Taketo veci sa riesia tucnym odskodnym, ku ktoremu by v tichosti asi aj doslo nebyt mocenskej vojny v Redbulle.

1 Like

“She struggles to understand how, given the information, an independent process can have come to the conclusions it has, and the actions that have followed,”

Vzhľadom na to, že sme videli cez leaks jej verziu príbehu, výsledky vyšetrovania ma naopak neprekvapili. Ak chce naše pochopenie, mala by to zverejniť celé.

1 Like

Chceš vidět i ty obrázky? :grinning: